Skocz do zawartości
chris_45

Jesteście sportowcami ?

Rekomendowane odpowiedzi

Tzn. czy uprawiacie np. jakąś dyscyplinę, trenujecie ?

 

Ja np. gram w badmintona.

Wiele osób w Polsce nie potrafi nawet porządnie wymówić tej nazwy :)

 

Mam treningi dwa razy w tygodniu i jeżdżę też na turnieje amatorów i weteranów.

Wspaniała zabawa i "niezły wycisk" - doskonały sposób na utrzymanie kondycji...

 

Jeśli ktoś będzie zainteresowany, mogę podać linki do odpowiednich stron z info...

 

POLECAM :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam chyba jeszcze mniej znany sport :-) Jestem curlerem, gram w curling :) czyli mówiąc wprost przepycham kamienie po lodzie oraz zamiatam lód :)

Jestem członkiem klubu, treningi mam 3 razy w tygodniu. W zeszły przedłużony weekend przez 4 dni gościłem w Sanoku startując z moją drużyną w eliminacjach mistrzostw Polski.

Do tego czasem basen ale rekreacyjnie, by się rozruszać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no proszę, proszę.... :) brawo :)

Twoją dyscyplinę to jeszcze pokazują czasem w tv...

 

Aha, na mój turniej amatorski w tą niedzielę ma przyjechać Canal+ !!! :cwaniak:

pierwszy raz !!! :hurra:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No czasem, choć tyczy się to raczej curlingu na wyższym poziomie, jak olimpiada. Siedzę wtedy przed eurosportem. A jeśli chodzi o curling w Polsce to jest to mało znany sport (część osób jak słyszy nazwę to myśli, że chodzi o jazdę na tych krótkich nartach), choć na ostatnim treningu było TVN24, podobno się nawet załapałem. Podobno, bo nie widziałem emisji. Na eliminacjach też jakaś była, ale ja nie oglądam TV więc nie wiem czy gdzieś puścili. Pewnie jakaś regionalna.

Daj znać kiedy będzie emisja twoich rozgrywek, obejrzymy sobie materiał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz, jak człowiek zaczyna uprawiać "taką" dyscyplinę ?

 

bo ja po prostu z przypadku... na wczasach wisiała siatka między drzewami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się zachciało z telewizji :) Nie pamiętam już kiedy mi się to spodobało, daaaawno temu. Później oglądałem mistrzostwa świata, olimpiady aż w końcu pomyślałem sobie, czemu by nie :) Odnalazłem odpowiednie osoby w Wawie, zgłosiłem się, czekałem niestety sporo czasu aż znajdzie się miejsce i tak oto jestem :) Niestety warunki, jakie mamy są niewspółmierne do tego, jakie jest zainteresowanie. Treningi mam na torwarze i wygląda to tak, że w środę 6.30-8.30 rano, sobota 7.15-9.15 rano i piątek 21-23. Godziny trochę brutalne ale cóż zrobić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dosyć zawiłe przepisy... przynajmniej dla mnie...

ja jednak wolę sporty "walki" - jeden na jednego... :)

 

no i ruchu tam też nie jest za wiele... choć może się mylę... ale na pewno nie tyle co na boisku badmintona..

 

wiesz, że badminton jest o wiele bardziej wysiłkową dyscypliną od tenisa ziemnego ?

godzina porządnej gry - i jesteś wykończony :krzeslem:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna, siatkówka, piłkarzyki :rotfl: skoki spadochronowe, basen i bieżnia (Spała) gdzie można spotkać niemal codziennie wielu znanych sportowców ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim przewodnim sportem jest JUDO :] treningi 4 razy w tygodniu i oczywiście siłownia. Oprócz tego uwielbielbiam i praktykuje jazde na rowerze.Myśle że to jest bardzo zaje***ta zajawka (dla zinteresownych Author Versus + XT )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twoją dyscyplinę to jeszcze pokazują czasem w tv...

chris_45 ostatnio w tv widziałem badmintona :rotfl::rotfl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jak byłem mały trenowałem w piłkę nożną w klubie - amatorsko teraz gram w piłkę nożną, siatkówkę, uprawiam narciarstwo, gram w brydża

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze rok temu grałem w piłe w klubie, treningi 2,3 razy w tygodniu... po brutalnym faulu niestety musze zapomnieć już o tej dyscyplinie :zalamany: ostatnio uraz mi się odnowił :zalamany: dużo biegałem na różnych zawodach :ok:

 

teraz: basen, siłownia, snooker, siatkówka plażowa i zwykła, narty

 

ps carling - fajny sport :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja uprawiam surfing :cwaniak: po forum :rotfl: A tak na poważnie to jak sie naciągam w robocie palet to mi już tylko rowerek do sklepu zostaje po browarka :znudzony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja pakuję na siłowni, śmigam na nartach, i popylam rowerkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wędkuję , dla przyjemności ale też sportowo :ok::]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja na rowerku turystycznie pomykam po pobliskich górkach i okolicach - jak są odpowiednie warunki atmosferyczne.

W zimie uprawiam podnoszenie ciężarów, parę browarków i rosną bicepsy (i brzuch)

A kiedyś bardzo wyczynowo taekwondo - mam nawet 3 medale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chris_45, a probowałeś squasha albo ricocheta przy tym sie można zmachac 3 razy bardziej niż na korcie tenisowym.

Jako dziecko grałem w siatkówkę prze 8 lat z jakimiś tam sukcesami, w międzyczasie amatorsko zacząłem grać w tenisa ziemnego a na studiach trenowałem regularnie w AZS-ie.

Zrobiłem kurs sędziego piłki nożnej i sędziowałem 6lat, ale to środowisko jest bardzo hermetyczne i w końcu znużyło to mnie. Teraz namiętnie biegam i gram w koszykówke.

Dla mnie osobiście najpiękniejszym sportem jest tenis ziemny, wymaga dobrej koordynacji ruchowej, niezłej techniki i kondycji, no a najmniej wymagającym sportem są biegi, po prostu wychodzisz i biegniesz gdzie cie oczy i nogi poniosą.

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w squasha jeszcze nie próbowałem, ale mam zamiar...

 

tenis ziemny to nic przy badmintonie.

 

kolega z pracy chciał zobaczyć jak to jest i przyszedł do mnie na trening

po 10 minutach wymiękł.... :przestraszony:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobrych czasach kolarstwo, piłka nożna.Przynajmniej raz w tygodniu sporty aerobowe,siłownia.Oraz wieczne przesiadywanie w fotelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie chodze na zadne treningi a chcialbym ale jakos nie ma czasu. Zona nawamia mnie na taniec ale jakos jeszcze nie moge sie zebrac w sobie zeby zaczac. Ale jezdze na rowerze caly rok, chodze na basen w lecie, gram w pilke nozna, koszykowke ale to wszytsko tak rekreacyjnie, i nie jestem zadnym wymiataczem. Ale za to wymiatam we full contact:) Tluke sie z bratem (nie wiem ktory dan w jiu-jitsu ma ale trenuje od 17 lat wiec cos tam tymi witkami umie zrobic) i to mi sprawia frajde. Moze dlatego, ze nie lubie tlumic w sobie nerwow i lubie sie rozladowac i zmeczyc. Brat tez ciagnie mnie na zapasy, ponoc mega meczacy sport. A chcialbym grac dobrze w tenisa ziemnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności