Skocz do zawartości
Dean

Android Auto - instrukcja przyjemnego korzystania z dodatkami (Yanosik, YouTube)

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie działa, po drugim zresterowaniu radia zadzialalo?a ciekawe czy będzie kiedyś możliwość uruchomić np Google maps na tych naszych active Displayach. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Google Maps na AID pewnie nie.

Same mapy VW pochodzą od TomTom i da się zhakować jednostkę, tak by mieć "live traffic" bez wykupionego pakietu CarNet. Nawet na naszym forum są posiadacze takiego bajeru.....(nie piszę o sobie)

Edytowane przez Freddie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę zmusić Yanosika, żeby odtwarzał w tle komunikaty podczas rozmowy telefonicznej, z włączonymi Google Maps. Przy wyłączonym Android Auto wszystko działa poprawnie. Zna ktoś na to rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nim zawsze miałem problem co do dźwięku.Wejdź w ustawienia Y. i poeksperymentuj z kanałami audio w menu dźwięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mnie może poratować zawartością pliku GAL.JSON. Nadpisałem swój backup po aktywacji dowolnych aplikacji (nie wiem co zostało zmienione) i mi nie łączy nierootowanego telefonu.

 

UPD: Problem rozwiązany, wszystko działa pod warunkiem że nie aktywuję 2 nawigacji równocześnie (funkcja ignorowania statusu AA). Jak to aktywuję odłącza mi AA

Edytowane przez drboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Panowie, zakupiłem AAWireless , niestety nie mogę połączyć sie z moim autem bezprzewodowo . Urządzenie jest sprawne ale z moim autem nie może się połączyć. Po kablu działa . Czytałem na różnych forach, że wystarczy połączyć to urządzenie z portem USB i wszystko powinno śmigać . Czy ktoś miał już taki problem?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizuj firmware urządzenia. U mnie śmiga aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, czy mam zaktualizować samo urządzenie ? aplikację w telefonie mam aktualną .

Edytowane przez mkpol
nie cytujemy w całości posta pod którym bezpośrednio odpisujemy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety komputer nie widzi urządzenia , coś mi się wydaję , że urządzenie aktualizuje się tylko przez aplikację w telefonie  co niestey zrobiłem ale i tak nic nie daje. Urządzenie jest dobre bo sprawdzałem w innym aucie , może oprogramowanie w radiu samochodowym jest nieaktualne ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W telefonie wyczyść dane aplikacji Android Auto i AAWireless, usuń połączenia WiFi i Bluetooth związane z AAWireless. Po tych czynnościach na nowo skonfiguruj AAWireless.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z szanownych kolegów dysponuje działającą lista kanałów TV polska 2022 w formacie m3u? I chciałby sie podzielić?

(Fermata auto)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się jakąkolwiek inną nawigację oprócz wbudowanej, wyświetlić między zegarami? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie między zegramai w przed lifcie może być tylko fabryczna mapa, można tylko zrobić, że będzie sie wyswieac fabryczna mapa między zegarami a na radiu mapa z android auto i będą obie jednocześnie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sens wyświetlania dwóch nawigacji na raz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Dzonzi napisał:

Jest jakiś sens wyświetlania dwóch nawigacji na raz?

Konkretny przykład: w jednym miejscu mam google maps z nawigacją, bo jej ufam, a w drugim miejscu mam Yanosika, bo chcę mieć ostrzeganie przed policją/innymi rzeczami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to yanosika nie wystarczy mieć odpalonego w tle żeby sygnalizował różne rzeczy? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu aby między zegramai była mapa, dla samej estetyki, bo wygląda to całkiem dobrze 😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności