Skocz do zawartości
Gość beny2108

A co z CB w B6?

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega Misiektt z forum superbclub.pl zrobił niemal identyczny uchwyt ponad rok temu, tyle że do superba combi.

Polecam cały temat. Opinie o uchwycie są doskonałe. I nawet nie użyto śrubek do trzymania uchwytu. Wystarczy dobrze skręcona główka PL.

http://superbclub.pl/viewtopic.php?f=7&t=137&start=75

 

Pozdrawiam Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że do limuzyny nikt nie wymyślił uchwytu. Nie mówię o "dzwonkach" które niszczą blachę i lakier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio ciężko myślałem gdzie zamontować CB w Be6. I tak mnie naszło. Sposób dość prosty a przy okazji nie widać co gdzie jest.

 

Potrzebny nam uchwyt, w miarę wąskie CB takie które wejdzie w podłokietnik, imbusik i trochę chęci.

 

Podnosimy podłokietnik do góry przykręcamy uchwyt, następnie płaskimi śrubami bo te z zestawu raczej odpadają ze względu na szerokość. Podłokietnik po zamknięciu idealnie chowa całe CB, podczas pracy podnosimy go tylko na pare centymetrów, a gruchę możemy położyć w uchwycie na napoje.

 

Co do zasilania i anteny są 2 opcje. Albo na stałe do tylnej zapalniczki, albo po prostu w tylną zapalniczkę, antenę pod fotelami do tylnej klapy i tyle.

 

Pozdrawiam. Ogólnie jestem zadowolony bo zapomniałem że muszę chować radio, chowam tylko antenę magnesową do bagażnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

montował już ktoś może radyjko do B7?

Chciałbym zamontować radio i antenkę na stałe, bo magnetyczna w moim przypadku się nie sprawdza - leniwy jestem i do jednego radia zakupiłem już 3 antenkę;/

Radyjko jakie chciałbym założyć to Predisent Johnny II.

Jeżeli ktoś już coś kombinował albo ma fajny pomysł, to proszę o podpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Beni0

 

Możesz jakieś fotki zamieścić ?

Ja ciągle myślę o schowaniu radia do podłokietnika, ale jak wtedy operować głośnością ? :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Beni0

 

Możesz jakieś fotki zamieścić ?

Ja ciągle myślę o schowaniu radia do podłokietnika, ale jak wtedy operować głośnością ? :/

 

ja mam w podłokietniku i powiem szczerze nie zaglądam do radia w ogóle ASC i głośność ustawiona na stałym poziomie i ogólnie jest super. Podłokietnik jest zawsze trochę otwarty, jakiś 4 cm żeby było słychać redio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobię jutro foty to wam pokażę jak wygląda w podłokietniku CB radio.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto obiecane foty:

 

20120706149.jpg

 

Trochę słaba jakość,no ale robione telefonem :)

20120706145.jpg

20120706148.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł.

A antenkę masz założoną na stałe, czy magnes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Robert dobry pomysł z radiem :) a zasilanie gdzie masz podpięte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A antenkę masz założoną na stałe, czy magnes?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie anteny? Antena jak antena - normalna jest :lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz ją gdzieś na bagażniku, czy na dachu samochodu - interesuje mnie gdzie ją chowasz jak zdejmiesz z auta.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W bagażniku w tej przegrodzie na różne szpargały. Antena jest krótka więc magnes z większą połową anteny sobie tam siedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładał ktoś może dodatkowy głośnik do CB radia, bo w przyszłym tygodniu chcę zainstalować radio w samochodzie i myślę jeszcze nad zakupem i jakimś dobrym umiejscowieniem dodatkowego głośnika...

Może ktoś poleci jakiś fajny głośniczek do zestawu President Johnny II + President Missouri:help

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dodatkowy głośnik Nokii. Zamontowany jest pomiędzy oparciem, a zagłówkiem. Jestem dość wysoki, tak więc zagłówek mam wysunięty nad oparcie na maksimum, a ten głośnik jak ulał pasuje. Montaż szybki na opaski TK. Jedyne co, to musiałem przedłużyć przewód do radia, bo oryginalny był zbyt krótki. Radio mam umieszczone przy prawej nodze, przykręcone do środkowego tunela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności