Skocz do zawartości
Gość Ojciec

Zawieszenie / wahacze - jaka firma, producent, ceny?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mysle nad zakupem z tej aukcji 1600 zł z wysylka kurierem wg mnie oryginal co wy o nich myślicie

http://allegro.pl/item663174443_lemf...is_kurier.html

Marcin-zgr moim zdaniem to orginał bo w takich opakowaniach sa luzem Lemfordery ze śrubami iłącznikami no i cena tez jest OK zobacz na fotce kolegi który zamawiał u innego allegrowicza podaje foto :

Lemf.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygladaja wahacze od tego urzytkownika allegro.

http://allegro.pl/item652960005_lemforder_org_zestaw_wahaczy_audi_vw_gratis_kurier.html

 

Oczywiście spakowane w pudełku zbiorczym Jak wyżej na fotce

 

 

Mając nowy zestaw lemfordera postanowiłem wziaśc sie na dobry poczatek za wyczyszczenie śrub i odrdzewienie ich colą i innymi magicznymi srodkami :)

Niestety przeraziłem sie gdyż jakiś Wyspecjalizofany spec w swoim fachu ściął śrubę od lewego dolnego prostego wahacza fota nizej i dla porównania z drugiej strony.

Najlepsze jest to że poprzedni wlaściciel mówił ze wymieniał jakieś wahacze i faktycznie dolne sa z 2001 roku górne jeszcze oryginaly 98rok Ale dlaczego własnie w tym nowym ktos rozwalił tak srube zrozumiałbym jakby z jednej byl 98 z drugiej 01 i nie mógł tego sciągnac i poprostu próbowal ciąć i tak zostawił

Niestety mechanik a mechanik to rożnica ..... bez komentarza

DSCF0024.jpg

DSCF0025.jpg

DSCF0026.jpg

DSCF0027.jpg

DSCF0029.jpg

DSCF0030.jpg

Edytowane przez Marcin_zgr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli wiemy już od kogo kupimy orginalne Lemfordery na allegro www_autocars_pl

 

a co kolega mysli o tym sprzeddającym??

http://moto.allegro.pl/item683986189_wahacze_audi_a4_a6_passat_b5_b6_oryginal_lemfor.html

cena dość korzystna ale nie magiczna!!!

 

na aukcji tej jest wręcz magicznie:):)

http://moto.allegro.pl/item694295808_wahacze_lemforder_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_wawa.html. aukcja -carde- jest dosc podejrzana i wiem to od jednego z uzytkowników forum( podobno sa to podróbki).

 

a co myslicie o tej pierwszej aukcji??ktos kupowal??oceniał?? ja pisałem do jednego z klientów i mówił ze jego mechanik uważa że są oryginalne.co Wy na to???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście Febi już nie kupię. Dolny banan wytrzymał mi niespełna 10 000 km. Mimo wszystko za mało. Al jakiś czas temu kupiłem MasterSpotry i jak na razie jest ok. Cena jest też przystępna. Produkują je w Niemczech. I powiem, że jakość wykonania MasrerSport w porównaniu z Febi jest dużo lepsza. Może miałem pech, ale na Febi się przejechałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co myslicie o tej pierwszej aukcji??ktos kupowal??oceniał?? ja pisałem do jednego z klientów i mówił ze jego mechanik uważa że są oryginalne.co Wy na to???

 

znaczek audi powinien byc zeszlifowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
znaczek audi powinien byc zeszlifowany

 

no właśnie!!!też byłem tym zdziwiony, z drugiej strony mój mechanik mówił że są partię

lemfordera gdzie znaczki Audi pozostają nie zeszlifowane.?!nie wiem jak to wytłumaczyć.chyba że są to wahacze klepane w stodole;);)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a co kolega mysli o tym sprzeddającym??

http://moto.allegro.pl/item683986189...al_lemfor.html

cena dość korzystna ale nie magiczna!!!

podobne do tych od carde znaczki tez nie zeszlifowane, ale z tych zdjec to ciezko powiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobne do tych od carde znaczki tez nie zeszlifowane, ale z tych zdjec to ciezko powiedziec

 

no to własnie, wiem od jednego kolegi z forum ze carde ma podróbki a co do tych za 1350 to dalej nie jestem pewny.mam dylemat bo mam do zmiany wahacze i teraz sam nie weim co zrobic!!1350 za podróbki to jednak troche drogo:):) a może nie są trefne:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dalem 1600 za wahacze i końcówki link wyżej i są oryginalne sprawdzone z ori w passku z 2003 r.- żadnej różnicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1350 za podróbki to jednak troche drogo) a może nie są trefne)

 

Dołóż te 300 i kup ze sprawdzonego źródła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bilstein, . koni i eibach... choć jeszcze są inne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bilstein, . koni i eibach... choć jeszcze są inne
wachacze do B5 ? nie pomyliłeś ich z amorami i springami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wachacze do B5 ? nie pomyliłeś ich z amorami i springami ?

 

Dokładnie, pomylił się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał Robcyk

Czyli wiemy już od kogo kupimy orginalne Lemfordery na allegro www_autocars_pl

 

a co kolega mysli o tym sprzeddającym??

http://moto.allegro.pl/item683986189...al_lemfor.html

cena dość korzystna ale nie magiczna!!!

 

na aukcji tej jest wręcz magicznie)

http://moto.allegro.pl/item694295808...5_b6_wawa.html. aukcja -carde- jest dosc podejrzana i wiem to od jednego z uzytkowników forum( podobno sa to podróbki).

 

a co myslicie o tej pierwszej aukcji??ktos kupowal??oceniał?? ja pisałem do jednego z klientów i mówił ze jego mechanik uważa że są oryginalne.co Wy na to???

 

Przemek ja tez będe na dniach zamawiał Lemy ale niełudz sie że za 1000zeta kupisz orginał podejrzewam że to turecka robota a co do tej osoby to jest troche popisane na innych forach ale niechce nikogo oczerniać ja napewno u tej osoby niekupie Lemów ale to moje zdanie lepiej dopłać 500zł i miej pewność niz masz potem rzucać Kur....mi bo tanie jest drogie a chytry dwa razy traci wierz mi :)

 

 

 

Czyli sprawdzone osoby z Allegro sprzedające Lemfordery to:

-CenterCar

-JarekC1978

-www_autocars_pl

-danielloss

-TOM77 kolega z klubu audi a4

 

Ja zakupiłem Lemfordera od kolegi z klubu A4 nick (TOM 77) sprzedaje części orginalne i zamienniki ma dobre ceny podaje numer do Tomka tel.604 247 010 proszę powołać się na mnie podać mój nick Robcyk Pozdrawiam.

Edytowane przez Robcyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przemek ja tez będe na dniach zamawiał Lemy ale niełudz sie że za 1000zeta kupisz orginał podejrzewam że to turecka robota a co do tej osoby to jest troche popisane na innych forach ale niechce nikogo oczerniać ja napewno u tej osoby niekupie Lemów ale to moje zdanie lepiej dopłać 500zł i miej pewność niz masz potem rzucać Kur....mi bo tanie jest drogie a chytry dwa razy traci wierz mi

 

czyli obydwie aukcje do których podałem linki są trefne Waszym zdaniem???być może, na zdjęciach nie mnożna oglądnąc tego dokładnie tylko myslalem ze te za 1350 to juz jest cena bardziej zblizona do normalnych oryginalnych lemów:):)Robcyk masz rację chytry dwa razy traci,zastanowię sie jeszcze co zrobic,w przyszłym tygodniu jadę do niemiec to może tam kupię oryginały:):). a jest moze ktos na forum kto kupił te wahacze które podałem w aukcji nr 1 parę postów wczesniej(te za 1350)??pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Robcyk masz rację chytry dwa razy traci,zastanowię sie jeszcze co zrobic,w przyszłym tygodniu jadę do niemiec to może tam kupię oryginały)
Dzięki daj znać jak zakupisz w Rajchu ale euro w góre poszło to chyba wyjdzie drogo napisz jak zakupisz i ile dałeś Pozdro :):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja w tym roku zmieniłem całe zawieszenie z przodu , wahacze firmy Deckerman wyprodukowane w Niemczech, zrobiłem na nich już 30 tys. km i nic się nie dzieje.Wahacze kupiłem przez internet, a to są namiary na gościa u którego kupiłem (gościu jest o.k):Sklep:W-wa , ul.Połczyńska77 , tel.(022)6658006 lub e-mail: [email protected]. Dają roczną gwarancję na wahacze. Koszt z przesyłką kurierską 536zł czy coś w tych granicach.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wahacze firmy Deckerman wyprodukowane w Niemczech, zrobiłem na nich już 30 tys. km i nic się nie dzieje.

 

no to niezły wynik kolego od początkku roku 30 tys km:):),ja równo rok temu zmieniłem wahacze na HP (hans pries)przejechałem ok 25 tys km i juz sa tak wybite ze szok. znaczy to tyle ze albo ostroznie jezdzisz:);)albo rzeczywiscie wahacze o których piszesz są lepszej jakości.może te kilometry na autostradach robiłes??pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może kolega jeździ najwięcej po niemieckich autobanach :-) Ja polecam sprzedawcę JarekC ory na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności