Skocz do zawartości
Gość custome

Chcieli ukraść Paska - JAK ZABEZPIECZYĆ

Rekomendowane odpowiedzi

Post nad Twoim czytałeś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iron_87 skąd ściągneli twoje auto?

Parking strzeżony??

 

ziewal, dlaczego uważasz że za stare na lawetę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziewal, dlaczego uważasz że za stare na lawetę?

 

bo za duże ryzyko dla złodzieja i mały zarobek ma z auta za 30 tyś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi rąbneli kiedyś golfa 2. Nie miał nic, kompletna fabryka, więc nawet immo nie było. Ociągałem się z założeniem czegokolwiek, aż zniknął.

Teraz mam Passat 2001r. 1.9 TDI AWX i trzymam go pod domem więc:

-odcięcie samoróbka,

- tytan dipol na skrzyni

-usunięte wkładki i odłączony zamek klapy (+awaryjnie wiem jak otworzyć)

-ucięte złącze diagnostyczne głęboko i założona przejściówka (nawet jak znajdą to i tak nic nie pasuje), w miejscu właściwego złącza jest gniazdo, ale do niczego nie jest podłączone :-)

-metalowa obudowa na komputer, zamykana na kłódkę kostkę, żeby kompa nie podmienili,

Kolega coś mnie kiedyś zagadnął na temat immo w liczniku, jeśłi je odłączy to niby odpali i to mi nie daje spokoju, ale póki co to bez lawety nie odjedzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam !zaznaczam z gory ze jestem nowy na forum.Otoz,kupilem sobie paska b5 2003 rok i tak sobie czytalem na forum o tym jak kradna te auta.mieszkam za granica ale przyjezdzam do polski 2 razy do roku.jak poczytalem ze te sku.........zlodziejskie tak poluja to tydzien nie spalem i siedzialem w oknie (na zmiane z siostra) bo tak sie wystraszylem ze tragedia.nie mam alarmu bo mam garaz z alarmem tu gdzie mieszkam ,problem jest tylko jak do polski przyjezdzam.kumple ktorych odwiedzilem mowili ze autko piekne ale musze uwazac bo numer jeden w polsce dla zlodziejieh teraz juz jestem za granica i nie powinno mi sie nic przydazyc ale strachu sie najadlem niesamowicie.dziekuje wszystkim za ostrzezenia bo przykro jak autko na ktore sie ciezko pracuje odjedzie i tyle je widziano.pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tydzien nie spalem i siedzialem w oknie (na zmiane z siostra)

 

:)

 

To nie lepiej po prostu... ubezpieczyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co jak można taniej prowadzić tryb życia nietoperza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Archik

 

dobre dobre ;)

 

Panowie jak będą chcieli to i tak wezmą jak nie wezmą bo coś tam to zniszczą.Myślę że jak kogos stac na auto za 20 - 30 i więcej tyś. to AC tez powinno stac. Wiadomo trzeba plny wydac ale czy nie opłaca się za takie pieniądze miec spokój ?? myślę że tak ;)

 

bardzo dobrze że zakladacie różne blokady nie które bardzo wymyślne ;)

 

pozdrawiam i życzę aby złodzieje omijali wasze autka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy miał ktoś z was do czynienia z lokalizatorami gps ukrytymi w autach???

jak to się sprawuje??? czy ktoś ma to założone??? co tym rodzaju zabezpieczenia sądzicie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a czy miał ktoś z was do czynienia z lokalizatorami gps ukrytymi w autach???

jak to się sprawuje??? czy ktoś ma to założone??? co tym rodzaju zabezpieczenia sądzicie???

Ach to lenistwo... :636: Wpisz w forumową "szukajkę" "lokalizator gps" i zobaczysz opinie na ten temat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pferdek

najlepszym rozwiązaniem są tzw. pstryczki elektryczki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam też taki "pstryczek elektryczek" schowany oczywiście ale zastanawia mnie jedna rzecz - do tego pstryczka ukrytego jest blokada sensorowa (schowana dobrze centralka) i od niej wychodzi dioda która mruga intensywnie kiedy jest blokada uzbrojona - czy złodziej po tej diodzie mógłby dojść do tej centralki - czy może lepiej gdybym schował lub zlikwidował tę diodę, w sumie ona w pewien sposób też odstrasza do wtargnięcia do mojego samochodu........ zlikwidować czy pozostawić..........???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem w necie film jak polscy złodzieje kradną passata B5 FL w 6 minut, co ciekawe, nie użyli ani złącza ODB , ani nie dostawali się do kompa, jak zobaczyłem ten film to za głowę się złapałem. Jednym słowem, jak mają ukraść to i tak ukradną, mi spod domu ukradli Octavkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widziałem w necie film jak polscy złodzieje kradną passata B5 FL w 6 minut, co ciekawe, nie użyli ani złącza ODB , ani nie dostawali się do kompa, jak zobaczyłem ten film to za głowę się złapałem. Jednym słowem, jak mają ukraść to i tak ukradną, mi spod domu ukradli Octavkę.

 

Ten film to nie było nic nadzwyczajnego bo można to zrobić znacznie szybciej - pod warunkiem że trafi się "czyste" autko. Jakiekolwiek najprostsze zabezpieczenie uniemożliwiłoby ta kradzież - lub drastycznie obniżyło szanse na jej powodzenie. To że niezabezpieczonym autem odjeżdża się w "kilka sekund" to żadna tajemnica. Do lini diagnostycznej można wpiąć się w wielu miejscach, nie tylko przez gniazdo. Sprzęt do rozblokowania immo był swego czasu nawet na allego - dostępny dla każdego - pozostaje problem dostania się do auta i zerwania blokady kierownicy/stacyjki.

Edytowane przez dtambor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymamy się wątku panowie. Statystki tu są nie potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.ja rowniez jakby mozna bylo poprosze o schemacik i instrukcje ktore kable ciac i gdzie takowe pstryczki elektryczki najlepiej zrobic.dziekuje z gory

 

[email protected]

 

 

 

P.s.Dla zlodzieji wielkie vaffanculo !!i zeby za kazde auto przez was dotkniete ,murzyn z pala do kolan wystukal wasze zony i corki.moze wtedy wam sie odechce dotykac cudze mienie bydlaki *****.........!!

Edytowane przez paolo78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam.ja rowniez jakby mozna bylo poprosze o schemacik i instrukcje ktore kable ciac i gdzie takowe pstryczki elektryczki najlepiej zrobic.dziekuje z gory

 

To ja też poprosze jeśli można ;)[email protected]

 

!!!! PILNE !!!! Musze miec cos załozone do wtorku!!!!

Edytowane przez Maciej 77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powysyłałem. W razie pytań atakować na GG bo na forum ostatnio mało jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności