Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje się ktoś z Was czy felgi 8" ET41 będą wystawały poza błotnik ?

 

Dyskusja na ten temat trwa całe 7 postów wstecz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie 23 podstrony ale o felgach 8'' i et 41 nikt nic na ten temat powiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Rozmiar opony to 235/40 r18.zostały przełożone z vw scirocco.Niestety wymiarów alusa nie pamiętam
A interlagos wychodziły w passku z et 41?

8x18 ET 41

Interlagos wychodziły z ET 41 czyli 3mm mniej niż np Chicago czy Samarkand

 

a to są bajki, czy może ktoś pisał niewidzialnym pisakiem? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I gdzie tu pisze czy wystają czy nie bo nie widzę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak oryginalnie wychodziły w b6 to jak mogą wystawać?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość slawik1

Czy ta felga będzie pasować do passata b6

http://moto.allegro.pl/alu-felgi-momo-strike-titan-8x17-5x112-et-48-raty-i1443646999.html

i jaką dobrać oponę do tej felgi żeby wszystko pasowało i dobrze się jeździło po naszych drogach. A mianowicie czy do tej felgi można założyć oponę 225/50 R17, czy trzeba mniejszy profil i szerszą?

 

Proszę o radę i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opona wejdzie na tą felgę, jednak najlepsza byłaby 235 na ośmio calową felgę. Jeżeli chodzi o osadzenie felgi to zmiana osadzenia = zmiana rozstawu kół.

http://www.passatplus.de/arbeitshilfen/felgen/index.htm

http://www.opony.com.pl/opony-porady-ekspertow/szerokosc-felgi-a-rozmiar-opony/?id=13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drodzy koledzy,

znalazłem na allegro ofertę tego pana:

http://allegro.pl/show_user.php?uid=9723114&p=1&p=2

 

czy ktoś z was ma może jakieś doświadczenia? ceny ma bardzo dobre, nie wiem tylko czy te felgi co sprzedaje są oryginalne, bo nie ma żadnego zdjęcia od tyłu, żeby można było przeczytać numery

Poza tym, zastanawiam się czy felgi 18 cali samarkand będą wyglądały ok do standardowego zawieszenia highline'a. W planach będę miał pewnie zawieszenie od sportline, ale to raczej dopiero za rok...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam highline i 18 cali samarkand i jest git... Tylko ja wyrwałem takie w staniej jak nowym za 2300zł bo była zima Listopad okazja co 6mm opony continental

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mógłbyś jakąś jedną fotkę podać? jeżeli masz coś w archiwum, bo spodziewam się że przez zimę auto na nich nie jeździ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No racja kupione sprawdzone i czekają na koniec marca aby założyć, brak fotek .....

 

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:26 ----------

 

Ewentualnie są takie fotki z neta http://allegro.pl/vw-scirocco-passat-cc-golf-5-6-kola-18-michelin-i1427003337.html a za jaka cenę masz je ?? To są naprawdę extra felgi!! vw innych lepszych niema

 

---------- Post added at 22:42 ---------- Previous post was at 22:28 ----------

 

warto kupić z oponami continental, są bardzo komfortowe, tak komfortowe jakbyś miał 16 cali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
warto kupić z oponami continental, są bardzo komfortowe, tak komfortowe jakbyś miał 16 cali

Hehe dobre to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 3200zł z tymi oponami właśnie... ponoć nowymi. Zastanawiam się czy wierzyć w tą ofertę, bo jest podejrzanie dobra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
za 3200zł z tymi oponami właśnie... ponoć nowymi. Zastanawiam się czy wierzyć w tą ofertę, bo jest podejrzanie dobra
popros któregos kolegów z wrocławia aby podjechał i oblukał, zadzwonisz i klikniesz kup teraz jak wszystko bedzie ok zapłacisz z płace allegro wiec sprzedawca za 5 minut bedzie miał kase, kolega z wrocławia odbierze i wysle ci kurierem a na ogólnopolski wypijecie dobra flaszke i wszystko bedzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a mógłbyś jakąś jedną fotkę podać? jeżeli masz coś w archiwum, bo spodziewam się że przez zimę auto na nich nie jeździ

 

http://moto.allegro.pl/passat-2-0-tdi-2008-r-full-opcja-i1468804511.html

 

Tu mamy fotki i to będzie zwykła zawiecha co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja mam W B6stce felgi interlagos i pasują idealnie, opona standartowa 235/40/18.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie ja mam W B6stce felgi interlagos i pasują idealnie, opona standartowa 235/40/18.

Masz na sportline zawieszeniu? zapodaj jakieś fotki boku auta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawieszenie comfortline niestety, jak znajdę fotki to dam, ale to dopiero jutro.

 

 

EDIT:

Niestety nie znalazłem tych zdjęć, były robione starym telefonem i nie bardzo wiem gdzie się on znajduje :( Co do moichodczuć i wyglądu autka to jest super. Miałem kupić model Samarkand, ale znalazłem w zeszłym roku Interlagosy '09- wersja niepolerowana za 2500,- i jestem bardzo zadowolony, bo pięknie wyglądają i mają dosyć pancerną budowę.

Jak bym definitywnie nie znalazł tych zdjęć to niajwyżej jak by byli chętni na zdjęcia comfortline na interlagosach to pstrykne zdjęcia jak tylko założę letnie "buty" do Pasia, mam nadzieję że już niedługo :)

Edytowane przez chomik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :)

A ja mam pytanko - czy ktoś może ma paska na felgach takich jak poniżej i mógłby wkleić fotki jak się prezentuje? :)

14762300401.jpg

 

Ewentualnie może mi ktos podpowie jak ten wzór w VW nazywa (po podobno są to oryginały) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności