Skocz do zawartości
Marek

Kody wyposażenia pojazdu

Rekomendowane odpowiedzi

tomek1790 dziekuje ślicznie:D kurde czyli co mam wspamaganie czy nie? kierownica 3 ramienna....a kręci sie jak autem bez wspomagania

 

i co znaczy to s2c w naszym jezyku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mam CL i ogólny kod wyposażenia EE

Ten ogólny kod wyposażenia dotyczy koloru/rodzaju tapicerki w aucie. U Ciebie jest to tapicerka z materiału w kolorze czarny-srebrny/czarny wersja autka CL.

kurde czyli co mam wspamaganie czy nie?

:nie od 1991-go roku wspomaganie dostały wszystkie wersje silnikowe. Do 1991-go wspomaganie miały tylko wersje z mocniejszymi silnikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S2C = Mkd body for vw plant poznan

 

co to znaczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy VW się mylił z oznaczeniem silnika na naklejce z tym co jest fizycznie włożone do auta?

 

Otóż u mnie w firmie od początku jeździ Passat B5 - 2000 rok który był kupiony jako 1,8 - 150KM i tak wskazują dokumenty zakupu, dowód rejestracyjny, nawet cyferki naklejone na tylnej klapie ( 1,8 T).

 

Natomiast na naklejce jest symbol M9L - 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa (110KW 1,9) 20V. Jak podniosę maskę to też widzę napis 20V, ale nie widzę oznaczenia pojemności silnika.

 

Na pewno nikt nic z autem nie robił bo od początku jest w firmie.

 

Czy po zdjęciu możecie rozszyfrować jaki to silnik?

 

Przemek

 

ps.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Natomiast na naklejce jest symbol M9L - 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa (110KW 1,9) 20V. Jak podniosę maskę to też widzę napis 20V, ale nie widzę oznaczenia pojemności silnika.

:hmm Nie wiem gdzie znalazłeś takie tłumaczenie tego kodu, bo ja mam takie tłumaczenie;

M9L 4-cylindrowy silnik z wtryskiem paliwa (110KW 1,8T 20V),MVEG 2 base engine is T8B/T8C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogi kolego na pierwszej stronie tej wątku jest ten kod z takim tłumaczeniem.

 

Pozdrawiam Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Drogi kolego na pierwszej stronie tej wątku jest ten kod z takim tłumaczeniem.

 

Pozdrawiam Przemek

 

Czyli jest tam błąd, co nie zmienia faktu ze masz silnik 1,8. A tu opis kodu po angielsku; M9L 4-cyl. gasoline engine 1.8 L/110 kW 20V turbo, MVEG 2 base engine is T8B/T8C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koledzy, we wlepce mam taki kod

1LB Hamulce tarczowe przód: 282x25mm (282x25mm - 288x25mm)

tz że mogę założyć tarcze o średnicy 282 lub 288mm????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna jest ta strona do rozszyfrowania kodów :)

Dowiedziałem się parę nowych rzeczy o swoim aucie m.in. że mam EDS (ostatnimi dniami coś tak czułem go na drodze) :D

 

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co dokładnie oznaczają te kody:

 

1E1 = Zbiornik wegla aktwnego do pochłaniania

2B1 = Dla pojazdów z oslona dzwiekochlonna diesel

6Q1 = Przycisk dźwigni zmiany biegów

8Q1 = Automatyczna dynamiczna regulacja zasięgu reflektorów

8WD = Oświetlenie otoczenia

 

Z góry dziękuję! :)

Edytowane przez DariuszDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetna jest ta strona do rozszyfrowania kodów :)

Dowiedziałem się parę nowych rzeczy o swoim aucie m.in. że mam EDS (ostatnimi dniami coś tak czułem go na drodze) :D

 

Mógłby mi ktoś wytłumaczyć co dokładnie oznaczają te kody:

 

1E1 = Zbiornik wegla aktwnego do pochłaniania

2B1 = Dla pojazdów z oslona dzwiekochlonna diesel

6Q1 = Przycisk dźwigni zmiany biegów

8Q1 = Automatyczna dynamiczna regulacja zasięgu reflektorów

8WD = Oświetlenie otoczenia

 

Z góry dziękuję! :)

 

1E1 = Zbiornik węgla aktywnego do pochłaniania oparów paliwa

2B1 = Wytłumienie komory silnika

8Q1 = El. regulacja świateł

8WD = Halogen przeciwmgielny –biały-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8WD = Halogen przeciwmgielny –biały-

Że niby przeciwmgielny z przodu? U mnie nic takiego nie występuje :lol

A co z tym "6Q1 = Przycisk dźwigni zmiany biegów" ?

Mimo to wielkie dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Że niby przeciwmgielny z przodu? U mnie nic takiego nie występuje :lol

 

Być może kiedyś były ;) Sprawdź ile masz kabli w kostce przy reflektorze (w instalacji)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patryk może i były bo mam nieseryjne lampy z przodu (gdzie jest przy nich nieźle porzeźbione z kabelkami) i zderzak więc może poprzedniemu właścicielowi nie pasoawały do koncepcji :D

 

Lecz dalej nie wiem co dokładnie onacza "6Q1" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patryk może i były bo mam nieseryjne lampy z przodu (gdzie jest przy nich nieźle porzeźbione z kabelkami) i zderzak więc może poprzedniemu właścicielowi nie pasoawały do koncepcji :D

 

Lecz dalej nie wiem co dokładnie onacza "6Q1" :P

 

6Q1- Plastic gearshift knob/handle

Czyli plastikowa gałka/uchwyt zmiany biegów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś rozszyfrować (najlepiej na PL)?

 

LO2/L02

GO7/G07

1JA

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

L02 = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 02

G07 = Amortyzator przod

1JA = Fahrwerksdaempfung hinten

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fahrwerksdaempfung hinten

 

Tomek a co oznacza to dziadostwo: Fahrwerksdaempfung hinten.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
L02 = Klasa masy pojazdu os przednia >> zakres mas: 02

G07 = Amortyzator przod

1JA = Fahrwerksdaempfung hinten

 

pwrlax zawieszenie tylne standardowe

 

Chłopaki jesteście wielcy- wielki szacun.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności