Skocz do zawartości
RADEK

co można zmienić w B8

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda kwestia dołożenia mechanizmu do elektrycznego składania lusterek? Próbował ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana lusterek kostek przy lusterkach od str auta dołożenie paru kabli do inst zmiana panelu w drzwiach programowanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zmiana lusterek kostek przy lusterkach od str auta dołożenie paru kabli do inst zmiana panelu w drzwiach programowanie

 

Początek marca odbiór więc, jak nie będzie wchodził do garażu z rozłożonymi to pierwszy mod będzie na elektrykę :)

Dzięki Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Początek marca odbiór więc, jak nie będzie wchodził do garażu z rozłożonymi to pierwszy mod będzie na elektrykę :)

Dzięki Radek

Kolego wbrew pozorom to jest troche roboty i wybebeszenie drzwi nie mowiac o kosztach...jak masz samochod na marzec to domow skladanie lustetek bo potem za 900 zl na pewno tego nie zrobisz niemowiac o tym czy ktos bedzie chcial sie tego podjac, bo serwis na pewno nie.

Taka zmiana w konfigu nie powinna wydluzyc terminu zamowienia bo skladanie lustetek nie jest aktualnie w restrykcjach zamowieniowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
skladanie lustetek nie jest aktualnie w restrykcjach zamowieniowych

 

A co jest?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wybierzesz opcję wyposażenia, która jest na liście restrykcji to musisz się liczyć z dłuższym czasem realizacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego wbrew pozorom to jest troche roboty i wybebeszenie drzwi nie mowiac o kosztach...jak masz samochod na marzec to domow skladanie lustetek bo potem za 900 zl na pewno tego nie zrobisz niemowiac o tym czy ktos bedzie chcial sie tego podjac, bo serwis na pewno nie.

Taka zmiana w konfigu nie powinna wydluzyc terminu zamowienia bo skladanie lustetek nie jest aktualnie w restrykcjach zamowieniowych

 

Niestety, ale mój ma się produkować w 5 tygodniu i nie mam już możliwości zmiany, a kilka opcji bym poprawił:(

 

Pozostaje czekać na odbiór i w razie czego będzie trochę gimnastyki w postaci złożenia lusterek :)

 

Swoją drogą trochę dziwi mnie to, ze pomimo Highlinea tak prozaiczna rzecz jest w opcjach, gdzie większość mniej znaczących producentów daje to w standardzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name=merci_94;2327055

 

Swoją drogą trochę dziwi mnie to' date=' ze pomimo Highlinea tak prozaiczna rzecz jest w opcjach, gdzie większość mniej znaczących producentów daje to w standardzie.[/quote]

 

Mniej znaczący producenci dość często dają w standardzie to za co w wyższych markach trzeba płacić. I nie mówię tu o nowinkach technologicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrzcie na audi :) Tam, a np regulowane zagłówki trzeba dopłacać. Czy za światełka w osłonach słonecznych :) Albo w A4 za większy bak :) A standardowy ma 40l :)))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co się dziwić jak są tacy co kupują golasa byle się nazywało, że jeździ A4 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie, gdzie w Wawie mogę rozkodować VIM?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klasyczny Tempomat ???

 

Jedynym z elementów które drażni mnie w tym aucie to brak normalnego tempomatu powyżej 160 km/h.

 

Rozumiem ze zmiana aktywnego do 210 km/h wiąże się nie tylko z programowaniem ale również z wyminą radaru, wiec może jest możliwość posiadania tempomatu aktywnego i pasywnego jednocześnie ??? znalazłem w katalogu akcesoriów do B8 tempomat, czyli wymiana manetek, programowanie i powinno działać ?

 

Jak myślicie ?

 

z katalogu:

08 Oryginalne akcesoria Volkswagen® Tempomat

Przydatny w miejscach, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości, a także w dalekich trasach i przy

holowaniu przyczepy. System zapisuje i utrzymuje ustalone tempo jazdy. Funkcja „reset” umożliwia

po zahamowaniu lub zmianie biegów automatyczne przyspieszenie do określonej wcześniej prędkości.

Do samochodów z wielofunkcyjną kierownicą.

Art. nr: tempomat.JPG

Edytowane przez Bogol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się jednak że taki mariaż tempomatów nie jest możliwy, zważywszy że w kodowaniu auta określasz tylko jeden rodzaj posiadanego tempomatu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klasyczny Tempomat ???

 

Jedynym z elementów które drażni mnie w tym aucie to brak normalnego tempomatu powyżej 160 km/h.

 

Rozumiem ze zmiana aktywnego do 210 km/h wiąże się nie tylko z programowaniem ale również z wyminą radaru, wiec może jest możliwość posiadania tempomatu aktywnego i pasywnego jednocześnie ??? znalazłem w katalogu akcesoriów do B8 tempomat, czyli wymiana manetek, programowanie i powinno działać ?

 

Jak myślicie ?

 

Art. nr: [ATTACH=CONFIG]140542[/ATTACH]

 

Opcja raczej niemożliwa ze względów bezpieczeństwa. Wyobraź sobie sytuację: jedziesz jakiś czas z ACC, samochód hamuje/przyspiesza. Potem przekraczasz 160 i "blokujesz" prędkość np 180. Zbliżasz się do poprzedzającego Cie pojazdu i może się zdarzyć, że zbyt późno przypomnisz sobie, że to już nie ACC, a "zwykły" tempomat....

 

Nie zmienia to faktu, że te 160 to prędkość "z czapy". Gdyby było chociaż 180.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie te 180 km/h jest też bardziej "życiowe".

 

Szczerze to wołałbym uaktywnić jeden tempomat- pasywny, w takim wypadku gdyby te dwa się gryzły.

Jakoś mnie boli noga trzymając prędkość powyżej 160 km/h na 350km autostradzie, w aucie tej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sprawdzał ktoś może możliwość wymiany lusterka wstecznego na nowsze bez ramki w ściemniaczu, ramka jest dość duża i wkurzająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to lusterko wsteczne też przeszło lifting? Masz jakieś zdjęcia porównawcze, bo powiem szczerze, że wszystki B8 które widziałem do tej pory miały jednakowe lusterka wsteczne i to z bardzo cienką ramką plasikową.

Chyba, że chodzi Ci o samą powierzchnię lustra która się przyciemnia i faktycznie zostawia ramkę koło 0,5cm...? To jest jakaś zmiana?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje lusterko nie ma ramki ( produkcja koniec 2015).

Postaram się wstawić zdjęcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to lusterko wsteczne też przeszło lifting? Masz jakieś zdjęcia porównawcze, bo powiem szczerze, że wszystki B8 które widziałem do tej pory miały jednakowe lusterka wsteczne i to z bardzo cienką ramką plasikową.

Chyba, że chodzi Ci o samą powierzchnię lustra która się przyciemnia i faktycznie zostawia ramkę koło 0,5cm...? To jest jakaś zmiana?

 

O powierzchnię która się ściemnia, z tego co wyczytałem nowsze mają całą powierzchnię przyciemnioną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak wygląda "nowe" lusterko, ramka jest ale szklana i wygląda jakby jej nie było. I wygląda dobrze :)

 

20160122_182711.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności