Skocz do zawartości
Marek

Kody wyposażenia pojazdu

Rekomendowane odpowiedzi

http://jeepekcar.gratka.pl/ogl/11193913.html

Witam miał ktoś taki przypadek że, w kodach była pomyłka bo tu jest taki przypadek że, są czarne relingi, a kod 5WO [chromowane relingi].Dzięki pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gullczas

siemka a może ktos sie spotkał z takim - G4A ? bo tylko tego nie moge rozszyfrować z góry dzieki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jesteś pewny że to jest G4A a nie przykładowo 4GA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam miał ktoś taki przypadek że, w kodach była pomyłka

Owszem, błędy się niestety zdarzają.

U mnie np. (według wlepki) fabrycznie były zamontowane felgi aluminiowe polerowane 14' (i takie były), ale opony już miały podobno mieć rozmiar 205/55R15'!!!

I co Wy na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, koledzy jaka jest różnica miedzy kodem X2B a X7A?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich, koledzy jaka jest różnica miedzy kodem X2B a X7A?
kod (X2B) oznaczający na jaki kraj samochód został wyprodukowany (anglia)

X7A krajowy program sprzedaży eksportowej (pseudo) angielski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli jeśli wystąpi jakiś z tych obu kodów to kierownica byla po prawej stronie na 100%?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z tego tak wychodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć co ten pasek ma? : )

 

Proszę oto kilka zdjęć, nie wiem skąd to gdzie przepisywać, żeby to rozszyfrować więc byłbym wdzięczny za pomoc i z góry dziękuję :)

 

http://truchol.picturepush.com/album/86545/2886660/a/DSC-0414---Kopia.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH]23090[/ATTACH] prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie wiem skąd to gdzie przepisywać, żeby to rozszyfrować więc byłbym wdzięczny za pomoc i z góry dziękuję

Wpisujesz na tej stronce ->http://www.audiklub.org/wyposazenie.html i będziesz miał rozkodowane

 

---------- Post added at 21:56 ---------- Previous post was at 21:55 ----------

 

A tutaj mamy specjalny temat do odkodowania numeru VIN. ->http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?goto=newpost&t=13401

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam takie pytanie czy zdażyło się komuś by ta wlepka z kodami wyposażenia wogóle się nie zgadzała z tym co jest naprawde?

Mam passata z 1999r 1.9TDI 115KM kolor srebny i prawie pełne wyposażenie oprócz skóry i xenonów, a według tych kodów mam bardzo okrojone wyposażenie kolor niebieski metalik, silnik 1.8 benzyna i że został wyprodukowany na Anglie(niema żadnego śladu przekładki) numer VIN na wlepce zgadza się z tym co mam w dokumentach i pod maką, teraz druga strona medalu mam też dokumenty z za granicy dokładnie z Holandii między innymi BRIEF i na nich też jest ten sam VIN tylko jest napisane że to diesel rok produkcji itp wszystko się zgadza więc nie wiem co jest zgrane?? spotkał się ktoś z was z podobnym zjawiskiem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a może mi ktoś wytłumaczy co to znaczy (1AJ System ABS, elektr. blokada mech. różn. EDS, regul napędu ASR) o co chodzi z tym ESD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chba raczej EDS

Z Wikipedii

EDS (niem. Elektronische Differentialsperre) lub EDL (ang. Electronic Differential Lock) elektroniczna blokada mechanizmu różnicowego. Jeden z typów układów kontroli trakcji pełniący funkcje podobne do mechanizmu blokady układu różnicowego, czyli umożliwienie przeniesienie napędu przez koło o dobrej przyczepności gdy drugie koło utraciło przyczepność, ale bez blokowania mechanizmu różnicowego[1]. Poprawia bezpieczeństwo i pewność prowadzenia auta.

 

System rozpoznaje poślizg kół napędzanych poprzez analizę sygnałów z czujników ABSu. Jeśli obroty kół są różne to wyhamowuje koło obracające się szybciej. Dzięki temu koła napędowe pojazdu nie wpadają w poślizg co umożliwia np. ruszenie z miejsca pojazdem, gdy koła napędowe stoją na nawierzchni o różnym współczynniku przyczepności. System EDS działa przy prędkości mniejszej niż ok. 40 km/h. System EDS nie może być montowany bez systemu ABS ponieważ korzysta z czujników i systemu hamowania ABSu.

 

EDS jest często stosowany w samochodach przeznaczonych do jazdy po drogach asfaltowych ale wykonanych na podobieństwo pojazdów o charakterze terenowym. Stosuje się tam EDS aby auto w terenie radziło sobie tak jak samochód terenowy z blokadą mechaniczną układu różnicowego. Negatywną cechą EDS jest to, że podczas jazdy w trudnym terenie mogą ulec przegrzaniu hamulce. W takim przypadku EDS wykryje nadmierną temperaturę hamulca i wyłączy EDS, aby nie doprowadzić do uszkodzenia hamulców. Przegrzanie hamulców może nastąpić nawet po ok. 200 metrach jazdy terenowej. System EDS jest zazwyczaj elementem elektronicznej kontroli pracy silnika (np. ESP, ASR), który potrafi zmienić moc silnika wykrywając różnice w obrotach kół napędzanych i nienapędzanych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według danych z książki powinienem mieć "chyba" bi-xenony - 8BV- a mam tylko xenony, fabrycznie zamontowane, czy ktoś coś grzebał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Według danych z książki powinienem mieć "chyba" bi-xenony - 8BV- a mam tylko xenony, fabrycznie zamontowane, czy ktoś coś grzebał?

 

Kolego w b5 fl nie było lamp xenonowych tylko h7 albo bi-xenon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum i od niedawna jestem posiadaczem passata:D

mógł by mi ktoś pomóc?? bo tych paru nie moge ogarnąć...?

1LB, T8B, 3FA, 8AC, 8R1,

z góry dzieki, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje auto to jakaś przekładka?

 

1LB = Tarcze hamulcowe przód (chyba :P)

T8B = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,8 l litera kodowa

3FA = Bez wkładu dachu (dach pełny)

8AC = Radio

8R1 = Dodatkowe światło hamulcowe (chyba :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1LB, T8B, 3FA, 8AC, 8R1

1LB = tarcze hamulcowe, przód

T8B = 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa 1,8 l

3FA = Bez szyberdachu

8AC = Radio "Beta"

8R1 = 3-cie światło stopu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności