Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

@leo828 te felgi to prawie replika Interlagos tylko w wersji 16' (oryginalne wychodziły w 18'). Będą pasowały do Twojego samochodu. Pamiętaj tylko, że nie są to felgi oryginalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parametry są jak ori, ale reszta tylko udaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@leo828 te felgi to prawie replika Interlagos tylko w wersji 16' (oryginalne wychodziły w 18'). Będą pasowały do Twojego samochodu. Pamiętaj tylko, że nie są to felgi oryginalne

 

Czy takie felgi są bezpieczne, mają jakiś certyfikat, jaka jest ich jakość?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Certyfikaty to tak naprawdę wielka lipa. Każdy w opisach aukcji wylicza ile to on ma certyfikatów wklejając je od innych.

Co do samych felg to jak już pisałem są to repliki, a co za tym idzie na pewno mniej trwałe od oryginałów. Wszystko zależy od tego na jaką partie się trafi. Produkują je albo w Chinach albo we Włoszech. Kiedyś sam szukałem felg i właśnie zastanawiałem się nad replikami. W końcu kupiłem... oryginały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź, mam dylemat ale będę musiał coś wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem niestety takie zdjęcia dla kolegów którzy pytali o interlagosy :) nie mogę wyszperać zdjęć zrobionych z "profilu", te natomiast były z dość nie miłej sytuacji - skasowania 2ch prawych opon i felg na wyrwie w jezdni :(

 

img5203fl.th.jpg img5204wm.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to moje samarkand:

dsc00526nu.jpg

dsc00526nu.jpg

 

na zdjęciu jest jeszcze na podnośniku prawą stroną, w rzeczywistości tyłek jest niżej

 

moim zdaniem jak najbardziej ok z zawieszeniem highline.

dość zabawna sytuacja nastąpiła, bo jak je dzisiaj we wrocławiu odbierałem, to spotkałem na mieście czarnego passata z takimi samymi :D ciekawe czy ktoś od nas.

auto jest teraz wyczuwalnie twardsze, ale bez przesady. Jedynie poprzeczne nierówności na ósemce działają na nerwy.

Edytowane przez bonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a to moje samarkand:

dsc00526nu.jpg

dsc00526nu.jpg

Ładnie się prezentują na autku.

Wzuć zdjęcie jak autko wygląda z boku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, tylko muszę się najpierw obudzić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisał bonk

a to moje samarkand:

 

Ten obrazek został zmniejszony. Kliknij tutaj aby zobaczyć pełną wersję obrazka. Oryginalne wymiary to 3264x2448, waga 2521KB.

 

 

Ładnie się prezentują na autku.

Wzuć zdjęcie jak autko wygląda z boku.

 

no ale teraz gleba musi być???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej nie będzie, bo raz że moim zdaniem wygląda ok, dwa że szkoda mi na to kasy. A 3, nie chcę żeby było jeszcze twardziej. I tak mnie zaczęły wkurzać wszelkie wyboję w drogach, chociaż mam nadzieję że się przyzwyczaję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zamontowałem dzisiaj felgi MAK Corsa Ice Titan i jestem zadowolny.

Polecam tą firmę, bo mają ciekawe wzory, wysoką jakość i całkiem przystępne ceny.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tak chwalisz to zapodaj foty!! Ocenimy:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dovhodze do wniosku, ze ciezko dobrac felgi do passata b6. w mojej subiektywnej ocenie tylko samarkandy i te podobne do RS6 podobaja mi sie. reszta to brzydactwo z chicago na czele. Ale to jest tylko moje zdanie.

 

ło takie http://moto.allegro.pl/5x112-18-rs6-audi-a4-vw-passat-seat-mercedes-i1496190962.html

Edytowane przez bullet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dovhodze do wniosku, ze ciezko dobrac felgi do passata b6. w mojej subiektywnej ocenie tylko samarkandy i te podobne do RS6 podobaja mi sie. reszta to brzydactwo z chicago na czele. Ale to jest tylko moje zdanie.

 

ło takie http://moto.allegro.pl/5x112-18-rs6-audi-a4-vw-passat-seat-mercedes-i1496190962.html

To są Samarkandy? Z tego linku wyglada że samarkandy wyglądaja inaczej?http://www.passatplus.de/arbeitshilfen/felgen/index.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem samarkandy "i" te podobne do rs6 a dzieki twojemu linkowi wiem ze chodzi o monte carlo (i samarkandy)

thx:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
napisałem samarkandy "i" te podobne do rs6 a dzieki twojemu linkowi wiem ze chodzi o monte carlo (i samarkandy)

thx:)

A no i wszystko jasne i nie ma sprawy.:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
reszta to brzydactwo z chicago na czele.

To Chłopie pojechałeś po całości. Ciekawe co Ty masz za kapcie, pochwal się swoimi zaje..stymi felami. Co tam za cudeńka masz na swoim pasiu. Czekam z niecierpliwością:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

irku drogi skoro sie tak niecierpliwisz to juz peedze i odpowiadam.

otoż mam zwykle 16 cali jakie wychodzily w highline. i tutaj uwazaj- tez mi sie nie podobaja, szukam jakihs innych ale tak jak napisalem nie podoba mi sie nic oprocz samarkandy i monte carlo. Ja nie twierdze ze ja mam super felgi tylko twierdze ze trudno o ladnie wygladajace i ladnie prezentujace sie na aucie.

I nie chce tutaj wchodzic w zandna polemike na temat co ladne co brzydkie bo to sprawa gustu a ten jak wiemy nie podlega dyskusji.

Tak wiec mozesz spac spokojnie irku bo nie mam zadnych felg , ktorymi chcialbym sie chwalic.

pozdro i milego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Jestem nowy na forum i piszę bo zbliża się wiosna i czas założyć niebawem letnie gumki, a co za tym idzie - zmienić felgi, bo te na których auto przyjechało są niesamowicie obdrapane - ehh ci Francuzi ;-)

 

Tak więc : Mam passata 1,9 TDI Bluemotion srebrny kolor, 2007r

Zastanawiam się nad zakupem Interlagosów. Tylko niewiem czy orginały w rozmiarze 18 nie będą za duże ? Niechciałbym się wrukwiać na drodze jak wjade w jakąś dziurę... Wogóle to prosiłbym Was abyście mi powiedzieli czy te felgi wejdą czy raczej mniejsze kupować ?

Znalazłem na allegro dwie aukcje :

1) org

http://motoallegro.pl/oryginal-vw-passat-b5-b6-cc-3c-18-cali-i1491574232.html

2) replika

http://motoallegro.pl/nowe-felgi-wzor-vw-interlagos-5x112-piekne-raty-i1476265177.html

 

Czy ktoś z Was ma te felgi ? Niechciałbym żeby były bardzo błyszczące - wolałbym żeby były matowe, a niewiem jak wyglądają w rzeczywistości.

Z góry dzięki za pomoc ;-)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności