Skocz do zawartości
riccardoa

Spoty Warszawa 2015-pierwszy pon. miesiąca 07.12.2015r

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy można się spodziewać następnego spotu?

7.09.2015 Fort Wola?

tak jak w tytule wątku, a po za tym zawsze pierwszy poniedziałek miesiąca , wyjątki święta, a swoja droga nie licz na inne odpowiedzi bo tu prawie nikt nie zagląda :sese

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tak jak w tytule wątku, a po za tym zawsze pierwszy poniedziałek miesiąca , wyjątki święta, a swoja droga nie licz na inne odpowiedzi bo tu prawie nikt nie zagląda :sese

 

Zagląda , zagląda ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagląda , zagląda

 

o paru niedobitkach i stałych bywalcach małego grona nie mowie , chodzi mi o tych co sie odezwa i wpadną jak cos będą potrzebowali, tyle w temacie do jutra :czapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zalatani są teraz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to sie moze uda w pazdzierniku zajrzec.Niestety praca :-( pozdro dla wszystkich :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za wytłumaczenie? Chyba każdy z nas ma obowiązki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziwne 3-4 lata temu 40 vw nie miało obowiązków mi sie nie chce bo pada ale pojade , nie mam na paliwo ale nie szkodzi sprzedam fure wpadnę rowerem bo nie fura sie liczy tylko ludzie :ziomal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziwne 3-4 lata temu 40 vw nie miało obowiązków mi sie nie chce bo pada ale pojade , nie mam na paliwo ale nie szkodzi sprzedam fure wpadnę rowerem bo nie fura sie liczy tylko ludzie :ziomal

Bo to było kupę czasu temu. Kwestia jest taka, że więcej osób zrezygnowało ze spotów, niż jest nowego narybku. Tak jest w wielu grupach, nie tylko na VW Passat. Pozdrawiam z domu, bo żona mnie uziemila z dzieciaczkami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotruś masz rację, zostaliśmy tylko my, stare wygi, jest ok. 1 w nocy i nikt " się nie odmeldowywał". Takie czasy.

Dzisiaj też byliśmy tylko my, starzy.

Edytowane przez kardynalski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mareczku,robie 70km od wawy do godziny 19 i dluzej,wczoraj wrocilem o20:50 do domu,tak wiec sam widzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mareczku,robie 70km od wawy do godziny 19 i dluzej,wczoraj wrocilem o20:50 do domu,tak wiec sam widzisz

 

 

Emil piękny kawalerze Ty akurat jesteś usprawiedliwiony:D Ze spota wyjechałem po 22ej. Nawet Buli i Gołąbek wcześniej wyjechali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SORY taki mamy klimat ale chyba nikt nie usprawiedliwi Tadzia ze sie nie pożegnał chyba tak sie przejął tym ze urwał lusterko Marcinowi , Jarku od meldunku to juz dawno nikt nie robi, ale było ciekawie cos sie działo do następnego, Piotrek nie wiem na jakie jezdziłeś fora ale większość tych co kojaze frekwencja większa niz u nas np-bmw, audi , grupa vag w mmz za dużo by przytaczać do następnego czyli małe leżno :czapa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek Czaja to stary wyjadacz na spotach vw polo. Ciekawi mnie czy nowy forumowicz, który wczoraj się pojawił przyjedzie za miesiąc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jakbym sie ogarnol to moze na 22 bym byl :-) Tadziu nawywijal? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy jak nie będzie miał żadnej sesji to pewnie przyjedzie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To jakbym sie ogarnol to moze na 22 bym byl :-) Tadziu nawywijal? :-)

 

 

Ależ gdzie tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To , że Tadzio urwał lusterko można by mu wybaczyć ale partyzancka ucieczka będzie mu dłuuuugo wypominana ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że sporo mnie wczoraj ominęło. W Październiku już będę. Ten spot musiałem odpuścić bo choroba nie wybiera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem Panowie!

Proszę umyć autka, tak jak prosił Marek w zeszłym tygodniu zabiorę aparaty ze sobą.

Mam też jedno pytanko, w zeszłym tygodniu przyjechał kolega Fordem Galaxy i podobno ma dostęp do części VW czy ktoś ma może do niego kontakt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czołem Panowie!

Proszę umyć autka, tak jak prosił Marek w zeszłym tygodniu zabiorę aparaty ze sobą.

Mam też jedno pytanko, w zeszłym tygodniu przyjechał kolega Fordem Galaxy i podobno ma dostęp do części VW czy ktoś ma może do niego kontakt?

 

Fordem? Na spot VW? Z częściami?

Pewnie sprzedaje jakieś podróby ludziom żeby konkurencję Forda wykończyć np. oskarżeniami o wydalanie większych zanieczyszczeń.

Przypomina mi to historie o dzielnym szpiegu... "Stirlitz ukradkiem karmił niemieckie dzieci. Od ukradka dzieci puchły i umierały"

Na szczęście można poznać go po tym Fordzie tak jak Stirlitza po ciągnącym się za nim spadochronie... ;-)

 

Spróbuj zagadać jednak do użytkownika "Maciejek" Może to jego szukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności