Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bridgestone Potenza re050

Toyo T1R (miękka ale klei jak się nagrzeje)

Pirelli P zero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam:) mimo że idzie zima to już szukam opon letnich w rozmiarze 225/45/17. Wybrałem Nokian ZG2.

Znalazłem je w bardzo dobrej cenie ok. 420zł za sztukę w sklepie internetowym,

jednak mam jedno ważne pytanie - czy posiadają one rant ochronny??? Bo chcę kupić opony z rantem.

Ma ktoś takie Nokiany w tym rozmiarze??? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja ci polecam Achillesy, kupiłem w tym roku i jestem zadowolony. Dobra cena i najważniejsze ze nie chińszczyzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ja ci polecam Achillesy, kupiłem w tym roku i jestem zadowolony. Dobra cena i najważniejsze ze nie chińszczyzna.

pierwszy raz o takiej marce słyszę. poszukałem trochę i znalazłem je w "ceneo" - Achilles ATR Sport 225/45/17 kosztuje 334zł... opony made in Indonesia. jakoś niezbyt jestem przekonany do tej opony, chyba wolałbym dołożyć trochę i kupić Barum Bravuris 2 za 356zł lub Fuldę sport Control którą można kupić za 395zł na "oponeo".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz o takiej marce słyszę. poszukałem trochę i znalazłem je w "ceneo" - Achilles ATR Sport 225/45/17 kosztuje 334zł... opony made in Indonesia. jakoś niezbyt jestem przekonany do tej opony, chyba wolałbym dołożyć trochę i kupić Barum Bravuris 2 za 356zł lub Fuldę sport Control którą można kupić za 395zł na "oponeo".

 

To powiem ci co powiedział zaprzyjaźniony wulkanizator od którego kupuję opony od X czasu, że są lepsze od barumów i innych w tym przedziale cenowym. Ja zapłaciłem za nie 280zł brutto sztuka, już troszkę na nich przejechałem i jestem zadowolony. Co ważne nie są śliskie na wodzie, a barumy są śliskie jeździłem więc wiem. Na tych oponach jeździ też Blade13, właśnie od niego miałem opinie na temat tych opon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To powiem ci co powiedział zaprzyjaźniony wulkanizator od którego kupuję opony od X czasu, że są lepsze od barumów i innych w tym przedziale cenowym. Ja zapłaciłem za nie 280zł brutto sztuka, już troszkę na nich przejechałem i jestem zadowolony. Co ważne nie są śliskie na wodzie, a barumy są śliskie jeździłem więc wiem. Na tych oponach jeździ też Blade13, właśnie od niego miałem opinie na temat tych opon.

dzięki Trend za Twoje opinie. jednak dołożyłem trochę i już są u mnie Fulda Sport Control, na wiosnę zobaczę jak będą się spisywały (cena 395zł/szt , przesyłka gratis). pozdrawiam:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.polecam opony kleber 91 h dynaxer hp3.koszt jednej to okolo 180-200zlna autostradzie miałem predkośc 190 i nic nieszumi nietelepie itd.opony godne polecenia:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po 25.000 tyś km przejechanym na GoodYear Efficentgrip 195/65R15 mogę wyrazić opinie.Oponka cicha i bardzo przyczepna na suchej jak i mokrej nawieżni , wchodząc ostro w zakrety nic nie piszczy nic nie znosi.Pomiar wysokości bieznika to przez 25.000 ubyło 2.5 mm na przodzie samochodu na tyle zaś 1 mm.Dodam że jeżdżę ostro!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, zamierzam kupic bridgestone potenza s001, rozmiar 225/45/17 , czy ktos jezdzil juz na tych oponach, i jakie sa wasze opinie na temat tych opon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo dobre, ja mam w tych wymiarach dunlopa sport maxx i jestem bardzo zadowolony. mialem dylemat czy potenza czy dunlop, ale ostatecznie dunlop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja ze swojej strony nie polecam Barum Bravuris 2 195/50/15r w moim pasku po 1sezonie (ok 10tys km) bierznik ginie w oczach ... opona bardzo miekka i podatna na rozciecia (2 rozciete na krawężnikach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bardzo dobre, ja mam w tych wymiarach dunlopa sport maxx i jestem bardzo zadowolony. mialem dylemat czy potenza czy dunlop, ale ostatecznie dunlop

 

 

 

czytajac opinie na necie to ta opona ma duzo pozytywów , wiec mysle ze wezme te oponki i zobaczymy jak sie sprawia w praktyce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do barumów to faktycznie łatwo je rozciąć, trzeba uważać. W innym aucie mam 13tki barumy ale briliantis to nie narzekam na te opony, na pewno lepsze to jak chińskie wanli które kiedys miałem w octavi. Nigdy więcej chińszczyzny.

Ja w passacie mam letnie michelin primacy HP. Po jednym sezonie ( chyba cos 15 tys km) nie zauważyłem jakiegos dużego zużycia bieżnika, opony dosyć ciche, miękkie i komfortowe. Mam je w rozmiarze 205/55 R16.

W poprzednim aucie miałem Uniroyale RainExpert i sądze iż są to bardzo dobre opony, ciche, również dosyć komfortowe i swietne na deszcz - naprawdę bardzo dobrze sprawują się na mokrym i marka Uniroyal jest niedoceniana na polskim rynku a opony te są w dosyć przystępnej cenie. Sam chciałem do passata uniroyala ale gosć miał na miejscu tylko baruma i michelina to wziąłem michelina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Barum , Dębica , Kormoran....to najtańsze buble inaczej "grono chińszczyzny" Takie opony to powinno się do konnych wozów dawać a nie do aut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam opinii o oponach Hankook model Evo S1.

Warto je kupić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem przed zakupem opon letnich do paska b6 variant i stanąłem przed wyborem:

1. Pirelli 205/55R16 91V P7 Cinturato

2. Vredestein 205/55R16 91Y Ultrac Cento

3. Vredestein 205/55R16 91V Sportrac 3

Czy szanowni Użytkownicy mogliby coś podpowiedzieć? Wszytkie 3 wysoko w testach, które widziałem, różnica w cenie ok 100pln na 4 szt.

Więc co wybrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Proszę o doradzenie mi jakie zakupić letnie oponki do mojego paska. Dotychczas w lecie jeździłem na pirelli, były super, ale obecnie na tę markę to nie mam kaski, a mus wymienić.

 

Nie ma sensu oszczedzać. Ja zimowe mam Goodyear i na suchej nawierzchni sa cichsze i lepiej sie prowadzi niż np letnie Fulda. Też oszczedziłem na letnich 250zł i zamiast micheline wziąłem fulde. TO BYŁ DUZY BŁAD!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z kolegą, na oponach nie ma co oszczędzać. Ja u siebie mam Uniroyal rainexpert i jestem z nich bardzo zadowolony. Na deszczy trzyma się jak przyklejony i na nawet w największe ulewy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy ktora opone polecacie na lato Nankang NS2 205/55/16 91v Yokohama CDrive2 205/55/16 Falken ZE912 205/55/16 mialem ostanio UNIROYAL RAINEXPERT i bylem zadowolony a co jeszcze sadzicie o UNIROYAL RAINSPORT 2 205/55R16 91W TL dzieki pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności