Skocz do zawartości
lukas63

Mamy EURO 2012 !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwię się, że jeszcze nie ma tego tematu - JESTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Teraz tylko brać się do roboty. Jak znam życie będzie takie zainteresowanie biletami, że trzeba będzie na rodzinę bukować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bilety biletami, mecze meczami, ale jeszcze daleko do tego, by wszystko bylo dopiete na ostatni guzik, a narazie potrzeba wiele madrych glow, by ulozyc plan dotyczacy budowy stadionow, drog, hoteli i calej infrastruktury potrzebnej do obsluzenia tych kilkuset tysiecy ludzi. mam nadzieje, ze pracami nei beda kierowac politycy ani pozal sie boze fachowcy od siedmiu bolesci, tylko ludzie z doswiadczeniem i marka, ktorzy zamiast krasc kase i materialy na budowy, beda robic swoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to myślę żeby już jakiś plac wynająć przy stadionie i postawić tam budkę z upominkami i piwem :) I chyba tak trzeba będzie zrobić :] Kasa by leciała i to porządna :cwaniak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwię się, że jeszcze nie ma tego tematu - JESTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja jestem w lekkim szoku. Nie śledzilem negocjacji i starań na bieżąco, ale na 99% obstawiałem Włochy.

 

Miło się rozczarowałem, ale powiem tylko tyle:

nie zmarnujmy tej szansy, może się bardzo długo nie powtórzyć :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2012 ???? a to nie będzie koniec świata??? :rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

Ja bym się tam biletami i meczami narazie nie interesował a tymbardziej przejmował. Przecież nie mamy prawie nic a wszystko jest do wybudowania. Polska aby dostać pieniądze z UE w wysokości 40mld euro musi wyasygnowac 20mld euro. Tu może być problem choć taką impreza zawsze się zwraca więc napewno jakieś banki pożycza taką sumę. Najbardziej martwi mnie jednak to, że plan autostradowy kończył się w 2013 roku a teraz bedize musiał być bezwzglednie zamkniety do 2011 czyli 2 lata przed czasem. Pojawi się sprawa gruntów, wszelakich uzgodnie, pozwoleń itp. My mamy prawo niedostosowane do organizacji takiej imprezy. Wiele spraw mie zastanawia ale cieszę się z tego naprawdę bardzo. Myślę też, że kibiców będize znacznie wiecej niż kilkaset tysięcy, raczej liczyć ich możemy w milionach.

Reasumując nie wydaje mi się aby 100% wszystkich planów budowlanych i organizacyjnych zostało wykonane ale jak tylko zrobią 70-80% to będzie gitara :ok:

 

Co najwazniejsze taka impreza zawsze się zwraca z wielką nawiązką i to w chwili zakończenia imprezy a całośc infrastruktury zostaje na miejscu. Wierzę, że liczne gro ludzi znajdzie zatrudnienie a wiele krajowych firm bedzie współuczestniczyć w pracach przygotowawczych do EURO 2012. Oby tylko wszystko się udało i oby tylko obyło się bez przekrętów bo jest to też niepowtarzalna okazja na wyprowadzenie gigantycznych pieniedzy dla polityków i biznesmenów około-politycznych.

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to się akurat nie ciesze bo będę miał więcej roboty z tego powodu. :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość hha

To więcej zarobisz :):ok:

 

HHA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi nie tylko, czy uda się zapiąć wszystko na ostatni guzik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To więcej zarobisz

Oj i tu sie mylisz.....w budzetówce nie ma takiej opcji..... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny Polska ma mozliwosci ale ta - moznaby rzec - to podana na srebrnej tacy mozliwosc zarobienia ogromnych pieniedzy i pchniecia Polski w strone Europy.

Sama wiadomosc o organzowaniu EURO2012 przez Polske nie cieszy mnie az tak jak niektorych na Onecie (niektorzy plakali ze szczescia) aczkolwiek to mila informacja i oczywiscie bede chcial byc chociaz na jednym meczu, jednak rozsadek i historia troche studzi me nadzieje na to, ze wszystko bedzie zrobione na tip top. Powiem wiecej: jestem pewien, ze plan przygotowawczy nie bedzie wykonany w 100%. Biore nawet pod uwage najczarnijeszy scenariusz, ze w ogole sie nie odbeda. Jednak mam nadzieje, ze tym razem ludzie monitorujacy te sprawe nie okaza sie banda zlodzieji i madralami przekrzykujacymi sie nawzajem jak wykonac plan - bo w takich przypadkach nic dobrego nie wychodzi.

Pozniej pozostanie tylko kibicowac i modlic sie zebysmy wyszli z grupy, bo smutno bedzie jak dostaniemy kloki w pierwszej rundzie... Ale na dobra sprawe, nikt nie powie ze Polska jedzie do domu :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie czemu my mamy w swojej mentalności caly czas narzekać nie mozna sie cieszyc ze dane jest nam zorganizowac cos cudownego??? Bylem na Mistrzostwach Europy w Portugali bylem na Mistrzostwach Świata w Niemczech i powiem ze dla kibica pilki noznej takiego jak ja nie ma nic lepszego do przezycia to lepsze niz orgazm :rotfl: Portugalia tez nic nie miala a dali rade i wszytko bylo moze nie super ale na poziomie zorgaznizowane. Wlaczacie troche optymizmu i cieszmy sie z tego bo to bedzie cos wielkiego dla naszego kraju. Boze juz slina mi leci na sama mysl znow tych emocji ktore przezylem w Niemczech :hurra::hurra::hurra:

 

Polska Biało Czerowni Polska Biało Czerowni cieszmy sie ludzi cieszmy :ok:

 

 

PS. Michal1980 a ja bylem w pracy i łza krecila mi sie w oku i wcale sie tego nie wstydze.Byles kiedys na reprezentacji???? Wiesz jakie to uczucie jak sie spiewa Mazurka Dąbrowskiego jak wokół ciebie 60 tys Niemców a 5 tys Polaków śpiewa hymn nawet najbardziej twradzi ronią łze. Dlatego tak bardzo chcailbym aby sie tak ułożyło żeby miec Niemców w grupie i zrewanżowć sie za Dortmund....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:hurra: no to w końcu zagramy w euro :rotfl: tylko ze w naszym kraju zeby nie wyszło tak ze sie spóźnimy z budowa stadionów o rok... :P hehe normalnie póki nie zobaczę tych stadionów i dobrego dojazdu do nich to nie uwierzę ze sie wyrobimy :evil: ale i tak trzeba to oblać :hurra::hurra::hurra::hurra::hurra::hurra::piwo:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

derlysy, lez nie ma sie co wstydzic ale dla mnie ta wiadomosc to jak dla chorego na raka wiadomosc ze w przyszlym tygodniu ma "chemie". To jeszcze nic nie znaczy. Zatem zaradnosci rzadzacych Polska i naszych orlow nawet najwiekszego optymiste moze przerazic. Nie jestem zadnym pesymista bo przeciez ostatnio mamy troche sukcesow w sporcie ale wiadomo, pilka to pilka, na calym swiecie (oprocz US) najbardziej prestizowy sport, tutaj chcialbym zeby Polska sie wykazala. Bede trzymal kciuki, bede przezywac ale nastawiam sie tak, zeby w razie zwyciestwa miec mila niespodzianke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

super :krzeslem: wszystko pojdzie w gore,niebedzie gdzie parkowac,korki jak cholera,itd.itp.bedziecie jeszcze ten przeklinac :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
super wszystko pojdzie w gore,niebedzie gdzie parkowac,korki jak cholera,itd.itp.bedziecie jeszcze ten przeklinac
:rotfl::rotfl: jak kasa bedzie leciec z nieba to pewnie powiesz "qr*a jeszcze jakas monetą w łeb dostane :|" nie ma to jak polski optymizm(jestem optymista... w moim nałogowym zrzędzeniu czasem nie wykluczam ze moze nie byc tragedii) :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno oglądałem w TVP3 film o angolach co przyjeżdzali do niemiec na mistrzostwa świata tylko po to by robić rozruby i to bynajmniej nie na stadionach bo nawet na mecze nie chodzili a wszystko oglądali na telebimach tylko w mieście. Tutajk jak przyjadą angole, krzyżacy, żabojady, holendrzy i Bóg jeszcze raczy wiedzieć kto to będzie dym jak cholera. Nie jesteśmy przygotowani logistycznie (nie mówie o autostradach i stadionach) na przyjęcie takiej imprezy. Brak sprzetu, ludzi, do wyjątków zaliczyć można osoby które potrafią się dogadać z anglikiem czy niemcem nie mówiąc o francuzach, hiszpanach, portugalczykach, grekach czy węgrach. Nawet nie ma dołków żeby takich kiboli gdzieś przetrzymać. Jedynna nadzieja że przyniesie to duże zmiany bo inaczej kaplica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedawno oglądałem w TVP3 film o angolach co przyjeżdzali do niemiec na mistrzostwa świata tylko po to by robić rozruby i to bynajmniej nie na stadionach bo nawet na mecze nie chodzili a wszystko oglądali na telebimach tylko w mieście. Tutajk jak przyjadą angole, krzyżacy, żabojady, holendrzy i Bóg jeszcze raczy wiedzieć kto to będzie dym jak cholera. Nie jesteśmy przygotowani logistycznie (nie mówie o autostradach i stadionach) na przyjęcie takiej imprezy. Brak sprzetu, ludzi, do wyjątków zaliczyć można osoby które potrafią się dogadać z anglikiem czy niemcem nie mówiąc o francuzach, hiszpanach, portugalczykach, grekach czy węgrach. Nawet nie ma dołków żeby takich kiboli gdzieś przetrzymać. Jedynna nadzieja że przyniesie to duże zmiany bo inaczej kaplica.

 

 

 

ale bzdury opowiadasz i tylko przykro ze takie cos pokazuja w TVP. Bylem w Niemczech na mistrzostwach i uwierz mi widzialem pare akcji policji kontra hooligani. Jakie dymy stray tam koles z Argentyny rzucil butelka na ulice a za 3 minuty mial helikopter nad głowa i stado policjantow a grupe pseudokibicow na finale w Berlinie zwineli w czasie szybszym niz zdarzylem apart wycignac zeby zrobic foto. A co do jezyka to uwierz mi ze do wszytkich wytstraczy znac angielski i dogadasz sie z kazdym. Widac ze nie byles nigdy na takiej imprezie a wypowidasz sie. Wiecej wiary w nasz karj bede powtarzal to do skutku :ok: Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to bedzie jedna wielka padaka :dobani:

 

żeby w polsce powstała taka infrastruktura (drogi, stadiony, parkingi, restauracje, hotele, lotniska itp itd...) to nam trzeba z 15-20 lat a nie 5!!!

 

moim zdaniem szansa nie zostanie wykorzystana i będzie pośmiewisko na cały świat... :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to bedzie jedna wielka padaka :dobani:

 

żeby w polsce powstała taka infrastruktura (drogi, stadiony, parkingi, restauracje, hotele, lotniska itp itd...) to nam trzeba z 15-20 lat a nie 5!!!

 

moim zdaniem szansa nie zostanie wykorzystana i będzie pośmiewisko na cały świat...

 

trzeba być optymistą, może potrzebny był taki impuls dla rządzących Polską większa kasa to i większe możliwości - pozostaje niedosyt że władze mojego rodzinnego miasta przespały walkę miast o organizację meczów ale cóż z Łodzi wszędzie jest blisko.

 

pozdrawiam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności