Skocz do zawartości
jedrus

Pytanie o numery części ETKA cz2

Rekomendowane odpowiedzi

 

kurde no wlasnie nie wiem te co ty podales to nie sa te bo dotycza ezektora czyli tego trojnika co idzie do serwa i przepustnicy wiec to wogole nie ten kierunek:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurde no wlasnie nie wiem te co ty podales to nie sa te bo dotycza ezektora czyli tego trojnika co idzie do serwa i przepustnicy wiec to wogole nie ten kierunek:)
a można prosić fotę jak to wygląda mniej więcej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wyglada

evap.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak wyglada

może to nr 35 ??Bo chodzi ci o [ATTACH]49015[/ATTACH]??

Edytowane przez mielke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

tak dokladnie nr 10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje numer części czujnika prędkości pojazdu (podobno G22) i może gdzie dokładnie go znajdę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie potrzebuje numer części czujnika prędkości pojazdu (podobno G22) i może gdzie dokładnie go znajdę.
chyba chodzi o [ATTACH]49030[/ATTACH]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak dokladnie nr 10
ale to odwołuj do PDF tego pierwszego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba właśnie o tą część mi chodziło. Wielkie dzięki. Teraz pozostaje mi poszukać w samochodzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Chyba właśnie o tą część mi chodziło. Wielkie dzięki. Teraz pozostaje mi poszukać w samochodzie :)
Szukaj od góry skrzyni biegów. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Szukaj od góry skrzyni biegów.
Od góry ale z której strony? W okolicy czujnika wstecznego czy z drugiej strony? Dziś już tam przyglądałem się ale niestety nic nie znalazłem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od góry ale z której strony? W okolicy czujnika wstecznego czy z drugiej strony? Dziś już tam przyglądałem się ale niestety nic nie znalazłem :(
Przy pokrywie przekładni głównej tak jest zaznaczone na rys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej ;)

Mam prosbe do posiadaczy programu ETKA, czy moglibyscie umiescic plik PDF ze schematem ukladu hamulcowego (przod i tyl). Uklad amortyzatorow jest juz jest skompletowany i okazyjnie hamulce bym zrobil. Mam Passka 2.0 TDI DPF 136 KM 2004 rok, WVWZZZ3BZ4E273279. DZieki

 

---------- Post added at 01:27 ---------- Previous post was at 01:26 ----------

 

Hej

Mam prosbe do posiadaczy programu ETKA, czy moglibyscie umiescic plik PDF ze schematem ukladu hamulcowego (przod i tyl) numery cesci . Uklad amortyzatorow jest juz jest skompletowany i okazyjnie hamulce bym zrobil. Mam Passka 2.0 TDI DPF 136 KM 2004 rok, WVWZZZ3BZ4E273279. DZiekuj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam prosbe do posiadaczy programu ETKA, czy moglibyscie umiescic plik PDF ze schematem ukladu hamulcowego (przod i tyl) numery cesci . Uklad amortyzatorow jest juz jest skompletowany i okazyjnie hamulce bym zrobil. Mam Passka 2.0 TDI DPF 136 KM 2004 rok, WVWZZZ3BZ4E273279. DZiekuj

W załącznikach są numery części do twojego autka.

WVWZZZ3BZ4E273279 przĂłd.pdf

WVWZZZ3BZ4E273279 ty?.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki GURAL za uklad zawieszenia i za uklad hamulcowy ;)

 

Zastanawiam sie nad oczyszczeniem kolektora wylotowego z tego co sie pisze na forum trzeba zalozyc nowa uszczelke, mozna poprosic o jej numery :)

 

Dzieki, te forum pomaga i jestescie super, jak bede wymienial wszystko to opisze razem z fotkami dla potomnych bo Passat to zywotna Bestia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydechowy

Zastanawiam sie nad oczyszczeniem kolektora wylotowego z tego co sie pisze na forum trzeba zalozyc nowa uszczelke, mozna poprosic o jej numery

Nr 17 w pliku pdf.

WVWZZZ3BZ4E273279 kolektor wydechowy.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Gural :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Potrzebuję numer osłony podwozia w Passacie B6 2006 kombi lewa strona .Czy w sedanie jest taka sama?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów,

 

nie raz już mi pomogliście z numerkami więc i teraz liczę na pomoc:mlask

 

Szukam numeru części: osłona termiczna przegubu wewnętrznego. Montowana nad przegubem wewnętrznym taka blaszka na 3 śruby do skrzyni biegów bodajże. Po prawej stronie silnika ( przy wydechu). Samochód to Passat B5, silnik AHL, rok 1998.

 

Od razu mam pytanie czy ta część jest taka sama w innych silnikach B5( a w zasadzie autach, bo to nie część silnika raczej) - wtedy poszukam na forum w ogłoszeniach pasztetów na części. tylko muszę wiedzieć czy podejdzie.

 

Wiem, że w ASO wołają za to 250 zł, może ktoś ma taniej?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od razu mam pytanie czy ta część jest taka sama w innych silnikach B5( a w zasadzie autach, bo to nie część silnika raczej) - wtedy poszukam na forum w ogłoszeniach pasztetów na części. tylko muszę wiedzieć czy podejdzie.

4D0407720, Pasuje z/do każdej skrzyni pod warunkiem że jest to manualna skrzynia biegów. Mowa tu oczywiście o passacie B5 zarówno przed jak i po lifcie.

Witam.Potrzebuję numer osłony podwozia w Passacie B6 2006 kombi lewa strona .Czy w sedanie jest taka sama?

Musisz sobie wybrać coś z pliku, bo szczerze nie mam pojęcia o którą osłonę pytasz.

os?ony passat B6.pdf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności