Skocz do zawartości
MAXIMUS1207

Nowa moc 110/140KM - 300Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Własnie wrocilem z Szczecina.Poznalem tam Jacka-Leopard.Zostal mi on pelecony przez Peter87-i dzieki mu za to :ok: .Jacek tchnął nowe zycie w mojego paska.Rwie do przodu jak mloda gazela :D

Od razu odp.na pytania

-nie mam wykresu z hamowni

-jacek to nie chłopak z "garazu" dłubiacy cos tam sobie

-zajmuje sie tym kilka lat

-program z ....znanej firmy

-wymienil kosci

 

Pytania tech. kierujcie raczej do "leopard" z http://www.vwgolf.pl. Jest juz na naszym forum :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje ;] Ale jak bedziesz mial mozliwosc to tak czy siak jedz na hamownie bo warto. A ile zrobil Ci Nm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek_kb

To może powiesz mniej więcej jaka cena za to? no i ile niutków dodano. No i czy spalanie bez zmian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

140KM,300 Nm.Spalanie-troche jeszcze za wczesnie.Cena przy 2 paskach po 700 -promocja :ok: Porcja paliwa(chyba dobrze zapamietalem :D )51-było 43,standart 41.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki masz tam przebieg i rocznik ? I auto bylo przed chipem podlaczone do vaga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do vag,a przed i po.Rocznik1997,przebieg hmmm-186tys.Mam jednak sprawdzic wydech bo turbina pogwizduje.Albo cofka na liczniku albo dziura przy wydechu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj za chwile bedzie mial 300 tys, na liczniku, program ma juz od dawna zmieniony,

wlasnie wrocilem z miasta, zrobilem dzis wieczorem 130 km, 60% miasto, ale na trasie i pod 180 podciagalem, spalil rowno 7,5 litra, jesli chodzi o jazde to dynamiczna zeby nie powiedziec ostra...no coz, moge do tylko polecic...kiedys tez mowilem, ze chip to nic dobrego..no ale fakty mowia za siebie,

 

PS: Moj AFN zbiera sie az milo, co stwierdzili nawet panowie z nieoznakowanego radiowozu, po tym jak ich objechalem na miescie, mieli szczescie ze dojrzalem w lusterku koguta;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam ...

 

po diagnostyce - maximus miał do wyboru jeden z 2 programów

 

co do wykresu - mod był robiony z marszu (wpadli jak po ogień) - ale wykres dobrze by było zrobić - będzie on potwierdzeniem/zaprzeczeniem obaw co do spręzu jaki daje turbina ...

na wykresie będzie to doskonale widać ...

 

BTW - passata miałem 4ry lata a siedziałem na forum VW Golfa :] teraz trafiło się "Ałdi" a ja trafiłem na forum Passata :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam ...

 

po diagnostyce - maximus miał do wyboru jeden z 2 programów

 

co do wykresu - mod był robiony z marszu (wpadli jak po ogień) - ale wykres dobrze by było zrobić - będzie on potwierdzeniem/zaprzeczeniem obaw co do spręzu jaki daje turbina ...

na wykresie będzie to doskonale widać ...

 

A propo pogwizdywania turbiny - zwiekszales doladowanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Artur71

czy masz może jakis kontakt z Leo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy masz może jakis kontakt z Leo

 

no leo wyzej napisal posta i masz tam PW i nawet numer gg to napisz do niego ja juz to zrobilem :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A propo pogwizdywania turbiny - zwiekszales doladowanie?

 

tak - jest to niezbędne do podwyższenia mocy ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

leopard, podobno jak mastersowi ostatni raz wybuchla sprezarka to wlasnie wczesniej wrzucal program a turbo zaczelo swiszczec. Dlatego mialem na mysli raczej wartosci (o ile to oczywiscie nie jest tajemnica handlowa).

 

Pozdrawiam

Pawel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
leopard, podobno jak mastersowi ostatni raz wybuchla sprezarka to wlasnie wczesniej wrzucal program a turbo zaczelo swiszczec. Dlatego mialem na mysli raczej wartosci (o ile to oczywiscie nie jest tajemnica handlowa).

 

Pozdrawiam

Pawel

 

rozmawiamy o modach użytkowych - bezpieczeństwo przede wszystkim ... nie jest tajemnica że masters to exstremista i to maxymalny - u niego ma prawo wybuchnąć - ważne żeby 400 m wytrzymało :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie z 200mbar poszlo w gore?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze wielu z Was zastanawia sie czy Jacek-Leopard to odpowiednia osoba do wprowadzania zmian w waszym ukochanym pasku.Ja rowniez długo zastanawialem sie.Tak jak wspominalem wczesniej trafilem do niego z polecenia Peter87.Teraz zaluje ze nie zrobilem tego wczesniej.Mam teraz zupelnie inne autko.Jest zrywne a wyprzedzanie to fraszka.Leopard podkresla ze bezpieczenstwo silnika nade wszystko :ok: program wgrywany przez niego nie jest spotowy czyli wyżyłowany.Przed przyjazdem wydawalo mi sie ze potrwa to z pół godz. :rotfl: Zrobienie 2 paskow trwało ok 5 godz.Sprawdzanie VAG-iem przed,w trakcie i po.Teraz wymienie jeszce tylko olej na 0W40 lub 5W40,wytne kata ktory i tak nie spelnia juz swojej roli i jade na hamownie :D.Wiem ze z nast.paskiem tez pojade do Szczecina mimo ze to ponad 700km.No i cena :ok: CCC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz wymienie jeszce tylko olej na 0W40 lub 5W40

 

ja mam zalany Mobil1 5W50 ...ale czy dobry to nie wiem, wiem tylko ze taki ma byc:P

 

wytne kata ktory i tak nie spelnia juz swojej roli

 

wlasnie po ostatniej kontroli nieoznakowanym radiowozem panowie powiedzieli mi, ze moge wyciac kata, to bedzie mocniejszy, chociaz i tak ma niezle odejscie ( nie mogli mnie dogonic nowiutkim T5 2,5 TDI - czerwone DI ) mruknalem tylko pod nosem ze juz chyba cos w silniku jest grzebniete:) przeciez nie bede sie chwalil, ze Leo zagadal pod maske :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie bede sie chwalil, ze Leo zagadal pod maske :hurra:

 

kata już dawno nie masz ... passat dostał nowe tłumiki z rurami (zamiast kata)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale caly wydech zostal zrobiony? Jakiej srednicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja juz zbieram kase na chipa zobaczymy ile ten soft nowy wyciagnie z mojego Awx-a :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności