Skocz do zawartości
Łysy

Co to za część - nie wiesz tu spytaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Ona ma wspomagać podnoszenie fotela. Kilka już ich wypadło na forum, i chyba nikt nie zauważył różnicy w działaniu fotela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem pompkę do zbiornika od audi A4 2,5 Tdi i zastanawie mnie co to jest to co zaznaczyłem żółtym kółkiem po wyjęciu i rozebraniu tam w środku jest taki pręcik grubości szpilki i jakas płytka na jego końcu

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , nie wiem dokładnie co znajduje się na mojej szybie w okolicy naklejki rejestracyjnej . A także po wypięciu plastiku po stronie plastiku widzę 2 styczki , które zapewne mają związek z tym co jest na szybie. Oczywiście jack to wiadomo ale to drugie coś ?

 

DSC00048.jpg

DSC00046.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmierdzi mi coś zestawem głośnomówiącym. Kojarze to logo (h). Ręki nie dam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za część nad obudową filtra powietrza , która sobie "cyka" ?

 

DSC00030.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam , nie wiem dokładnie co znajduje się na mojej szybie w okolicy naklejki rejestracyjnej . A także po wypięciu plastiku po stronie plastiku widzę 2 styczki , które zapewne mają związek z tym co jest na szybie. Oczywiście jack to wiadomo ale to drugie coś ?

Na stówkę zestaw głośnomówiący. Czarna wtyczka od głośnika zewnętrznego do zestawu (wtyczka identyczna jak w moim głośniku Nokii) a metalowa z białym środkiem to antena i pewnie to kółeczko to antena zewnętrzna GSM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co to za część nad obudową filtra powietrza , która sobie "cyka" ?

 

[ATTACH=CONFIG]95757[/ATTACH]

 

Zaworek odpowietrzający, jak cyka to dobrze, znaczy działa, pracuje on cyklicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. podlasczajac centralny zamek znalazlem wtyczke ktora nigdzie nie jest podlaczona. wie moze ktos od czego ona jest

znajduje sie po stronie kierowcy pod bezpiecznikami

 

20130121218.jpg

20130121219.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam jestem nowy na forum i mam takie pytanie nie wiedzialem w jakim dziale to napisac,i nie dalo sie zalozyc tez nowego tematu wiec pisze tutaj jesli narobilem zamieszania sorki i prosze o przeniesienie w inny dzial.otoz moje ppytanie jest takie czy w passacie cc gdy jest wystrzelona poduszka pasazera trzeba wymieniac cala deske rozdzielcza czy tylko zaslepke ?dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Całą deske.

 

p.s Powinna być taka sama jak w zwykłym B6 (tak na boku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zaworek odpowietrzający, jak cyka to dobrze, znaczy działa, pracuje on cyklicznie.

 

Koledzy a można jakoś sprawdzić czy on jest sprawny, co prawda mój cyka, ale jest to bardzo głośne cykanie (głośniejsze od pracy silnika) jestem pewien że wcześniej on ciszej cykał.

A co on odpowietrza?

Mam założony gaz, więc powinien cykać też jak chodzi na gazie czy tylko na benzynie?

 

2.jpg

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie pomocy. Jak nazwać to ustrojstwo zaznaczone na zdjęciu tak, aby to znaleźć i zakupić;)

43fd372c001b60154c607929.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale spełnia tą samą funkcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale czy ja to jakos tam wepnę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego co pokazałem jako przykład nie ale są podobne i wepniesz je bez problemu (z resztą chyba na foto widać puste miejsca do bezpiecznika )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co to za ustrojstwo http://images.tinypic.pl/i/00340/lio7cjp568q8.jpg

Po rozebraniu była płytka przetopiona i miałem problemy z odpaleniem. Odpalał nieraz po 3, 4 przekręceniu kluczyka. Po wymontowaniu problem znikną :marecek

Edytowane przez Rufus110hp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Co to za ustrojstwo http://images.tinypic.pl/i/00340/lio7cjp568q8.jpg

Po rozebraniu była płytka przetopiona i miałem problemy z odpaleniem. Odpalał nieraz po 3, 4 przekręceniu kluczyka. Po wymontowaniu problem znikną :marecek

 

To jest SEO perfect.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności