Skocz do zawartości
kemot

Stacja multimedialna - radio Android/WinCE

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie o coś takiego mi chodziło, coś takiego widziałem, stosował ktoś u siebie? 

Edytowane przez mkpol
Ostatni raz proszę, nie cytuj posta pod którym bezpośrednio odpisujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jeśli chodzi o nr w modułach 3C8919475, 3AE919475 to jeśli maja jakaś literkę na końcu to jaka wybrać ?

A dodatkowo czy do radia z androidem można podłączyć oryginalny mikrofon z zestawu głośnomówiącego ?

Edytowane przez Karol027

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do was zakupilem stacje na android do b6 i mam pytanie bi wszystko niby gra tylko co zauwazylem to na fisie nie ma nic tylko napis fm albo usb aux i nic wiecej nie wyswietla sterowniae z kiery dziala dzwi otwarte widzi tylko tam nic  czy ktos z was mial taki problem.rydyjko takie:

https://pl.aliexpress.com/item/1005001639504045.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1f165c0f1xKfoM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 14.05.2021 o 18:23, damian20a napisał:

Witam mam pytanie do was zakupilem stacje na android do b6 i mam pytanie bi wszystko niby gra tylko co zauwazylem to na fisie nie ma nic tylko napis fm albo usb aux i nic wiecej nie wyswietla sterowniae z kiery dziala dzwi otwarte widzi tylko tam nic  czy ktos z was mial taki problem.rydyjko takie:

https://pl.aliexpress.com/item/1005001639504045.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.1f165c0f1xKfoM

Przerobiłem już 3 urządzenia Android w B6 i żadne poza danymi z USB (nr utworu i jego długość) oraz aktualnie słuchanym paśmie FM na FIS-ie nie wyświetlało rozszerzonych informacji.

Obsługa SWC powinna Ci działać wzorcowo jeśli stacja dogaduje się z magistralą CAN.

Edytowane przez Tomy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, dzień dobry.

Poradźcie proszę, jakie radio, stację multimedialną kupić jako zamiennik oryginalnego radia z B7? Warunek jest jedynie taki, żeby pracował z Apple aplikacją CarPlay. 
Preferowałbym polską dystrybucję, lub sprawdzony temat na Ali. Bardzo proszę o sugestie, pomysły itp.

Z góry wszystkim uprzejmie dziękuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam passata b6 zmienilem radio na takie z androidem i mam takie pytanko bo nic nie moge znalesc w tym temacie czy jest mozliwosc podlaczenia ori wzmaciacza o nr 3C0035456D pod to moje radio i te glosniki co sa i czy to bedzie ladnie gralo czy szkoda zawracac sobie glowy z tym.pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, A czy ktoś z was po zamontowaniu radia z androidem miał problemy z rozładowywaniem akumulatora. Bo ostatnio przerabiam temat i nie mogę ogarnąć. A nie chce mi się codziennie na noc wyjmować bezpiecznika. Problemem wydaje się być zasilanie canbusa. Radio się wyłącza a canbus dalej szaleje. 

 

Jak mi sie zdaje to jak całkiem odłączę pudełko od canbus dekodera to w ogóle radio się nie włącza ale musze to jeszcze sprawdzić. 

Sprawdziłem i zonk. Tyle dni się z tym bawiłem a okazało się ze zasilanie radia 12v jest cały czas nawet po wyjęciu kluczyka. 

Jutro zapodam zasilanie z puszki bezpieczników ale teraz znajdę takie po kluczyku i zobaczymy. 

 

No właśnie. Żółty kabelek od canbus przed kostka do radia łączy się z kablem od zasilania radia i jeśli obecnie do radia jest podany stały plus to nawet bez kluczyka będzie na nim 12V. Próbowałem znaleźć plus po stacyjce w skrzynce bezpieczników i nic nie znalazłem. Znalazłem 12V po stacyjce właśnie w stacyjce ( 8 pin ). Teraz pytanie - czy jak podepnę + po stacyjce do radia czy wtedy radio będzie miało podtrzymanie pamięci. Po drugie - czy zasilanie ze stacyjki wytrzyma dodatkowe obciążenie radiem? 

Edytowane przez Karol027

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsunąłem Ci podpowiedź w temacie elektrycznym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, chciałbym wykorzystać mikrofon z oryginalnego zestawu do podpięcia pod stacje androida. Myślicie, ze przylutowanie mini jacka pod te dwa przewody mic in + - rozwiąże problem?

F9772EB4-37EE-4304-ADBA-08CCBFD17F70.jpeg

3145272B-A1C1-460D-8547-AE3B20304C3B.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co sądzicie o tych wszystkich "stacjach multimedialnych" za 500-800 zł na allegro? Mam Dynaudio i RNS 510 z białym fisem, bez kamery i się zastanawiam nad zmianą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnogość tych urządzeń potrafi nieźle namieszać w głowie. Co myślicie o tym konkretnym modelu:

https://pl.aliexpress.com/item/1005003698917756.html

 

Zastanawiam się nad 8core 6GB+128GB za 1120zł. Czy może lepiej kupić coś pasującego w oryginalną ramkę? Jakie macie doświadczenia?

Edytowane przez MstrG
pomyłka w cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Założyłem radio z Androidem (Erisin na px5) do Passata B7 2013r., radio się uruchomiło, chodziło bezproblemowo kilkanaście minut, działała obsługa z kierownicy, wizualizacja czujników, kamera cofania itp. Po paru godzinach przyszedłem do auta - brak jakiejkolwiek reakcji, nie włącza się. Po odpięciu głównej kości na kilkanaście minut znowu ożyło, aby po kolejnym wyłączeniu już się nie włączyć.

Radio ma przełącznik ACC - gdy go włączę, wtedy radio działa, ale muszę je ręcznie włączać i wyłączać, ponadto pobiera prąd nawet po zamknięciu auta. Zaktualizowałem system i soft, próbowałem wszelkich możliwych ustawień canbus. Default power status ustawiony na "on"..

Miał ktoś podobny problem i potrafi jakoś pomóc go rozwiązać?

received_667624191564565.jpeg

IMG_20221003_172752.jpg

IMG_20221003_172759.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z was zna kody do tych chińskich kombajnów...na reset fabryczny np bo w moim przypadku przestała nagle działać kamera cofania i radio wyszukuje stacje ale nie gra zupełna cisza...nie wiem już co robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności