Skocz do zawartości
Broda

Stłumione głośniki drzwi tył B5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakoś nie moge znaleść zmianki na forum a mam taki dziwny przypadek. Jest duża różnica w jakośći i głośności głośników w tylnych drzwiach, twwetery działają 16 na dole też, podłączenie OK ale jednak są stłumione - czy to już tak jest czy moja instalacja jest inna. Jęsli ktoś spotkał się z czym takim albo udało mu się zrobić, żeby głośniki z tyłu grały tak samo jak przednie proszę o podpowiedz.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd

jezeli graja ciszej i gorzej niz przednie to albo sa inne slabsze albo masz tak ustawione na radiu... raczej nie ma mozliwosci stlumienia glosnikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oczywiście, że jest taka możliwość

ja po zakupie mojego paska odkryłem to samo

co było ?

zaślepione tylne głośniki ...

normalnie, zamiast dekielków zakrywających głośniki (takich podziurkowanych) były całe nieprzepuszczające dżwięków dekle...

 

zdejmij i zobacz czy nie masz tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki dzieki Chris zaraz ide sie pobawie i dam znac co bylo (jeśli są zaślepione bo tak własnie grają to przedałoby się dekle wymienić - co Ty zrobiłeś?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyrzuciłem tamte i założyłem właściwe... :)

miejmy nadzieję, że to tylko to... oby :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie znalazles te wlasciwe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety maskownice mam normalne z otworkami co to moze być w takim razie,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd
zaślepione tylne głośniki ...
taka opcja nawet nie przychodzila mi do glowy :kwasny: co za typ montuje glosniki bez wyjscia :wstyd:Broda, a sprawdzales jak masz w radiu ustawione?? bo jezeli masz fabryczna instalacje to innej opcji nie ma chyba ze ktos pozakladal jakies filtry przeciwzakluceniowe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej

 

a takie lamerskie pytanie

sprawdzales poprawnosc polaryzacji na calym odcinku radio - filtr(zwrotnica) - glosniki?

 

Pozdr

vanBulion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety podłączone sa dobrze, zamienie jeszcze radio na jakies innezmienie na chwile. A jak w waszych paskach jest z tyłu gra tak samo jak z przodu czy ciszej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie z tyłu też dzwiek jest tak jakby stłumiony a świerszcze tylko co cykają, ale jakoś jeszcze nie miałem okazji żeby się za to zabrać :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mac30 - ciekawe czy to jest normalne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie z tyłu też dzwiek jest tak jakby stłumiony a świerszcze tylko co cykają, ale jakoś jeszcze nie miałem okazji żeby się za to zabrać :]

 

nie wiem czy dobrze zrozumielem, ale moim zdaniem to normalne ze inaczej graja z tylu niz z przodu dla porownania wlacz glosniki tylko przednie, usiadz z tylu i wtedy sam zobaczysz czy jest takie samo wrazenie jak siedzisz z przodu:)

 

pozdrawiam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość boostertd
gra tak samo jak z przodu czy ciszej?
u mnie graja ciszej bo po pierwsze sa slabsze niz z przodu, po 2 tak jest ustawione po 3 glosniki sa na dole w drzwiach i ci je siedzenia zaslaniaja, moze zrob jak kolega ci radzil usiadz z tylu i zobacz jak graja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, witam. podepnę się do tematu ponieważ nie znalazłem wątku z moim problemem. Chciałbym wymienić głośnik w przednich drzwiach pasażera Passat b5 fl 2002r. Czy mógł by ktoś wrzucić fotki jak rozebrać te drzwi. Z góry dzięki i pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale to są drzwi kierowcy, ja potrzebuje taki manual do drzwi pasażera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotek niemam ale Ci napisze :D

 

opusc szybe na sam dol -zeby nie porysac przypadkiem

rozbierasz uchwyt w boczku trza sie pochylic i sojrzec na nia od dolu, u podstawy widac wieksza szparke dlugosc 4mm szerokosc 2mm wkladasz cos cienkiego i powazasz gorna czesc zeskakuje pod nia sa 2 sruby odkrecasz ;) na samym dole boczka (na wysokosci progu) tez sa 2 sruby.

po odkreceniu srub lapiesz boszek od dolu i odciagasz od blachy jest na zatrzaskach, ktore sa po bokach jak wszystkie puszcza wtedy ciagniesz do gory i boczek schodzi.

oczywiscie trzeba poodlanczac kostki i raczke ta od otwierania od srodka ale to juz wszytko widac jak sie odchyli boczek

 

Powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie z tyłu też dzwiek jest tak jakby stłumiony

i u mnie:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki za info, szkoda jednak, że nie ma fotek krok po kroku jak drzwi kierowcy ale chyba dam radę nic nie połamać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności