Skocz do zawartości
Gość bastkowiak

[B5] Rozstaw śrub i rozmiar piasty!

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie. Czyli szukam 17/7 et35-37 lub 17/7.5 et35-37 otwór 57,1. Moze znajde cos z oryginalnych co bedzie pasowalo i w miare ladnie wyglądało ;) jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś doradzi. Passat B6 ma felgi 17 z oponami 235/45/17. Zamierzam wymienić opony i mam dylemat- kupić nowe na 17-stki czy skusić się na używane felgi od Audi 5*112 łącznie z oponami 245/40/18 -ET 41 -czy ktoś orientuje się czy te felgi wejdą do B6? Dodam że wcześniej jeździłem BMW E46 na felgach 225/40/18 i byłem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misia811

POMOCY!!!

A wiec czym się różnią alufelgi 6Jx15H2 ET37 OD 6,5J ET42

czy jest szansa ze te 6,5J ET42 będą pasowały do mojego auta??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze są od B5,5, a drugie od B6.

Będą pasować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey, czy felgi od audi a4 5x112 15" et39 podejda do paska b5? Niestety tylko tyle mam informacji. A z oponami 205/60/15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pilnie potrzebuje odp wiec kopiuje moje pytanie z innego tematu ale podobnegoo i prosze o podpowiedz:

Mam takie dane spisalem z alufelg od audi z 2006 r, pierwszy komplet alu :7j x16h2 ET 35 na oponach 205/60/16 czy te opony wejda? nie za wysokie (to zimowki), co z tymi alu jakies dodatkowe koszty mnie czekaja jakbym mial montowac je?(sruby dystanse itp)

 

2 kolmplet alu to: 7jx16h2 ET 42 i tu rowniez pytanie jakies koszty dodatkowe? (sruby ,dystanse itp)

 

czy warto sie bawic w ori serie alu w niemal nowym stanie ale z takimi rozmiarami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!

 

Dioda83 kłania się nisko po samo piź...paaasisko :bezzebow

 

Proszę o opinię w sprawie felgi o parametrach 6,5j16H2 5x112 et42, chciałbym takowe założyć do mojego Passata B5 (3BG). Swoje poszukiwania opierałem o dane ze strony http://www.rozmiaryfelg.pl/volkswagen.htm jednakże tak jasno napisano, że felgi o takich parametrach dedykowane są do Passata B6. Jakich ewentualnie szukać do tego pakietu opon? Dodam, że prześledziłem ten wątek, niestety bezowocnie... Za ewentualne merytoryczne uwagi będę niezmiernie wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gumy 205.55.16 i będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gumy 205.55.16 i będzie ok

 

Rozumiem, że ten zwięzły komentarz tyczy się mojej "poezji"? Co niezbicie dowodzi, że felgi, o których pisałem da się zamontować do mojego toczydła. Dobrze myślę? :lol

Edytowane przez dioda83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanko... Mam felgi do kupienia rozmiar 7J R15 5x112 i 57.1mm ET45 czy podejdą na 1000%? jakie opony do tego 195/65 czy 205/65?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam mam pytanko... Mam felgi do kupienia rozmiar 7J R15 5x112 i 57.1mm ET45 czy podejdą na 1000%? jakie opony do tego 195/65 czy 205/65?

Lepiej, gdyby były ET37, bo dokładnie takie były montowane do 3BG, ale do 3B były montowane ET45, także spokojnie podejdą. Z oponami 195/65/15 lub 205/60/15.

Kiedyś w 3BG 1.9TDI miałem alu 7x15 ET37 z oponami 195/65/15 i wszystko pasowało idealnie, także 7mm głębiej nie będzie robić różnicy.

Edytowane przez Krawcol82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zastanawiam się na kupnem alufelg 16" większe nie wchodzą w grę ze względu na nasze polskie drogi. Na jednym z portali ogłoszeniowym znalazłem alufelgi 16" o takiej specyfikacji:

 

AUKCJA1

 

Rozstaw śrub 5x112

Rozmiar : 6,5Jx16H2

Osadzenie ( ET ) : 40

Marka: CMS

Dane opon:205/55 ,16cali

 

AUKCJA 2

 

6,5JX16H2

OTWÓR CENTRUJĄCY - 57,1

ET - 50

OPONA - 205/55/16

Czy nie będzie żadnego problemu jak takie założę, chodzi mi głownie o zawieszenie (fabryczne) i nadkola czy nic nigdzie nie będzie tarło? Opona taka jak jest w tej specyfikacji 205/55/16. Ewentualnie proszę o zasugerowanie jakichś parametrów alufelg 16" lub w jakim przedziale ET szukać żeby pasowały i nie było żadnych problemów z nimi.

 

Pozdrawiam Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabrycznie powinno być 7x16 ET37...

Te felgi z drugiej aukcji będą schowane jak koła w trawmaju-będziesz płakać i szukać dystansów-krawędź zewnętrzna będzie siedziała ok. 2,5cm głębiej, niż w oryginalnych felgach. Jeśli nie masz niczego bliskiego rozmiaru, który podałem, to raczej pomyśl o felgach z pierwszego ogłoszenia, ale i tak krawędź zewnętrzna felgi będzie 1cm głębiej niż oryginał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fabrycznie powinno być 7x16 ET37...

Te felgi z drugiej aukcji będą schowane jak koła w trawmaju-będziesz płakać i szukać dystansów-krawędź zewnętrzna będzie siedziała ok. 2,5cm głębiej, niż w oryginalnych felgach. Jeśli nie masz niczego bliskiego rozmiaru, który podałem, to raczej pomyśl o felgach z pierwszego ogłoszenia, ale i tak krawędź zewnętrzna felgi będzie 1cm głębiej niż oryginał.

 

 

a tak jak 40-45 ET nie będą o nic obcierać (elementy zawieszenie ani nakola)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a tak jak 40-45 ET nie będą o nic obcierać (elementy zawieszenie ani nakola)

Nie będą ocierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

Panowie proszę o pomoc czy jestem w stanie jeździć na tych felgach ?????????

R19 5X112 ET 38 J9.5

Za odpowiedz dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

???????????????????

Witam ,

Panowie proszę o pomoc czy jestem w stanie jeździć na tych felgach ?????????

R19 5X112 ET 38 J9.5

Za odpowiedz dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy do passata b5fl kombi wejdzie felga 7,5jx17" et56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dystansem minimum 20 mm.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poratujcie koledzy :) Co wejdzie do paściocha ?

- stalówka 6,5x16 ET42 z oponą 205/55

- stalówka 7x16 ET42 również z oponą 205/55

 

Z góry dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności