Skocz do zawartości
Kewin1503

Composition / Discover Media PQ

Rekomendowane odpowiedzi

No to Panowie jakiś mały sukces z MiB.Dzięki wszystkim za pomoc i za schematy. A więć te błędy w module telefonu które pisałem znikneły mi po odpięciu modułu bluetooth pod siedzeniem i zielona słuchawka na kierownicy zaczęła działać. Zostało mi podłączenie mikrofonu i znalezienie kabli. Miałem też problem z parktronikiem po wbiciu wstecznego widoczny był tylko 10 sekund ale i na to zaradziłem. W module parktronika w adaptacjach zmieniłem z auto na OPS. I zaczęło działać jak należy. No i jak ogarnę ten mikrofon biorę się za antenę Dab muszę zobaczyć czy producent nie zamontował mi czasami zmacniacza do fm/dab bo po obu stronach w szybie bagażnika mam sporo nitek a wyczytałem gdzieś na forum że to mogą być anteny Fm/Am/Dab. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mi kolega wektor rozwiał moje nadzieję że mam antenę Dab. A jednak nie mam według tego rysunku powyżej.No to zostaje mi przykleja na szybę lub sprubować  zamontować spliter.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia szansa:

 

206338325-w988-h363.jpg.ed98c2b8b7ea3ceed31a3618bb92d18d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kabelki mikrofonu znalezione pod siedzeniem biały pin 11 i niebieski pin 12. I czeka mnie rozpleść i podpiąć do radia. Dodaje zdjęcie może komuś się kiedyś przyda. 

16073605057833868161481941098872.jpg

A teraz pytanko o kamerę cofania. Może ktoś montował to by opisał mniej więcej i jakieś foty wrzucił jak to ogarnąć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.12.2020 o 18:17, kalvi81 napisał:

Może ktoś montował to by opisał mniej więcej i jakieś foty wrzucił jak to ogarnąć. 

Tu jest instrukcja do kamery z modułem, a do DM jest podobnie tylko bez modułu. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wiązce od DM powinieneś mieć luźnego żółtego chincha. W niego możesz już wpiąć co chcesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciał bym zamontować kamerę Low do Mib Std2 PQ. Od Skody Superb lub Octawi albo VW Tourana. I na wiązce dedykowanej. Bez chicha żeby to zrobić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam pytanko odnośnie radia Mib. Czy tak ma być otwieram drzwi od autka zapala się Fis i jest taki lekki trzask po głosnikach. Przewody na przejściówce źle podłączone lub coś źle zmasowane?

Edytowane przez kalvi81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę. Ja nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy czy ktoś pomoże z kodowaniem DM wsadzona do b7  zmiana kamery na low  parktronik przód tył z asystentem parkowania problem jest taki że, tak kamera jak i parktronic raz działa raz nie  dźwiękowo jest ok ale problem z wizualizacją   reszta raczej funkcjonuje jak trzeba. Oczywiście montaż low dzięki pomocy kolegi grabotg

 

Edytowane przez yocker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam oto zakupiłem zestaw kamera Low i wiązka. Proszę o pomoc w podłączeniu. Vw Passat B7 Kombi. Do Mib Std 2.

16076898340317281284568053890518.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu dodaje zdjęcie kolorów kabelków kamery. 

16077020283663359091763495397252.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolorki to Pikuś.Klamkę łączysz w klapie z długą wiazką czarnobiałą.Nie sposób pomylić.Powalczyć musisz z przeciągnięciem jej przez przepust  między klapą a dachem. Gdzie wpiąć drugi koniec z końcówkami powinieneś łatwo znaleźć  w necie - jakiś manual

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić użytkowników Discovery o radę. 

Posiadam b7 z nawigacją rns 510 z fabryczną kamerą cofania. 

Naszła ochota na leki skok technologiczny. W związku z brakiem możliwości wykorzystania fabrycznej kamery koszt takiego skoku to ponad 4000zl (2600+1400 kamera).

Czy gra jest warta świeczki i wspomnianych 4k? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos wie czy Dm std2 pq w jakiejs wersji softu wspiera android auto przez wifi? Aktualnie android auto moze dzialac bezprzewodowo po wifi 5ghz ale czy to dm to wspiera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam już wiązkę widoczną na zdjęciu wyżej.Wiązka ma 5 kabli i długością wygląda jak by miały być podłączone do radia. 2 przewody kamery to wiem gdzie podłączyć tylko gdzie resztę? Czy do radia podłączać czy do bezpieczników czy wiązkę rozplątywać i do klapy się podłączać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam taki mam komunikat w Mib przy wyłączeniu wstecznego i wyłączeniu parktronika. I tak za każdym razem. Trochę to dręczące za każdym razem trzeba ok naciskać. Coś źle zakodowanie. Miał ktoś taki przypadek?

16079565212347151445462335757237.jpg

I drugi przypadek OPS nie można ani schować ani wysunąć  w czasie działania kamery. Pokazuje się jak coś wyczuje. To ma tak być? 

16079570516462930290499767382400.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie.

Odczytaj błędy w OPS.

W gatewayu prawidłowo zakodowane? I sprawdź  kodowania w Discover.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności