Skocz do zawartości
kemot

Stacja multimedialna - radio Android/WinCE

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.08.2017 o 20:55, jozef76 napisał:

 

Montowałem sam fale rzeczywiście czasem uciekaja jak jade gdzieś dalej w polskę pewnie rds nie działa idealnie ale nie ma tragedii co do telefonu to można odbierac z kierownicy w ogóle działa sterowanie z kierownicy bez problemu. ja jestem zadowolony nie kupowałem droższego z androidem bo do przeglądania internetu mam smartfon a to urządzenie multimedialne spełnia swoja role

U mnie przy kupionym seperatorze czy jak tam się to fachowo pisze nadal uciekają, ale jestem na etapie testów zablokowanego menu opcji, tu jak widać można zmieniać parametry radia 

20180827_081923.jpg

20180827_080321.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy posiada ktoś stację multimedialną GMS 1906 i może mi powiedzieć czy to działa i jak ogólnie się sprawuje???Albo czy te parametry wystarczą do normalnego działania????!!!!

VOLKSWAGEN ANDROID 6.0.1, QUAD- CORE 1.2GHz,
1.0 GB RAM (DDR3), 16GB ROM, INTEL ATOM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem(patrz post 106) podobny kombajn, na który wydałem 470PLN. Podejrzewam, że wszystkie "chińczyki" mają te same parametry, a różnią się jedynie obudową. Powinien spokojnie sobie poradzić z, jak to określiłeś, "normalnym działaniem". Ja z mojego jestem z każdym dniem coraz bardziej zadowolony. Ale poczekajmy jak sprawdzi się w dłuższym okresie użytkowania.

Maciek, ja znalazłem coś takiego: FEELDO FD5430 https://www.aliexpress.com/item/FEELDO-8inch-Ultra-Slim-Android-6-0-Quad-Core-Car-Media-Player-With-GPS-Navi-Radio/32840943692.html?spm=2114.search0104.3.131.579e10298qgW3G&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_1_10065_10068_10843_10059_10696_100031_10084_10083_10103_451_10618_452_10304_10307_10820_10301_5014711_10821_5014611,searchweb201603_16,ppcSwitch_5&algo_expid=36dbecb5-e5da-4897-9c62-d1c98e491468-20&algo_pvid=36dbecb5-e5da-4897-9c62-d1c98e491468&transAbTest=ae803_1&priceBeautifyAB=0

Teraz znajdź różnicę. Poza ceną.

Edytowane przez bbbb
Uzupełnienie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, bbbb napisał:

 

no różnica w cenie jest znaczna,ale ja mam sklep praktycznie pod domem i mam nadzieję że dzięki temu jak coś się będzie działo z radiem to spokojnie oddam na gwarancję.Szkoda że nie mogę zobaczyć jak działa takie radio w samochodzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ile kosztuje "u Ciebie" w sklepie, ale podejrzewam, że na Alliexpres kupisz za te same pieniądze 3 nowe radia. A gwarancja i tak kiedyś się skończy. A jak to działa? To jest po prostu Android, więc działa jak zwykły tablet. Mi z każdym dniem podoba się coraz bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no masz rację bo kosztuje 1200 zł.Razem z montażem.Wyciągną mi 2 wejścia USB do schowka,mikrofon i antenę GPS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montaż jest banalnie prosty, a USB sam sobie wyprowadzisz do schowka. Ja dla ułatwienia zdemontowałem go aby przeciągnąć kabel od GPS. Antenę mam przy prawym słupku na zewnątrz. Wcześniej miałem antenę GPS pod deską, ale na zewnątrz nieco poprawiła się "jakość" GPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A powiedz mi jeszcze jak to radio gra????Np;w porównaniu z RNS 510

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2017 o 20:55, jozef76 napisał:

 

 

1 godzinę temu, nemosto napisał:

A powiedz mi jeszcze jak to radio gra????Np;w porównaniu z RNS 510

Jeżeli chodzi o chiński model MMA 510 na Windowsie CE to gra dużo lepiej. Mówiąc oczywiście fabryczny zestaw nagłośnienia 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dnia 4.09.2018 o 19:45, nemosto napisał:

A powiedz mi jeszcze jak to radio gra????Np;w porównaniu z RNS 510

Nie mam porównania z RNS 510, ale mam porównanie z RCD300. Ja tam jakiejś różnicy specjalnej nie widzę. RDS radia działa w miarę dobrze. Na trasie bez problemu zmienia częstotliwość zależnie od siły sygnału(na odcinku 350km cały czas miałem RadioZet i co kilkadziesiąt km słyszałem jak na chwilę przerywa i dalej gra). Jak dla mnie trochę lichy equalizer-ma tylko bas, treble i medium, oraz zdefiniowane nastawy typu rock, clasic, jazz itd. GPS bez problemu łapie sygnał, a Here WeGo błyskawicznie dostosowuje nową trasę gdy zjechałem z wytyczonej. Jedyne co mnie wkurza to fakt, że radio samo załącza się za każdym razem gdy włączę zapłon-oczywiście później można radio wyłączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam tak jak w temacie chińska stacja multimedialna na win ce nie wyłącza się kluczykiem jak oryginał, a po wyłączeniu przyciskiem dostaje ciągle zasilanie i rozładowuje aku. Ma ktoś jakiś pomysł lub schemat jak to podłączyć bo radio naprawdę ok, tylko te aku. Jak tego nie ominę to zmuszony będę odesłać. Jak ktoś może mi pomóc to bede wdzięczny. 

Screenshot_20180907-130621_Chrome.jpg

...aktualuzacja...

Problem rozwiązany. Kabel czerwony i pomarańczowy z kostki din podłączyłem: czerwony plus zapalniczki, pomarańczowy od oświetlenia zapalniczki dzieki temu działa podświetlenie radia i radio wyłącza sie jak oryginał. Teraz tylko problem ze źle zakodowany sterownikiem can, mimo że radio odznaczylem. A co do stacji multimedialnej jest ok ma wiecej funkcji niż oryginał i jakość do ceny jest ok. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklej autoscan. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odłącz moduł BT (pod siedzeniem pasażera) bo i tak nie możesz z niego korzystać jak nie masz oryginalnego radia. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Radyjko już mam zamontowane kilka dni,wszystko śmiga jak należy,szkoda jedynie że czujniki parkowania nie wyświetlają się na radiu jak mam włączony 1 bieg.Załączają się jedynie na wstecznym,no ale trudno.A czy idzie jakoś dopisać coś do loga powitalnego na radiu.Mam ustawione logo VW ale czy idzie coś jeszcze tam dopisać np ''CZEŚĆ''

Albo może trzeba coś pobrać ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj w sklepie w którym kupiłeś. Często w takich radiach jest możliwość wejścia w menu serwisowe i czasami nawet możliwość zmiany pliku .jpg z logiem powitalnym. Tu przykładowy film.

Jeśli chodzi od wizualizację czujników to jeśli masz przy tym radio zewnętrzny CANBOX - jest możliwość odłączenia kabelka sygnału biegu wstecznego (kabel jest w wiązce pomiędzy radiem i CANBOXEM) i podłączenia go do PDC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypiełem moduł pod siedzeniem ale błędy są dalej blad kodowania stacji can i radio.  bede musiał chyba z tym żyć A co do stacji multimedialnej jutro będę podłanczał kamere cofania bezprzewodowo to porobie pare fotek moze komuś się przyda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A kasowałeś błędy i dalej wracają? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
44 minuty temu, nTomek napisał:

A kasowałeś błędy i dalej wracają? 

Tak i nic mało tego po wypięciu moduły pod siedzeniem radio przestało działać na szynie can nie działa podświetlenie oraz informacje o aucie czyli obroty zużycie paliwa itp i nie wylancza sie  kluczykiem oraz nie działa obraz kamery po podłączeniu z powrotem wszystkowróciło do normy dziala podświetlenie oraz informacje kamera i wylanczanie kluczykiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem chińskie radio w aucie i org. BT (chociaż nie działał) to w module Gateway zaznaczyłem Telefon i Radio. Były błędy typu brak komunikacji z modułem radia ale nie było błędu kodowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
28 minut temu, nTomek napisał:

Jak miałem chińskie radio w aucie i org. BT (chociaż nie działał) to w module Gateway zaznaczyłem Telefon i Radio. Były błędy typu brak komunikacji z modułem radia ale nie było błędu kodowania.

I jutro właśnie tak zrobię 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności