Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

oponki Matador Mp46 mam teraz w cenie 220 zł za sztuke w promocji Ja duzo nie jezdze robie jakies 2 tys km rocznie tylko nie wiem jakie sa opiie na temat opon Matador Bardzo bym, prosił o jakies opinie na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oponki Matador Mp46 mam teraz w cenie 220 zł za sztuke w promocji

Za te pieniądze kupisz Dunlopy SP01, jeśli masz na myśli koła 15cali.

A Dunlopy są bardzo ciche, odprowadzają wodę bardzo dobrze, nie ścierają się szybko-moim zdaniem jedne z lepszych opon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy widzieliscie cos wezszego od 215/35/19" oprocz Falken'ow? jesli tak prosilbym o jakiegos linka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie własnie chodzi mi o oponki 16 205/55 i teraz jest własnie promocja na matador Ja robie 2 tys km rocznie takze nie wiele a przepłacac za oponke to w moim przypadku chyba jesn nie koniecznie co o tym sadzicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam chciałbym sie dowiedziec co sadzicie o oponach Matador bo planuje zakup do swojego passata
Witam na lato zakupiłem oponki Matador mp 46 w cenie 159 zł za szt.+(przesyłka) roz::195/65/15 do mojego paska b5 i jak na przejechanie 9 tyś. km to jestem z nich zadowolony, są ciche, na suchej ok a trzy głebokie rowki dobrze odprowadzają wode.

Kupując je miałem obiekcje ale byłem po zakupie samochodu a więc wiecie z kasą było krucho., zobaczymy drugi sezon??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potwierdzam że danlop sp sport 01 jest bardzo dobrą oponą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uniroyal rainsport na nasze warunki sa niezle

kiedys mialem matadory i tez super

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bridgestone RE70 polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uniroyal rainsport bardzo dobra opona nie zużywa się szybko i ma bardzo dobre parametry na wodzie a na suchym też niczego sobie u mnie była 195.45.16 twarda ścianka boczna i nie było problemu z dziurami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale miękkie ma boki i się kładzie na zakrętach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam DUNLOP SP SPORT 01. Mam już drugi komplet takich (15") i nie narzekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ostatnio udalo mi sie kupic felgi 8x18 ET35 i jestem na etapie kupna opon, niestety moge sobie narazie pozwolic tylko na uzywki i tu moje pytanie. Opony 225/40/18 sa sporo drozsze niz 235/40/18 na komplecie uzywek mozna zaoszczedzic do 500zl.

I wlasnie chcialbym sie doweidziec czy taka opona nie bedzie za szeroka do moich felg bo to tylko 8'' (czy nie bedzie jak balon...), czy nie wplynie to znacząco na parametry (pzyspieszenie, spalanie) i w koncu na wiosne planuje obnizyc auto dosc znacznie czy te 10mm moze byc przyczyna obcierania opony o nadkole?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja polecam DUNLOP SP SPORT 01. Mam już drugi komplet takich (15") i nie narzekam.

 

Ja również mam takie 205/55/16 i jestem z nich bardzo zadowolony. Wbrew powszechnej opinii że ząbkują, na moich 4 egzemplarzach tego nie zauważylem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze mi ktos doradzic.Mam tylne opony dunlop sp sport 200 :205/65/15. Przod- stare ktore musze zmienic mam 195/65/15. Chcialbym wiedziec czy spokojnie(nosze sie z zamiarem kupienia tez dunlopa) moge do przodu zalozyc takie same oponki jak mam na tyle czyli 205/65/15?? czy musi pozostac ten sam rozmiar na przodzie 195/65/15.bede qdzieczny za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalny rozmiar to 195/65/15 takze te tylne sa jakies kombinowane, z 205dobrym rozmiarem jest 205/60 przy 205/65 bedziesz mial przeklamania predkosciomierza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oryginalny rozmiar to 195/65/15 takze te tylne sa jakies kombinowane, z 205dobrym rozmiarem jest 205/60 przy 205/65 bedziesz mial przeklamania predkosciomierza
Czy moglby mi jeszcze ktos potwierdzic czy jak sie wylicza wysokosc opony np 205/60/15 tzn ze w tym przypadku wysokosc opony to jest 60% z szerokosci czyli 205*60% tak??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moglby mi jeszcze ktos potwierdzic czy jak sie wylicza wysokosc opony np 205/60/15 tzn ze w tym przypadku wysokosc opony to jest 60% z szerokosci czyli 205*60% tak??

Dokładnie tak

Profil opony jest to stosunek wysokości opony do jej szerokości.

Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy moglby mi jeszcze ktos potwierdzic czy jak sie wylicza wysokosc opony np 205/60/15 tzn ze w tym przypadku wysokosc opony to jest 60% z szerokosci czyli 205*60% tak??

 

Dokładnie tak jak piszesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na przodzie na pewno przy obnizeniu i oponie 225 i et 35 bedzie tarło tyłn ie daje gołowy
nic nie bedzie tarlo na 18" przy tym setupie!!!! sam mialem takie ustawienie i tarlo, ale zawieszeniem po asfalcie :D wiec co do rozmiarow jest :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności