Skocz do zawartości
zbyszek702

Pasat nie trzyma toru jazdy.

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm,tyle,ze np.u mnie nie ma błędów..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hmm,tyle,ze np.u mnie nie ma błędów..

 

dlatego pytałem o kontrolkę ESP, ale wynika z tego, że nie zaświeci się gdy różnica będzie niewielka, sprawdzenie nic nie kosztuje o ile masz VCDS'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. jeśli ściąga przy dodawaniu - odejmowaniu gazu - czujnik kąta skrętu

2. jeśli ściąga przy hamowaniu - słaby hamulec po stronie przeciwnej do tej w którą ściąga

3. jeśli ściąga cały czas - zbieżność

4. jeśli buja na nierównościach - za mała ciśnienie w oponach, albo za miękkie opony bez wzmocnień ścianek bocznych (efekt będzie taki, że auto pływa)

5. jeśli buja w zakrętach - amorki

6. jeśli buja na koleinach to za szerokie opony +- pkt 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7. jeśli podczas szybkiej jazdy trzeba non stop wykonywać lekkie ruchy kierownicą - ...?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7. Jeśli podczas szybkiej jazdy trzeba non stop wykonywać lekkie ruchy kierownicą - ...?

Kierowca ma ADHD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7. jeśli podczas szybkiej jazdy trzeba non stop wykonywać lekkie ruchy kierownicą - ...?

 

To pewnie ostatnio wymieniałeś opony na letnie i masz do zamiany na początek tył na przód i odwrotnie. Może to pomoże.

 

U mnie pomogło na szczęście. A też sprawdzałem po kolei wszystkie punkty na liście. Mój jeden continental letni kupiony w maju 2013 okazał się*felerny, ale na szczęście niegroźnie i po przerzuceniu go na tył zachowuje się poprawnie, a auto nie ściąga. A nie widać*nawet po tej opnie było jakiś wad fizycznych. No niestety w takiej sytuacji jest masę*możliwości co może być nie tak. Jak masz szczęście to będzie to ta najmniej kosztowna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylne mam z przodu w tym sezonie.

Chyba,że się dotrą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności