Skocz do zawartości
Prim

Awarie, naprawy reklamacyjne B8

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co się orientuję to minimalny czas gwarancji trwa 3 lata, ale można wydłużyć do 5 lat. O gwarancji na 2 lata pierwszy raz się spotykam z taką informacją.

 

2 lata u mnie było, dodatkowo można było wykupić +1, +2 lub +3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, że u Ciebie... Domyślnie są 2 lata, nie wiem skąd ktoś wziął 3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazł ktoś gdzie ustawić odjeżdżanie fotela przy wsiadaniu do auta? Uaktywniłem profile przypisałem kluczyk do swojego profilu i nie rabota. Pamięć fotela posiadam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Car/ustawienia/siedzenia -->

 

20161203_213527.jpg

20161203_213518.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma u mnie czegoś takiego. Pokaż screena jak jest u Ciebie w ustawieniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanko odnośnie rozpoznawania znaków drogowych - czy chodzą wam? Dzisiaj odebrałem passata (prod. 2017) z Discovery Media i w asystencie znaków drogowych występuje komunikat że ,,Brak danych..." coś w ten deseń. Coś wyczytałem na forum Tiguana że jest z tym problem, czy ktoś jeszcze się z nim spotkał w passacie, szczególnie w Discovery Media?

 

Temat z tiguana : http://vw-clubpolska.pl/index.php?topic=2564.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma u mnie czegoś takiego. Pokaż screena jak jest u Ciebie w ustawieniach.

 

Właśnie tak jak na zdjęciu. Zakładka Siedzenia jest bezpośrednio w Ustawieniach CAR, mam auto z MY2015, może to coś zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nie ma zakładki siedzenia. Jest personalizacja i tam jest o przyporządkowaniu kluczyka. Zrobiłem to dla swojego profilu ale nic się nie zmieniło i fotel nie odjeżdża. Auto MY 2017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma zakładki siedzenia. Jest personalizacja i tam jest o przyporządkowaniu kluczyka. Zrobiłem to dla swojego profilu ale nic się nie zmieniło i fotel nie odjeżdża. Auto MY 2017

 

W MY17 usunęli tę opcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurera.... już passat zamówiony, a tutaj wynika, że to bubel i wszystko się psuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Macmaciek, usunęli, bo pewnie nie potrafili sobie poradzić z pospolitym problemem, że po kilku(nastu) podjazdach gubiła się oryginalna ustawiona pozycja. Jak nikt nie potrafi naprawić, to lepiej usunąć opcję :D "Jesteśmy poważnymi inżynierami, to jest poważna firma".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Macmaciek, usunęli, bo pewnie nie potrafili sobie poradzić z pospolitym problemem, że po kilku(nastu) podjazdach gubiła się oryginalna ustawiona pozycja. Jak nikt nie potrafi naprawić, to lepiej usunąć opcję :D "Jesteśmy poważnymi inżynierami, to jest poważna firma".

 

Też tak słyszałem, szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - szkoda. Te odsuwanie bez problemu (i precyzyjnie) działało już w b6 i b7...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

 

Mam pytanko odnośnie rozpoznawania znaków drogowych - czy chodzą wam? Dzisiaj odebrałem passata (prod. 2017) z Discovery Media i w asystencie znaków drogowych występuje komunikat że ,,Brak danych..." coś w ten deseń. Coś wyczytałem na forum Tiguana że jest z tym problem, czy ktoś jeszcze się z nim spotkał w passacie, szczególnie w Discovery Media?

 

U mnie działa to wyjątkowo dobrze. Chociaz przyznam, że teraz gdyz często mam brudną (raczej rozmazaną

) przednią szybę to system myli się trochę częściej niż latem. Takie mam wrażenie. Generalnie jest bardzo ok.

Wyświetla mi się czasami info że "rozpoznawanie znaków jest niemożliwe" ale tylko wtedy gdy jadę przez przebudowywany odcinek drogi i pełno jest na nim znaków organizacyjnych - taką mam obserwacje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W MY17 usunęli tę opcję.

 

Czyli odjeżdżanie fotela także?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hey

Mam pytanko , może śmieszne ale jednak ...wycieraczki podlegają też pod gwarancję ?? bo prawa strasznie mi brudzi szybę jak pracuje i już mnie to mo...

i znowu skubaniec ściąga na lewo ,już raz mi to ustawiali :wkurzony

Edytowane przez dzidekbeskid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od 2015 te same?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to na pewno nie podlega bo po prostu są stare/zużyte. Wycieraczki powinno się wymieniać jakoś co 6-12 miesięcy, a "gwarancyjnie" to może by wymienili gdyby brudziły od nowości albo np. po tygodniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności