Skocz do zawartości
chris_45

Jesteście sportowcami ?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mag

kolarstwo górskie (do niedawna ekstremalne, teraz tylko jazda przełajowa), tenis stołowy (ponad 10 lat trenowałem), i rekreacyjnie siatkówka i siłownia od czasu do czasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jackt

Ja trenowałem sporty walki Shatokan, Kombat56 a teraz ćwiczę tylko rekreacyjnie i nurkuje , latem to moje ulubione zajęcie :rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maly OT. Ciekawe co trenuja ludzie z forum BMW ;) Kiedys slyszalem jak jeden mowi do drugiego (na forum BMW) "co robisz w sylwestra" a ten odpowiedzial "biceps i klatke" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Seban

Sport?? hmm?? wszystko co tylko mozliwe!!! trenuje codziennie po kilka godzin bo to moj zawod. :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a i kolarstwo górskie, nawet mam jakieś dyplomy i nagrody :cwaniak:

 

ale mi to trzeba rower z tytanu bo wszystkie się jakoś tak dziwnie łamią i wyginają :wstyd:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wątek o sporcie więc piszę, muszę się pochwalić, że w klubie którym gram w piłkę nożną (dopiero drugi sezon) walczymy o awans do wyższej ligi, nie jest to jakieś zawodostwo, ale cieszy. otóż w zeszłą sobotę, tzn 10.10, wygraliśmy z liderem i przejęliśmy jego I miejsce w tabeli, dziś niestety tylko remis i znów tracimy ledera, byle do wiosny, bo na pewno nie odpuścimy. Jak do tej pory, na 9 meczy mam tylko 6 straconym bramek i żadnej porażki, a to motywuje do dalszej walki. Życzę aby wszystkim Nam forumowiczom dopisywało szczęście w jakichkolwiek rozgrywkach itp.Mój klub to skromna miejscowość niedaleko ośwęcimia, czy POGÓRZE GIERAŁTOWICE:D, pozdrawiam wszystkich.

PS. Dziś tylko remiś 1:1 z Broszkowicami. Na wiosnę ruszamy znów!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siłka , siłka i jeszcze raz siłka;p a tak pozatym tenis ziemny jak i stolowy , amatorsko dla przyjemności;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeglarstwo od ponad 12 lat aktualnie w LMiR Gliwice treningi w weekendy od marca do października kilka wyników na szczeblu mistrzowskim a tak pozatym to czasami piłka halowa i siatka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram w Futbol amerykanski... To nie rugby :P Fajna zabawa... nawet liga w Polsce jest :) Do tego troche sztuk walki, siłownia, basen, rowerek... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, najbardziej mi się podobają treningi 3 razy w tygodniu :D toż to wakacje :cool: do zeszłego sierpnia trenowałem wyczynowo kajakarstwo płaskie, inaczej sprint. Treningi 13 razy w tygodniu :582: Zdarzały się dni z 3 treningami: rano, popołudniu i wieczorem :) W zeszłym roku nie dokończyłem sezonu ze względów zdrowotnych, a do następnego już się nie szykowałem ze względu na moją pracę i brak czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to i ja cos naskrobie :)

 

w poniedzialki i piatki halówka 2 godziny od 2 lat :)

 

w poniedzialki i czwartki basenik rekreacyjnie po 1 godzince od 4 miesiecy gdzies tak plus minus

 

w srody za namowa mojej dziewczyny tance latino :) powiem tak, umiem tanczyc tance towarzyskie przynajmniej wszyscy mi tak mowia :) ale salsa to jest poprostu kosmos tego nei da sie tanczyc na trzezwo, pamietam ze pojechalem raz na kursik ;) po 5 piwkach i dopiero wtedy zaczalem nie ze czuc rytm tylko moje cialo zaczelo na rytm reagowac bioderka ramiona nogi ;D ale teraz jest dylemat bo koszt kursu wzrosl ;) hehe a wykrecic sie nie da rady :( ale sporcik jest nogi bola biodra bola palce u stop bola wole halowke i basenik niz latino ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to u mnie występuję siłownia i rower. Rower ostatnio trochę odpuściłem, ale myślę, że od początku listopada rozpocznę sezon zimowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem czy jestem sportowcem , od kilku lat trenuje na siłowni cztery razy w tygodniu , w środy i soboty basen , dawniej ćwiczyłem karate Kyokushinkai :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to i ja coś napisze:

- 4 lata w klubie w piłkę nożną, później kontuzja, studia i brak czasu na to, ale od nastepnego sezonu chce znowu zacząć zobaczymy z jakim skutkiem

- podczas gry w piłkę nożną w klubie grałem rok w klubie siatkarskim z dobrymi wynikami oczwyiście jak kontuzja nie pozwoliła grać w noge tak i w siatke nie mogłem grać i to był koniec mojej kariery w klubie. Teraz gram dla przyjemności ze znajomymi.

- jeszcze w liceum trenowałem pływanie dokładnie styl grzbietowy (troche medali się zdobyło)

- a teraz od czasu do czasu siłownia, ale bez przesady, basen, rower i to tyle.

Edytowane przez jaaameee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wspinaczka górska i sportowa... również dość niszowa dyscyplina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności