Skocz do zawartości
marcepan

silniczek zamka centralnego

Rekomendowane odpowiedzi

witam. Mam pytanie odnosnie zamka centralnego do B5. Chodzi mi dokladnie o elektryczny silniczek, ktory znajduje sie w srodku całego mechanizmu - z trybikiem na koncu (zdjecie przestawia podobny przedmiot - ten jest od hondy). Poszukuje samego nowego silniczka. Moze ma ktos jakies namiary na taka czesc. Przeszukalem cale allegro i ani jednej sztuki a mam juz dosc rozbierania calosci i naprawiania starego, bo jest przy tym troche zabawy.2f24e6dc42d5ab97ca74dc13a3ec.jpg

Edytowane przez marcepan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaglądnij do sklepu modelarskiego.

 

Wysłane z mojego LG-H320 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
witam. Mam pytanie odnosnie zamka centralnego do B5. Chodzi mi dokladnie o elektryczny silniczek, ktory znajduje sie w srodku całego mechanizmu - z trybikiem na koncu (zdjecie przestawia podobny przedmiot - ten jest od hondy). Poszukuje samego nowego silniczka. Moze ma ktos jakies namiary na taka czesc. Przeszukalem cale allegro i ani jednej sztuki a mam juz dosc rozbierania calosci i naprawiania starego, bo jest przy tym troche zabawy.[ATTACH=CONFIG]149373[/ATTACH]

Ale jakie masz objawy tego uszkodzenia , bo pierwsze słyszę żeby silniczek się uszkodził. Samych silników nikt nie sprzedaje tylko cały zamek.

 

wysłane z Sony Xperia Z5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z resztą kupno zamka będzie chyba tańsze niż silniczek i rzeźba.

W dużym mieście,Warszawa, Poznań itp. są sklepy elektroniczne, które mają różne wynalazki.

Sprawdź ofertę TME, ale musiałbyś mieć jakieś dane tego silniczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi padł ten silnik - skończyły się szczotki. Kupiłem zamek od Anglika, bo był najtańszy i przełożyłem sam silnik.

 

Przedliftowy ma trochę inny silnik, ponoć trwalszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ich kilka sztuk. Miałem kiedyś przypadek przypalonego uzwojenia, silniczek nie miał mocy przesunąć mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności