Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba coś z tego, wiecie może jak zdobyć taki kablek?? Liczyłem, że po numerze uda mi się coś znaleźć, ale coś kiepsko szukam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba coś z tego, wiecie może jak zdobyć taki kablek?? Liczyłem, że po numerze uda mi się coś znaleźć, ale coś kiepsko szukam...
w aso lub na szrocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na coś online, bo w aso pracują niekoniecznie rozgarnięci ludzie, ale jutro spróbuję zapytać. Dzieki za pomoc, koniec OT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Liczyłem na coś online, bo w aso pracują niekoniecznie rozgarnięci ludzie, ale jutro spróbuję zapytać. Dzieki za pomoc, koniec OT ;)

Wg mnie potrzebujesz kabelka o numerze 3B0051592B, jest opisany że do zastosowania ze zmieniarką montowaną w podłokietniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o dość szybką pomoc, bo sprzedawca nie bedzie długo czekał;/ Jeżeli ktoś wie czy wg. ETKI koło dwumasowe 03G 105 266 AT (takie mam LUK 240mm 1.9 TDI AVF 130 6 biegów manual), może być zamienne z 03G 105 266 AF (LUK 240mm 2.0 TDI 6 biegów) -niby DSG ale pewności nie mam. Szukałem po necie ale różnie piszą, handlarze przeważnie piszą, że podchodzą do obu. Gdzieś tam jeszcze pisłało, że to do DSG a gdzie indziej, że do manuala. I wychodzi na to, że im więcej wiem tym mniej rozumiem:)

vin:WVW ZZZ 3B Z 2E 009 463

Dzięki i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, proszę o dość szybką pomoc, bo sprzedawca nie bedzie długo czekał;/ Jeżeli ktoś wie czy wg. ETKI koło dwumasowe 03G 105 266 AT (takie mam LUK 240mm 1.9 TDI AVF 130 6 biegów manual), może być zamienne z 03G 105 266 AF (LUK 240mm 2.0 TDI 6 biegów) -niby DSG ale pewności nie mam. Szukałem po necie ale różnie piszą, handlarze przeważnie piszą, że podchodzą do obu. Gdzieś tam jeszcze pisłało, że to do DSG a gdzie indziej, że do manuala. I wychodzi na to, że im więcej wiem tym mniej rozumiem:)

vin:WVW ZZZ 3B Z 2E 009 463

Dzięki i pozdrawiam.

Czy pasuje zamiennie nie wiem, natomiast pierwsze jak pewnie wiesz jest dedykowane do Twojego silnika, natomiast drugi jest dedykowane do silników w passacie B6. I jedno i drugie koło jest do skrzyń manualnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Gural :)

 

"antracyt/czerń to jest szary, ale tak wychodzi po numerze VIN, nr 3 w pliku pdf, oznaczenie koloru SDX."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czujnik oleju - Dzisiaj, 18:17

Witam

 

klika dni temu podczas uruchamiania zapłonu pojawił się napis (nie wiem czy dokładnie cytuje) OIL SENSOR WORK SHOPING . Jak zdiagnozować jaki to czujnik (słuszałem ze sa trzy ??? ) i ew jaki jest koszt nowego.

Passat jak w opisie B5 1.9 TDI kombi 2000r.

 

pozdro Deyna 72

 

DEYNA 72

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czujnik oleju - Dzisiaj, 18:17

Witam

 

klika dni temu podczas uruchamiania zapłonu pojawił się napis (nie wiem czy dokładnie cytuje) OIL SENSOR WORK SHOPING . Jak zdiagnozować jaki to czujnik (słuszałem ze sa trzy ??? ) i ew jaki jest koszt nowego.

Passat jak w opisie B5 1.9 TDI kombi 2000r.

 

pozdro Deyna 72

 

DEYNA 72

czujnike.th.jpg

i drugi pod nr 32 czujniki poziomu oleju w misce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Szukam numeru do filtra paliwa.

Przy okazji, co ile powinno sie go wymieniac?

 

Pozdrawiam

booz3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Szukam numeru do filtra paliwa.

Przy okazji, co ile powinno sie go wymieniac?

 

Pozdrawiam

booz3r

zapodaj VIN to koledzy podadzą ci dokładnie

bo >>3b-Y-350 000 to nr jest taki 028 127 401 A/435 A

a F 3b-Y-350 001 to nr jest taki 1J127407A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Szukam numeru do filtra paliwa.

Przy okazji, co ile powinno sie go wymieniac?

 

Pozdrawiam

booz3r

proszę. :)

filtr paliwa AHU AHH AFN AVG.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mielke i GURAL bardzo dziekuje za szybka odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

szukam fotki oraz nr części klimatyzacji, jest to zawór do którego podłączana jest maszyneria do lądowania klimy. sa dwa zawory jeden chudy drugi gruby:)

a oczywiscie pasio b3 1.8L ABS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

szukam fotki oraz nr części klimatyzacji, jest to zawór do którego podłączana jest maszyneria do lądowania klimy. sa dwa zawory jeden chudy drugi gruby:)

a oczywiscie pasio b3 1.8L ABS

chyba o to ci chodzi

wazn.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
chyba o to ci chodzi

 

niestety ale nie

 

dodam ze te zaworki sa przy samym podszybiu. generalnie jak bys na tym obrazku pokazal caly uklad to bym zaznaczył o które mi chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety ale nie

 

dodam ze te zaworki sa przy samym podszybiu. generalnie jak bys na tym obrazku pokazal caly uklad to bym zaznaczył o które mi chodzi

tu masz klimab.th.png

 

[ATTACH]50555[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam

szukam fotki oraz nr części klimatyzacji, jest to zawór do którego podłączana jest maszyneria do lądowania klimy. sa dwa zawory jeden chudy drugi gruby:)

a oczywiscie pasio b3 1.8L ABS

Myślę że pytasz o numer 11 i najprawdopodobniej 12 z pliku pdf. :)

uklad klimatyzacji passat B3.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tu masz

dzieki:)

 

Myślę że pytasz o numer 11 i najprawdopodobniej 12 z pliku pdf.

Dokładnie tak i na wszelki to nr 14 żeby od razu wymienić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Potrzebuję numer oringu, który uszczelnia na złączeniu rury/przewody lecące od turbiny do interculera. Jedna gumowa rura wchodzi w drugą, obydwie mają metalowe zakończenia (kołnierze) i jak się wsuwa jedną w drugą to między nimi jest gumowy oring/pierścień. Dokładnie łączą się na wysokości dolnej prawej kratki w zderzaku. Mowa o B6 140KM BKP. Dzięki wielkie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności