Skocz do zawartości
golden87

Ciekawe aukcje z Chin (AliExpress, geartbest, itp)

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem w rękach takie obudowy kluczyków z Chin przy 2 autach - krótko mówiąc nie warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki, jak podali powyżej i jestem bardzo zadowolony. Jedynie zaślepka z logiem VW jest lipnej jakości, ale reszta - super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaki jest sposób na przełożenie tej szklanej pipki od immo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem w rękach takie obudowy kluczyków z Chin przy 2 autach - krótko mówiąc nie warto.

 

 

Mam taką około pół roku. Nie stwierdzam żadnych wad. Spasowana ładnie, tworzyło miłe w dotyku i wytrzymałe. Za te 10 czy tam 15 zł to cena / jakość wypada świetnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i doszły obudowy. Grot i pastylka już przełożone.

 

20160920_083241.jpg

20160920_083216.jpg

20160920_083201.jpg

20160920_083146.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i doszły obudowy. Grot i pastylka już przełożone.

 

[ATTACH=CONFIG]148186[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]148187[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]148188[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]148189[/ATTACH]

 

A elektronika nie potrzebna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście też przełożona. To akurat był najmniejszy problem i mi wypadło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i doszły obudowy. Grot i pastylka już przełożone.

 

[ATTACH=CONFIG]148186[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]148187[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]148188[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]148189[/ATTACH]

 

żona ma polo IV i 2 kluczyk jest w rozsypce ... możesz powiedzieć ile Cię to wyniosło? No j jak przełożyć bebechy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Podrzućcie proszę jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę z EBAJA Szukam kompletu przełączników szyb i świateł ze szczotkowanym aluminium. Aby nie było reklamy może być na PW. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Podrzućcie proszę jakiegoś sprawdzonego sprzedawcę z EBAJA Szukam kompletu przełączników szyb i świateł ze szczotkowanym aluminium. Aby nie było reklamy może być na PW. Z góry dzięki.

 

zajrzyj dwie strony wstecz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wyżej pisałem. Za 2 obudowy zapłaciłem 12 zł z wysyłką. Wymiana samej elektroniki to tak samo jak przy wymianie baterii tylko dodatkowo przekładasz płytkę i tyle. Z grotem masz dwie opcje. Albo przekładasz z kowadełkiem, albo wybyjasz malutki sworzeń i zmieniasz sam grot. Najgorsza jest pastylka od immo bo jest ona szklana i łatwo ją zbić. Ja rozcinałem starą obudowę żeby ją wydostać.

Edytowane przez CULTUS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zajrzyj dwie strony wstecz ;)

 

Dzięki, zamówione ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i doszły obudowy. Grot i pastylka już przełożone.

 

[ATTACH=CONFIG]148186[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]148187[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]148188[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]148189[/ATTACH]

 

 

Szkoda że wcześniej nie wiedziałem ze będziesz zamawiać iż moje też nie są w najlepszym stanie , czy była by opcja abyś mi zamówił jak posiadasz tam konto już ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież konto jest darmowe tam, płacisz normalnie przez płatności.pl tak jak na allegro, nawet język można polski wybrać, niby taki translator trochę, ale wszystko zrozumiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha no to chyba ze , ile zazwyczaj trwa wysyłka ?

Edytowane przez Julas2210

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
20-30dni

 

To może do urodzin mi dojdzie będzie taki prezencik od siebie dla siebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I o to w tym chodzi! Kupujesz coś, czego nie potrzebujesz za 3-5dni ;) a dzięki temu możesz zaoszczędzisz parę pesos! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No pewno :) Potrzebował bym parę detali małych do wnętrza ale tego nie ma tam a niestety tu na forum brak działu "Kupie"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności