Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

myslalem o 4 sztukach na przod i tyl, zobaczymy co bedzie bo trzeba cos kupic na dniach

Były już u mnie w stajni takie opony i za tą cenę za którą kupiłem (NEW 18'') bardzo dobrze się spisywały!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem oponki toyo prx t1r i mogę je z czystym sumieniem polecić:) przejechałem na nich 4 sezony bez problemów, świetnie trzymają na zakrętach! Ostatnio na http://www.opony.pl była na nie promocja- może nadal jest, więc sobie zamówiłem kolejny komplet (w rozmiarze 225/45/17 cena koło 400zł za oponkę, a przesyłka gratis) i szczerze je polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja rowniez jezdze na Dunlop SP 01 Sport. Dalem 250zl/sztuka w rozmiarze 195/65/15

następnym razem zapraszam do mnie mam takie po 230pln

Edytowane przez Majcin
poprawka cyutatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie używam GoodYear EXCELLENCE 205/55R16 91 H. Są dostępne w dosyć przyzwoitej cenie (około 260zł/szt.). Miałem do czynienia z Michelin Primacy Pilot (ten sam rozmiar) i wg mnie są dosyć głośne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja dziś kupiłem Goodyear Eagle F1 205/55/16. Pierwsze wrażenie jest takie, że są głośniejsze od moich zimówek Goodyear Ultragrip 7+ (195/65/15) i od letnich ContiSport Contact 2 (również 16) na których jeździłem po przednio. Na razie jeździłem tylko po mokrym. Może stąd wrażenie, że są głośniejsze? W każdym razie czuć, że są twarde. Samochód prowadzi się znacznie pewniej a kałuże nie robią na tej oponie żadnego wrażenia. Na razie jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fresh

Chociazby tu mozna kupic:

WARSZAWA - MARKI

ul. SŁONECZNA 2c

tel. (22) 498-44-49

602-874-116

 

---------- Post added at 23:28 ---------- Previous post was at 23:25 ----------

 

@TrojkaT

doloz do yokohamy c-drive albo do toyo. Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pirelli P6000 sa glosne z tego co mi wiadomo, ja bym polecal Continental Conti Sport, no ale troche kosztuja, ja obecnie jezdze na Hankook˛ach tylko modelu nie pamietam :(:zeco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@FreshChociazby tu mozna kupic:

WARSZAWA - MARKI

ul. SŁONECZNA 2c

 

Dzieki, maja T1R w promocji po 270 pln i chyba na tym poszukiwania sie zakoncza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale już tłumacze, że te opony nie mają byc dla mnie. Co sądzicie o takim wynalazku?

 

http://www.moto.allegro.pl/item96590...16_krakow.html

 

wzor bieznika piekny :)

 

ponoc w motorze nr 47 z 2008 roku byl ich test i bardzo kiepsko wypadly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wzor bieznika piekny

 

Wzór Dunlop SP9000 i tylko wzór.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wzór Dunlop SP9000 i tylko wzór.....

Koreanczycy odrobili lekcje z motoryzacji i coraz lepiej sobie radza, moze doczekamy sie czasow kiedy i Chinczycy beda niewiele odbiegac od europejskich wzorcow jakosci a nie tylko nieudolnie kopiowac. Zwlaszcza ze doswiadczenie marek jakie przejmuja (Volvo, Maybach czy nawet Hummer) jest niepodwazalne.

 

W tej cenie ciezko cos dobrego polecic ale pewno troszke drozsze Barumy, Uniroyale czy Debica spisza sie o niebo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość olo112

Wiem, że to Chiny, ale ja je kupiłem do swojego golfa i chwale je sobie- teraz zaczynam na nich 3ci sezon. Co do zachowania na wodzie to jechałem 100km/h po pewnej estakadzie na której ślizgały się Daytonki, a te pojechały bez problemu. Uważam, że wodę tną bardzo dobrze. Rocznie robię 30tys km- na letnich ponad 15tys. NA lato polecam. Zimą używam Fuldy, a teraz kupiłem inne auto z założonymi chynskymi zimówkami Wintermaxx czy jakoś tak i NIE POLECAM- na śniegu dają rade, ale na wodzie popłynąłem- na następną zimę wrzucam Vredesteiny... Także chińczyk chińczykowi nie równy tym bardziej lato/zima !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem nie dawno Paska i ma założone własnie takie ROTEX-y RS02. Na razie nie zauważyłem nic niepokojącego Zbytnio nie hałasują i na mokrym sobie nawet radzą.A że bieżnika maja jeszcze dość sporo(około 6 mm)to nie mam zamiaru kupować następnych butów. Pytam czy macie lub mieliście jakieś doświadczenia z tą marką?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Fresh

jest jeszcze inna ciekawa opcja :D

Yokohama C-drive - kilka groszy drozsza( ok 300zl/sztuka)

jak lecisz lopuszanska od krakowskiej to pewnie kojarzysz ten skrot zeby objechac krzyzowke lopuszanska aleje:D

wiec jak lecisz lopuszanska od krakowskiej wjezdzasz na wiadukt ( ten przed samymi alejami) i zaraz jak on sie konczy to jest uliczka w prawo 9 ta do objazdu , wyskakujesz nia przy leclerku na alejach) i jak tylko tam skrecisz to po lewej stronie masz gumy yokohamy. Podjedz pogadaj, moze maja w dobrej cenie ;)

ja w ubieglym roku mialem dylemat - toyo vs. yokohama

padlo na toyo bo wiecej moich znajomych na tym lata, ciekaw jestem jak by mi sie na nich jezdzilo. :D

pozdr!

Edytowane przez Nicckus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zdecydowałem się na Continental Premium Contact2 mogłem mieć Bridgestone er300 ale made in China to sobie odpuściłem. Rok produkcji mam 0510 wiec jest nieźle nie wiem tylko gdzie znaleźć miejsce produkcji bo jakoś nie widziałem made in.

Zmieniałem z 18 na 16 wiec teraz dopiero czuć komfort, auto jest bardziej miękkie, opon nie słychać . Minus to tylko na zakrętach jak by słabiej leży ale to pewnie dlatego, że stało się miękkie-albo to złudzenie:)

Edytowane przez devil-80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam nowe opony Bridgestone "Turanza er300".

W testach jedne z najlepszych jeśli nie najlepsze (tj. najbezpieczniejsze).

Ładny wygląd, bardzo dobra przyczepność niezależnie od pogody, ciche i raczej nie drogie jak na swoją klasę.

Ja mam 195/65/r15 index 91V (do 240km/h) - śmigają wzorowo. Cena za index V jest wyższa ale myślę, że opona zachowuje się lepiej..Ja dobrze trafiłem 200pln za oponę z montażem.( Nowa)

Jednym słowem wzorowe paputki do autka. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecam nowe opony Bridgestone "Turanza er300".

W testach jedne z najlepszych jeśli nie najlepsze (tj. najbezpieczniejsze).

Ładny wygląd, bardzo dobra przyczepność niezależnie od pogody, ciche i raczej nie drogie jak na swoją klasę.

Ja mam 195/65/r15 index 91V (do 240km/h) - śmigają wzorowo. Cena za index V jest wyższa ale myślę, że opona zachowuje się lepiej..Ja dobrze trafiłem 200pln za oponę z montażem.( Nowa)

Jednym słowem wzorowe paputki do autka. Polecam!

To ja powiem tak, w gazecie MOTOR był test opon i właśnie BRIDGESTONE TURANZA ER300 zajęła ostatnie miejsce! Pierwsze zajeła continental.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to przereklamowana opona :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności