Skocz do zawartości
Gość bastkowiak

[B5] Rozstaw śrub i rozmiar piasty!

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o takich kółeczkach 7x17 ET38 z oponą 225x45x17 w passacie b5 fl 1.9tdi 130km 2004r. ? Nie będą ocierać? zależy mi na tym żeby nie trzeba było nic przerabiać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co sądzicie o takich kółeczkach 7x17 ET38 z oponą 225x45x17 w passacie b5 fl 1.9tdi 130km 2004r. ? Nie będą ocierać? zależy mi na tym żeby nie trzeba było nic przerabiać

Przecież to prawie oryginał (wszystko będzie siedział jedynie 1mm głębiej, niż oryginał) :) Nic nie będzie ocierać :) Montuj śmiało, o ile ładne są te felgi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież to prawie oryginał (wszystko będzie siedział jedynie 1mm głębiej, niż oryginał) :) Nic nie będzie ocierać :) Montuj śmiało, o ile ładne są te felgi ;)

a jakie ET wejdzie żeby na maxa wysunąć na zewnątrz? w tych parametrach co podałem tylko jedne felgi mi się podobają a chciałbym mieć nieco szerszy wachlarz wyboru. do wiosny daleko więc muszę dobrze przemyśleć wybór żeby nie żałować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a jakie ET wejdzie żeby na maxa wysunąć na zewnątrz? w tych parametrach co podałem tylko jedne felgi mi się podobają a chciałbym mieć nieco szerszy wachlarz wyboru. do wiosny daleko więc muszę dobrze przemyśleć wybór żeby nie żałować

Użyj forumowej szukajki, a na bank znajdziesz odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanie czy rozmiar piasty w audi a6/ passacie b6 i passacie b5 sa takie same? Ew czy w Passacie b6 i b5 3b są takie same? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie czy Felgi 7,5Jx17 ET47 z oponami 225/45 będą pasowały do B5 Variant z 1998r. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Od soboty jestem szczęśliwym posiadaczem Passata 3GB z 2002 roku.

Niestety aktualnie stoi na stalówkach z zimówkami.

 

Zamierzam wkomponować w nadkola Alu 17" zanim zrobi się gorąco i szukam porady w sprawie szerokości i osadzenia felgi oraz dobrania odpowiedniej gumy.

 

Pozdrawiam

Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ori to śruby 5x112, fela 17'x7 et37 z 57,1mm. Opona 225x45 na to.

Tematów dużo, zależy co chcesz osiągnąć - jak na serii czy dociągnąć do blotników :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Panowie kupiłem do Passka B5 FL felgi Dezent S 17. Byłem dziś u wulkanizatora i okazuję się, że muszę zakupić pierścienie centrujące. Passek ma 57.1 rozmiar piasta, ale nie mam jak zmierzyć ile ma moja felga otworu centrującego. Ktoś może pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest napisane na wewnętrznej stronie felgi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Felgi 15'' 6,5J ET50 będą pasowały do passka b5 fl 2003r czy za duże ET?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jakim ET i szerokością pod opony 195/65 15r szukać stalówek? Zawieszenie standard.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. Felgi kupione po 70zł sztuka, po regeneracji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy felgi 16" 6J ET35 z oponami 215x55 będą pasować do Passata B5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej, aktualnie mam w pasku B5 3B '99 Variant dla zimowek stalowe felgi ori, zatem 5x112 ET45. Stalem sie ostatnio posiadaczem felg stalowych w rozmiarze 5x112 ET47. Prosba o info, czy taka felga pasuje do auta P&P? Dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej, aktualnie mam w pasku B5 3B '99 Variant dla zimowek stalowe felgi ori, zatem 5x112 ET45. Stalem sie ostatnio posiadaczem felg stalowych w rozmiarze 5x112 ET47. Prosba o info, czy taka felga pasuje do auta P&P? Dzieki

różnica będzie tylko taka że nowe stalówki będą o 2mm głębiej osadzone czyli schowane.

ale skoro już

Stalem sie ostatnio posiadaczem felg stalowych w rozmiarze 5x112 ET47

to mogłeś sam je przymierzyć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności