Skocz do zawartości
Gość dembol

Felgi aluminiowe do B6

Rekomendowane odpowiedzi

18" samarkand - tylko malowane byly, wydaje mi sie ze ten gosc skupuje felgi i je regeneruje bo wszystkie jego sa malowane inaczej niz fabrycznie. Ale oryginal, ja mialem takie u siebie, bodajze 8J ET45 z tego co pamietam.

 

http://forum.vw-passat.pl/showthread.php?t=50791

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje to nie są samarkandy...

Zwróćcie uwagę, że w samarkandach przy każdym otworze na śrubę...

1. jest ramię,

2. jest ono trochę cofnięte względem dwóch sąsiednich.

 

W tych otwór na śrubę jest pomiędzy dwoma ramionami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIE TO NIE SA samarkandy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
malowane byly, wydaje mi sie ze ten gosc skupuje felgi i je regeneruje bo wszystkie jego sa malowane inaczej niz fabrycznie

 

no właśnie możliwe. te felgi są 17tkami :)

http://allegro.pl/oryginal-vw-passat-3c-touran-golf-17-cali-i1476230040.html

strasznie by mi dwukolorowe pasowały do czarnego passka, tylko regenerowanych i malowanych to ja nie chcę. szukam więc dalej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno takie felgi nigdy nie byly oryginalnie montowane w Passatach B6.Skoro Ci sie podobaja to dzwon i pytaj,przeciez nigdzie nie jest napisane,ze sa regenerowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napewno takie felgi nigdy nie byly oryginalnie montowane w Passatach B6.Skoro Ci sie podobaja to dzwon i pytaj,przeciez nigdzie nie jest napisane,ze sa regenerowane.

 

Tylko ja taki zbok jestem, że nie-oryginału nie założę :)

Wolę poszukać czegoś fajnego z felg ori VW 17calowego, najlepiej w 2 kolorach (miałem cos takiego na focusie - model felg z S-max'a i wyglądało to obłędnie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba z 17 2-kolorowych nie bylo w oryginale.Jezeli juz to napewno 18' "Chicago"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te mi się widzą 20" :) ale jazda po Wrocławiu odpada :( Cały czas się zastanawiam 17" czy 18" ale z racji zawodu jeżdżę po budowach to chyba 17" i opony na 50 wysokie :(

 

[ame]http://www.youtube.com/watch?v=FSKjjRXYZ8M[/ame]

 

Tu są też fajne kółka szczególnie mi przypadło do gustu OZ i BBS :)

 

[ame]

[/ame] Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc, mości panowie, felgi 18" samarkand kupione :) W piątek będę odbierał i pewnie zakładał jak najszybciej. Wrzucę jakieś zdjęcia.

Mam tylko nadzieję że będzie wyglądał ok przy zawieszeniu highline.

Takie pytanie... czy przy ubezpieczaniu auta, będzie potrzebna faktura za felgi?

w tamtym roku było ubezpieczane z szesnastkami

Edytowane przez bonk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jeżeli chcesz aby te felgi były ubezpieczone musisz przedstawic fakture zakupu, chyba że bedziesz zmieniał ubezpieczalnie i na nowo będą robic fotki wtedy nie trzeba.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak przedstawię fakturę, to nie będzie przeszkadzało że używane czy coś, tylko w razie uszkodzenia zwracają pieniądze za naprawę normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ja doposażyłem B5 FL w ksenony, pełen chrom pakiet i alu 18` to pojechałem na ponowne zdjęcia.

Oświadczyłem, że teraz auto ma takie wyposażenie, a kwota AC pozostaje bez zmian.

Rachunków nie chcieli.

W razie uszkodzenia koła płaci właściciel/zarządca drogi lub jego ubezpieczyciel.

Możesz założyć 20` od maybacha i jak uszkodzisz na dziurze to też muszą zapłacić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wieslaw

Witam!

Inny temat ,ale może coś...

 

Pokazała mi się migająca, spiralna lampka kontrolna/podobno sterownik silnika/.Czy to coś poważnego i co powinienem zrobić ? Po wyłaczeniu i ponownym włączeniu silnika kontrolka nie pojawiała się.Przejechałem ok.150 km i nic się nie pokazywało.

Czy ktoś może mi coś podpowiedzieć jak postępować, do tej pory nie było żadnych problemów

B6,/3C/,2006r

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak byś miał stłuczke i chciał odszkodowanie to i tak kosztorys robią po numerze vin a tam im wyskoczy że miałeś zwykłe lampy i tak wypłacą!! a jak się odwołasz to wtedy poproszą o faktury...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fabrycnzie jest chyba 235/45 wiec te 5% to 1 cm . mysle ze nie bedzie problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale jak byś miał stłuczke i chciał odszkodowanie to i tak kosztorys robią po numerze vin a tam im wyskoczy że miałeś zwykłe lampy i tak wypłacą!! a jak się odwołasz to wtedy poproszą o faktury...

 

W dawnych czasach (już się przedawniło) miałem co chwilę stłuczkę z czyjejś winy.

Zawsze płacili za to co na aucie, nigdy nie chcieli żadnych faktur.

Dlatego malowało się zderzak sprayem, a płacili za gruntowany i za lakierowanie.

Zdarzało się z nieuszkodzonej strony założyć okrągłą lampkę od roweru w miejscu halogenu.

No i zapłacili za halogen po stronie gdzie nie było narożnika...

 

 

co sadzicie o tych kolach do czrnego b6 kombi.

 

Pierwsze z et 35 odpadają.

Ori 18 ma et 44, w porywach do 41. A to całe 6 mm więcej wystawania.

Fajne te za 2.200 z Głogowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności