Skocz do zawartości
wagen

Wymiana Active Info Display retrofit AID

Rekomendowane odpowiedzi

animacja to jest przy uruchamianiu liczniak,  ACC to jedynie pokazuje odstępd utrzymany od poprzednika , to co zaznaczyłes na niebiesko to maxymalna predkosc z jaką ACC bedzie jechało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Major napisał:

animacja to jest przy uruchamianiu liczniak,  ACC to jedynie pokazuje odstępd utrzymany od poprzednika , to co zaznaczyłes na niebiesko to maxymalna predkosc z jaką ACC bedzie jechało

Zdjęcie zapożyczyłem z neta, nie ja to zaznaczałem...

Mi chodzi o animacje jak jedziemy za autem i widoczny jest samochodzik po środku AID. Od czego zależy, że w jednych samochodach jest on dynamiczny (porusza się) a w niektórych stoi nieruchomo bez względu na odległość poprzedzającego auta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wojoo napisał:

Zdjęcie zapożyczyłem z neta, nie ja to zaznaczałem...

Mi chodzi o animacje jak jedziemy za autem i widoczny jest samochodzik po środku AID. Od czego zależy, że w jednych samochodach jest on dynamiczny (porusza się) a w niektórych stoi nieruchomo bez względu na odległość poprzedzającego auta

jak jedziesz za kims i jest daleko i się do niego zbliżasz /on zwalnia, to jadąc na ACC to   dojedziesz do granicy jaką ustawiłes i trzymasz dystans ...... lub  jak jedziesz bez ACC  sie bedzie przybliżał  ...logiczne 

jak zwolnisz albo on przyspieszy ...wtedy auto  na grafice ACC się oddali .....logiczne 

w zaleznosci od radaru mozesz miec tez widok aut  na pasach bocznyc, ale one tylko się pojawiają tam 

ale to żadna animacja ...  ... tak samo jak byś pisał ze chwilowe zuzycie paliwa to pokazuje w animacji :)

animacja to jak pisałem, jest na powiataniu lub przy wyłączaniu zapłonu

 

acc.jpeg.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, wojoo napisał:

Zdjęcie zapożyczyłem z neta, nie ja to zaznaczałem...

Mi chodzi o animacje jak jedziemy za autem i widoczny jest samochodzik po środku AID. Od czego zależy, że w jednych samochodach jest on dynamiczny (porusza się) a w niektórych stoi nieruchomo bez względu na odległość poprzedzającego auta

W każdym jest dynamiczny. Stoi w miejscu w najbliższej odległości jeśli radar i licznik są źle zakodowane lub licznik ma zbyt wysoki soft. Zwykle po wymianie licznika na VC pojawia się taki problem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Eldar napisał:

W każdym jest dynamiczny. Stoi w miejscu w najbliższej odległości jeśli radar i licznik są źle zakodowane lub licznik ma zbyt wysoki soft. Zwykle po wymianie licznika na VC pojawia się taki problem. 

Kolega @Major niee zrozumiał o co chodzi :)

Fabrycznie nie miałem VC, dlatego pytam czym to jest uzależnione bo u mnie nie rusza się tylko stoi w miejscu i nie ważne czy auto stoi przede mną czy jest 100m dalej

Jak to rozwiązać? mam soft z literką B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W radarze zakodować FPK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdze i dam znać :) thx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczów!

Czy ktoś z was dokładał może virtuala w polo 2g ? Mam jednostkę ze światłowodem. Rok auta to 2018 modelowo 2019. 1,6tdi 95km DSG.Jakiego licznika szukać? Kostki się różnią? Są jakieś adaptery? Dopiero zgłębiam temat polo a forum polo 2g raczkuje…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 30.06.2023 o 09:28, alvaroalvaro78 napisał:

Witam klubowiczów!

Czy ktoś z was dokładał może virtuala w polo 2g ? Mam jednostkę ze światłowodem. Rok auta to 2018 modelowo 2019. 1,6tdi 95km DSG.Jakiego licznika szukać? Kostki się różnią? Są jakieś adaptery? Dopiero zgłębiam temat polo a forum polo 2g raczkuje…

 licznik pasuje , wtyczka pasuje , jezeli nowy licznik jest kompatybilny ze  aktualnymi kluczami, to sprawa jest prosta ...no i licznik musi byc nowy , lub legal 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam Passata z 2015 roku. Zwykły licznik. Czy AID o numerze 3G0 920 791 B (który też jest z końca 2015 roku, samochód chyba z początku) - podejdzie? Czy jestem skazany na tą pierwszą wersję z szybką?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno podejdzie. Może też być z końcówką c i d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecicie kogoś z zach-pom lub jakoś blisko kto pomoże zakodować AID? Chodzi o ten wniosek do VW i ich odpowiedź lub ktoś kto dopisze immo bez VW, np przez Abritesa. Licznik mam 100% legalny, ale terminy w VW i ich odległości ode mnie są straszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jest to ktoś kto ogarnia zgodę na licznik Virtual?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności