Skocz do zawartości
Gość pazder

LAMPY PRZEDNIE PASSAT B5

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wilkie za fatyge thomass88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może wie czy na kraje skandynawskie wychodziły przednie reflektory z homologacją RL ? :hmmOd jakiegoś czasu jeżdże na "szwedzkich światłach" i misiaczki zaczynają za mna oglądać się...

Edytowane przez kamil_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to Skandynawski wynalazek włącza się od razu po włączeniu zapłonu i nic więcej,homologacji na reflektorze niema żadnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy podpowiedzcie jakie lampy soczewki DEPO lepiej kupić - te pod D2S/H7,czy te pod H7/H7.Chodzi mi o zapodanie xenona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Koledzy podpowiedzcie jakie lampy soczewki DEPO lepiej kupić - te pod D2S/H7,czy te pod H7/H7.Chodzi mi o zapodanie xenona.

 

Kup D2S/H7 i załóż kpl.instalację pod to...Z resztą na forum ktoś widziałem chce sprzedać ori Helle-reflektory z przetwornicami i palnikami w dobrej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

niestety muszę zmienić w swoim Passacie B5 przednie lampy, i mam pytanie na allegro widziałem bardzo dużo ich rodzajów i chciałbym się dowiedzieć które z nich są najlepsze. Niestety mam ograniczenie jeśli chodzi o koszt takich lamp. Mogę na nie przeznaczyć 600 zł max.

 

Czy ktoś może mi powiedzieć które najlepiej wybrać i jak się sprawują chodzi mi: czy nie ma problemów z regulacją, czy nie parują i jak świecą.

 

http://moto.allegro.pl/reflektory-angel-eyes-vw-passat-b5-kierunki-gratis-i2150276725.html

 

http://moto.allegro.pl/lampy-angel-eyes-vw-passat-b5-depo-96-00r-chrom-i2185869467.html

 

http://moto.allegro.pl/lampy-reflektory-vw-passat-b5-96-00-ringi-chrom-fk-i2196126374.html

 

http://moto.allegro.pl/vw-passat-b5-3b-lampy-reflektory-chrom-ringi-h7-h7-i2150420813.html

 

i jeszcze jedną jest gdzieś na terenie Warszawy sklepy żeby zobaczyć takie światełka in real?

 

Pozdrawiam i dziękuje za wszelkie opinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy ktoś może mi powiedzieć które najlepiej wybrać i jak się sprawują chodzi mi: czy nie ma problemów z regulacją, czy nie parują i jak świecą.

.

Tomek,

mój syn miał zamontowane najpierw ringi z poz. 1 - parowały . Ja mam zamontowane Depo (poz. 2), w/g mnie lepiej świecą jestem zadowolony.

Jak chcesz obejrzeć to mieszkam na Woli i możemy się umówić.

Edytowane przez johnny147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zakupiłem lampy u sprzedawcy którego wskazał Przemek-83 tylko na D2S i szczerze nie jestem zadowolony ani z tego jak świecą ani z samego sprzedawcy z którym zero kontaktu drogą mailową... Raz, że dostałem nie kompletny kierunek, dwa że mam przed autem bohomazy, a trzy że lamy na oryginalnych przetwornicach hella i żarówkach osram 66240 słabo świecą.

Poniżej fotka. Może któryś z kolegów który ma takie lampy się wypowie czy to normalne w DEPO?

SNC00033.jpg

Edytowane przez blazej_b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest normalne kolego swiatlo powinno byc rownomiernie rozłozone a nie jakieś 2 pasy a jak Ci co swieci na normalnych zarowkach, zwykłych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w te lampy mogę założyć tylko żarniki D2S...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczerze nie jestem zadowolony ani z tego jak świecą ani z samego sprzedawcy z którym zero kontaktu drogą mailową... Raz, że dostałem nie kompletny kierunek

Nic dziwnego. Czytałeś jego komentarze na allegro? Większość negatywów za uszkodzony lub niekompletny towar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przeciez nie wyrzuci nowych lamp jak dal 500zl zaloz zwykle żarówki H7 bo co więcej zrobisz soczewke bedziesz wymienial nie oplacalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podałem tylko przykład lampy a nie u którego gościa ma kupić poza tym nic nie było wspomniane o D2S

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie mam do nikogo pretensji, zresztą kupiłem przed Twoim postem Przemek (trochę się źle wyraziłem i wyszło że Ty poleciłeś). Jedynie chciałem podpytać kogoś kto ma takie lampy czy to naprawdę tak tragicznie świeci czy je reklamować ;)

Byłoby to jakieś rozwiązanie Dawid ale nie słyszałem o adapterach z D2S na H7...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co lepsze Ci powiem,że ja kupiłem właśnie u tego gościa i naprawdę jestem zadowolony :)...dopiero dzis przeczytałem jego negatywy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Widziałem jego negatywy ale stwierdziłem, że skoro pozwala sprawdzić paczkę przed odbiorem i nie będą uszkodzone mechanicznie (a nic nie widać było) to spokojnie będę mógł je zareklamować... Teraz czekam tylko na potwierdzenie którejś z wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tyle,że ja kupiłem w lipcu tamtego roku H7+H7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hehe. Widziałem jego negatywy ale stwierdziłem, że skoro pozwala sprawdzić paczkę przed odbiorem i nie będą uszkodzone mechanicznie (a nic nie widać było) to spokojnie będę mógł je zareklamować... Teraz czekam tylko na potwierdzenie którejś z wersji.

Nie chcę cię martwić kolego ale na któryś negatyw sprzedawca odpisał że reklamuje towar tylko nie montowany w aucie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności