Skocz do zawartości
RomanS

Apel o konkretne formułowanie tytułów tematów

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

Na forum jestem od niedawna i w związku z tym zanim zacznę coś pisać, chciałem sobie poczytać o czym już było aby nie zakładać powtarzających się tematów.

Aby to uczynić gorączkowo używam wyszukiwarki. No i tu jest jakiś taki problem, bo spotykam mnóstwo tytułów tematów które niczego nie mówią. Albo inaczej: większość jest takich.

 

Typu: tytuł HELP a w opisie POMOCY! Albo tytuł typu:CO TO JEST ? A w opisie BO NIE WIEM!

 

Zwykle niewielu forumowiczów się interesuje takimi wątkami sądząc po nikłej ilości odpowiedzi.

 

Z pewną więc taką nieśmiałością :padam: chciałbym zaapelować o szanowanie czasu swojego i innych użytkowników forum.

Przecież im konkretniej zatytułujemy temat i ewentualnie skorzystamy z pola opis tym konkretniejszego odzewu możemy się spodziewać.

 

Jeżeli czytam POMOCY !!! to nie wiem, czy delikwent się topi, onanizuje czy też nie potrafi znaleźć gałki zmiany biegów w Passacie.

 

A w każdym przypadku może tej pomocy oczekiwać, tyle, że zasadniczo różnej !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej przyznaje ci rację. Problem w tym, że ja nieraz już próbowałem wyegzekwować nadawanie racjonalnych tytułów tematom, niestety z miernym skutkiem. Do ludzi jakoś nie dociera, że działają na własną niekorzyść a ja nie mam ochoty redagować co 3 tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, całkowicie się z Tobą zgadzam :ok:

 

Nie jednokrotnie musiałem sam zmienić tytuł aby reszta użytkowników mogła się choć domyśleć o czym jest mowa w danym temacie. Ale nie jestem w stanie zmienić i upilnować wszystkiego. :[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie zamykanie tego typu postów z krótkim wyjaśnieniem, dlaczego.

Regulamin forum mówi coś na ten temat i to dość jasno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
najlepszym rozwiązaniem będzie zamykanie tego typu postów z krótkim wyjaśnieniem, dlaczego

I to będzie chyba najlepsze wyjście z tej sytuacji.

Może drastyczne, ale chyba najskuteczniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie zamykanie tego typu postów z krótkim wyjaśnieniem, dlaczego.

Regulamin forum mówi coś na ten temat i to dość jasno.

Popieram w 100% i prośba do Moderatorów o egzekwowanie tego.

Tego typu tytuły dały się zauważyć w ostatnim czasie bardzo często i bardzo utrudniają przeglądanie postów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że najlepszym rozwiązaniem będzie zamykanie tego typu postów z krótkim wyjaśnieniem, dlaczego.

Popieram. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś walczyłem z takimi treściami tytułów, jednak odpuściłem z braku cierpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego powinno się takie tematy zamykać, a nie dyskutować z ich autorami lub poprawiać po nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dziś wróci NoseBleed i SubSilver.

wraz z nimi magiczny przycisk "KOSZ" :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja myślę, że konkretne nazywanie tematów ma sens. :padam: ... choć są tacy, którzy zaczynają myśleć, że forum robi się sztywne :kwasny: z różnych przyczyn.

 

W sumie to nie wiem czy inni, ale ja myślę, że dzieje się tak zazwyczaj, w sytuacjach gdy nowo zarejestrowana osoba zaczyna wątek, który defakto istnieje już na forum, i był poruszany tysiące razy, a nie szuka odpowiedzi w opcji szukaj

 

Może opcja "szukaj"powinna być bardziej rzucająca się w oczy? sam nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzieeeee !!!!! Opamietajcie się ! :cisza:

 

Sory, że odgrzewam kotleta, ale temat który kiedyś sam założyłem jest ciągle jak najbardziej aktualny !

 

Chodzi o tytułowanie postów.

Otwieram dzis forum, a tu: "rozrząd", "tłumik", "wyświetlacz", "wymienić czy zostawić", "co to jest" itp. itd. Ani słowa o jakie auto chodzi, ani na czym problem polega !

 

Naprawdę odechciewa sie zaglądać do takich tematów, bo skoro autor ma w d.... przekazanie nam większej ilości informacji :krzeslem: to ja mam robić za zgaduj-zgadulę ?

 

Widac zresztą, że z reguły mało kiedy ktoś poważny wypowiada się w takich tematach, więc pewnie inni mają podobne odczucia co ja. Jest to za to pole do popisów dla wszelkiej maści "wróżbitów"

 

NIEEEE! Też będę miał to w d.... ! A jesli zajrzę to nawet jak tam będzie coś wartego uwagi to też tylko po to aby polecić taki temat szczególnej uwadze Moda lub Admina. :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NIEEEE! Też będę miał to w d.... ! A jesli zajrzę to nawet jak tam będzie coś wartego uwagi to też tylko po to aby polecić taki temat szczególnej uwadze Moda lub Admina.

 

Robi sie na bierząco ale na ile siły pozwolą..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności