Skocz do zawartości
Łysy

Co to za część - nie wiesz tu spytaj.

Rekomendowane odpowiedzi

Na zdjęciu z alle... widać, w którym to jest miejscu

Dzieki wielkie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakiś siłownik bimetalowy i on nie powoduje zmiany kąta wtrysku, podnosi tylko obroty na zimnym silniku. Kątem wtrysku w tej pompie steruje N108 jak w TDI. Taką pompę do się podpiąć pod VAG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się dowiedziałem jest to czujnik woskowy ssania i kiedy silnik jest zimny linka jest naciagnieta przez co powoduje podniesienie obrotów a kiedy silnik sie rozgrzeje to linka sie rozciaga i obroty spadaja. Problem w tym ze potrzebuje taki sprawny a niestety mam problem z namierzeniem takiego... Brak jest również jakichkolwiek numerów tej części. Dodam że jest to przy silniku 1.9 D o oznaczeniu 1 Y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dodam że jest to przy silniku 1.9 D o oznaczeniu 1 Y.

Znalazłem coś takiego w pompie wtryskowej z silnika AAZ, wszystkie pozostałe nie maja takiego elementu.

Koszt w serwisie VW 590~650 PLN w zależności od numeru siłownika.

AAZ.png

Edytowane przez GURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i na wstępie proszę Admina o nie usuwanie posta lecz ewentualne przeniesiene go do odpowiedniego działu

 

dla lata na forum i Nie Możesz poszukać odp. tematu? :wmorde

 

przeniesiony na miejsce. Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie takie proste :):)

11961836491kopia.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To nie takie proste

 

to wpisz np. na google zapytanie z dopiskiem forum passat i po problemie ;) nooo chyba że to też jest trudne :swirus

 

A gdzie wcięło mojego posta?

 

eeee chwila,zaraz będzie ;)

 

edyt//: post 865

Edytowane przez Blop

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i na wstępie proszę Admina o nie usuwanie posta lecz ewentualne przeniesiene go do odpowiedniego działu :)

 

Na zdjęciu widnieje pompa wtryskowa z 1.9 D a w czerwonym kółku pewna część do zmiany kąta wtrysku ( ssanie). Tu mam pytanie, jak to się nazywa bo nigdzie nie mogę tego poszukać a zbliżaja sie coraz to bardziej chłodne poranki i fura coraz gorzej odpala przez ten własnie element. Kto wie jak on się nazywa a może zna ktoś jakięs numery???

 

[ATTACH=CONFIG]93247[/ATTACH]

 

Swego czasu miałem Ibizę 1.9D 1Y z identyczną pompą i śrubkę w czerwonym kółeczko miałem dokręconą do dźwigni.Fura ciężko "gadała" w ujemnych temp. Poluzowałem nakrętkę (chyba 10) wykręciłem śrubkę jak na foto i wszystko hulało. bbartt1986 z tego co pamiętam to w okresie zimowym non-stop linka była naciągnięta i były podwyższone obroty.

forum.jpg

Edytowane przez Rufus110hp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświetlenie wewnętrzne taksówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na zdjęciu zaznaczyłem strzałką chyba jakiś przełącznik kolo klamki otwierania drzwi wie ktoś co to może być.Zdjęcie dość słabe ale widać.

C24950950_6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może być przycisk od zamykania i otwierania taki sam jaki znajduje się po stronie kierowcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkał się ktoś z czymś takim??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest przycisk od otwierania drzwi. Występowało coś takiego na rynku amerykański.;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za sprężyna sprezyna (Medium).jpg i jaką pełni funkcje, wypadła mi taka spod fotela i za diabła nie wiem gdzie była i jak ją spowrotem zamontować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie do regulacji fotela ta sprężyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tez wyleciała od pasażera najgorsze że ułamał sie tez kawałek uchwytu na którym się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności