Skocz do zawartości
bimbol

Pełny opis kontrolek wyświetlających się na liczniku w 3B!!

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam podobny problem... tylko ze mi swiecą na stałe ABS ESP a do tego miga mi na czerwono wykrzyknik od ręcznego, i dodatkowo te 3 sygnały dzwiekowe. moze to byc tez powod akumulatora czy trzeba gdzies głębiej szukac ??

Edytowane przez femek86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halllooo !!! czy ktos pomoze mi z moim problemem ??

ja mam podobny problem... tylko ze mi swiecą na stałe ABS ESP a do tego miga mi na czerwono wykrzyknik od ręcznego, i dodatkowo te 3 sygnały dzwiekowe. moze to byc tez powod akumulatora czy trzeba gdzies głębiej szukac ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze byc sterownik abs, najlepiej podłącz pod kompa i będziesz wiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko jak podłączał mi pod kompa wyszło ze tylny lewy czujnik absu nie dziala, zamowił nowy, podpiety i dalej to samo wiec nadal niewiadomo bo komp nic wiecej nie widzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim Passacie 1.9 TDI 97 r przy odpaleniu zapala sie lampka ABS i wydaje ten trzykrotny dzwiek,ale po chwili gasnie,ABS dziala. Co jest grane ? Ma ktos podobny problem ? Da sie to jakos zniwelowac przez VAG-a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W moim Passacie 1.9 TDI 97 r przy odpaleniu zapala sie lampka ABS i wydaje ten trzykrotny dzwiek,ale po chwili gasnie,ABS dziala. Co jest grane ? Ma ktos podobny problem ? Da sie to jakos zniwelowac przez VAG-a ?

 

Obstawiam słaby akumulator.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leszek11_11

witam, W moim pasku zapala sie laqmpka kontroli trakcji ale jak zgasze silnik i zapale ponownie to gasnie az do nastepnego razu nie dzieje sie to non stop, prosze o odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie błędy w ABSie i silniku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a jeżeli po odpaleniu auta miga mi 5 razy żółta kontrolka oleju konefka to jaki może być powód nie wydaje żadnego dzwięku tylko miga nie ma różnicy czy silnik jest zimny czy ciepły.Dzieje się to nie zawsze ale często.Olej jest wymieniony 5tys km temu poziom też o.k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak poziom oleju ok , to na kompa trzeba, prawdopodobnie czujnik poziomu oleju do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Piszę to w tym temacie bo mam zablokowane zakładanie nowych. Pytanie: Co oznaczają kontrolki pod obrotomierzem w passacie b4 1.9TDI 90km? Mam identyczny zegar jak ten: http://img20.allegroimg.pl/photos/oryginal/40/58/31/51/4058315120. Chodzi mi o pierwszą kontrolkę, dwie kolejne wiem o co chodzi, ale są jeszcze trzy nie podpisane. Do czego one są?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1-płyn hamulcowy lub ręczny

2-ładowanie

3-Świece żarowe

nie podpisane są puste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ,pytanie moje jest takie czy po przekreceniu zapłonu kontrolka "EPC" powinna się zapalić a po starcie silnika gasnąć tak jak to jest w moim passacie ( 1. 8T 2000r ) chodzi mi o to czy rzeczą normalną jest gdy ta kontrolka się pali(zresztą jak i inne ) do odpalenia silnika?

Pozdrawiam Ako

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapaliła mi się taka kontrolka - czy to oznacza wymianę klocków ? dodam że to Passat B5 3b automat

mmexport1400665335405.jpg

Edytowane przez Matezzzz
aktualizacja posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak klocki do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie, odkręć koło jedno , drugie, zobacz wzrokowo ile masz okładziny na klocku , winowajcą może być przerwany kabelek który idzie od klocka , dostęp jest super , przerabiałem to kilka dni temu , klocki prawie nówki , a przy skręceniu kierownicy kontrolka na zegarach i tak w kółko, okazało się że kabelek oderwał się przy samym klocku, trzymał się tylko na izolacji , koledzy z forum podpowiedzieli jak to wyłączyć Vagiem , i BŁOGI spokój .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie, odkręć koło jedno , drugie, zobacz wzrokowo ile masz okładziny na klocku , winowajcą może być przerwany kabelek który idzie od klocka , dostęp jest super , przerabiałem to kilka dni temu , klocki prawie nówki , a przy skręceniu kierownicy kontrolka na zegarach i tak w kółko, okazało się że kabelek oderwał się przy samym klocku, trzymał się tylko na izolacji , koledzy z forum podpowiedzieli jak to wyłączyć Vagiem , i BŁOGI spokój .

 

Sprawa wygląda tak że tylko rano się zapala ta kontrolka a potem już nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie powracam z tematem

 

Wymieniłem klocki i ku mojemu zdziwieniu nie mam instalacji czujnika zużycia w aucie a klocki kupiłem z czujnikami.

sprawdziłem przy okazji tył i wszystko ok

poskładałem wszystko i dalej świeci mi się kontrolka z informacja check brake pads

co mam dalej robić koledzy :)

 

Właśnie żonka śmigała paskiem i zakomunikowała że kontrolka znikła na pewien czas i znowu się pojawiła

Edytowane przez Matezzzz
mz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Ja mam następujący problem - nie świeci się kontrolka EPC.

Nie zapala się po przekręcenia kluczyka, gdy był błąd w sterowniku oczywiście również się nie zaświeciła.

Myślałem że spalona żarówka ale po rozkręceniu licznika się przekonałem, że tam żarówek nie ma :wstyd

 

Proszę o informację czy możliwym jest aby się ona spaliła czy może ktoś ją w jakiś sposób mógł wyłączyć przez kodowanie...?

 

Autko:

Passat B5 1.8t - 12/2008

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu w pierwszym poscie tego tematu nie widać obrazkow? Można prosić o poprawienie tego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności