Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Zainstalowałem i non stop mam na dole ekranu podpowiedź press back button again to exit. Tak ma być?

#edit ok problem jest z gestami na samsungu. 

#edit2: Działa to tak 2/10, ale przynajmniej da się zalogować. Za to cartube wydaje się działać dużo lepiej, ale nie da się zalogować na swoje konto google. Ehhh zawsze pod górkę

Edytowane przez Dzonzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Mam discover media z 2021 roku i zabieram się do korzystania z AA po raz pierwszy bo wcześniej nie miałem gdzie z tego korzystać. Telefon P30pro z AA 10.1.633. Łączyć się łącze ale nie działa ferma (nie wyświetla obrazu tylko dźwięk). Chciałem po instalować wszystko z posta z pierwszej strony ale nie mogę ściągnąć AA mirror oraz AA unlock. Czy to że nie wyświetla mi obrazu to przez brak tego unlocka? Może podeśle ktoś jakieś aktywne linki żebym to sobie ściągnął albo doradzi co zrobić jeśli teraz można to inaczej zrobić. 

Edytowane przez Zygi007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Od dwóch dni AA nie działa. Próbowałem restartu telefonu ( samsung), reinstalacji AA w telefonie, wyczyszczenia pamięci w Apce,  kilku kabli. Tylko ładuje i się pojawia się komunikat  jak na zdjęciu.

Na innych telefonach działa bez problemu

Macie jakieś  pomysły.

Dodam że wszystko  działało  od dwóch lat bez problemów...

20230824_131249.jpg

Edytowane przez Dawid _Harvard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a masz automatyczną aktualizację apek na telefonie?

AA jest kapryśne i przed instalacją nowej wersji sprawdzam czy pojawiły się pozytywne komentarze dla najnowszej i mojego telefonu

sprawdź inny tel i/lub spróbuj zainstalować starszą wersje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem CarStream ostatnio tak na próbę bo nie chciałem w sumie kombinować aby oglądać YT. O dziwo działa i nie trzeba mieć roota. Sterowania nie ma z kierownicy ale można pooglądać i zalogować się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności