Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

9.5% to sporo na vw. Jakich argumentow uzyles? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9.5% to sporo na vw. Jakich argumentow uzyles? :-)

Na początek wysłałem mailowo specyfikację do dilera na 1.8 TSI, od ręki dał mi 5%. Umówiłem się z nim na jazdę probną, pogadaliśmy trochę i zapytałem czy do wersji 2.0 jest mi w stanie dać wyższy rabat. Zapytał kiedy chciałbym się zdecydować, więc ja na to, że jak będzie dobra cena to w zasadzie już. Przeliczył i dał 9,5% stwierdził, że "pod coś sobie to podciągnie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

 

Czy możecie wrzucić zdjęcia jak u was prezentuje się oświetlenie ambiente? Bo się zastanawiam jeszcze czy to ma sens.

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Jak sprawują się czujniki cofania w b8 bez kamery? Kiedyś miałem b6 i golfa v. Pamiętam, że tam miały lekkie opóźnienie, co było już powodem problemów dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki.

 

Czy możecie wrzucić zdjęcia jak u was prezentuje się oświetlenie ambiente? Bo się zastanawiam jeszcze czy to ma sens.

 

ze zdjęciami to jest tak że nie oddają efektu w rzeczywistości widać tylko gdzie jest podświetlenie na str. vw w wizualizacjach tez widać - ale warto pakiet mieć.

 

Jak sprawują się czujniki cofania w b8 bez kamery? Kiedyś miałem b6 i golfa v. Pamiętam, że tam miały lekkie opóźnienie, co było już powodem problemów dla mnie

 

jest OK . strefa czerwona sygnał ciągły to ok 25cm od przeszkody

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że nie rozmawialiście (i nie zamawiacie?) w ogóle opcji "Boczne poduszki dla zewnętrznych siedzeń z tyłu"? Jak rozumiem bez tej opcji Passat jest pozbawiony 2 poduszek? Dlaczego tego nie zamawiacie? Bezpieczeństwo najważniejsze :aniolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Długo czekałeś na transport od momentu wyprodukowania? Mój 1,8 TSI już wyprodukowany i zastanawiam się ile jeszcze będę czekał :)

Mówili, że do 3 tygodni ale zastanawiam się ile to jest w praktyce...

Mój samochód wyprodukowany został 4 marca, w salonie był 12, a odebrałem 13 w piątek ;-)

( Kolega jest dobrym sprzedawcą, stąd taki czas - a ja w jeden dzień załatwiłem leasing, w drugi odebrałem tablice )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zauważyłem, że nie rozmawialiście (i nie zamawiacie?) w ogóle opcji "Boczne poduszki dla zewnętrznych siedzeń z tyłu"? Jak rozumiem bez tej opcji Passat jest pozbawiony 2 poduszek? Dlaczego tego nie zamawiacie? Bezpieczeństwo najważniejsze :aniolek

 

A dlaczego nie zamawialiśmy? Ja zamawiałem :-)

 

W tym pakiecie jeśli mnie pamięć nie myli jest także poduszka kolanowa kierowcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój samochód wyprodukowany został 4 marca, w salonie był 12, a odebrałem 13 w piątek ;-)

( Kolega jest dobrym sprzedawcą, stąd taki czas - a ja w jeden dzień załatwiłem leasing, w drugi odebrałem tablice )

 

mam już info - dopiero jedzie do Poznania a później do Wawy.. Jeszcze kilka dni czekania :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mój samochód wyprodukowany został 4 marca, w salonie był 12, a odebrałem 13 w piątek ;-)

( Kolega jest dobrym sprzedawcą, stąd taki czas - a ja w jeden dzień załatwiłem leasing, w drugi odebrałem tablice )

 

odnośnie leasingu - co możesz aktualnie polecić? jakie masz uwagi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mleasing nie ma żadnej konkurencji, oferta VW jest najdroższa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mleasing nie ma żadnej konkurencji, oferta VW jest najdroższa

 

Dokładnie tak - mlesing: świetna oferta

VW Leasing: beznadziejna oferta i beznadziejna obsługa!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak - mlesing: świetna oferta

VW Leasing: beznadziejna oferta i beznadziejna obsługa!

 

Jakie dokumenty wymagają?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pierwszy post na forum ( mimo jego wcześniejszego częstego odwiedzania )

Zamierzam zamówić Passka na dniach. Przejrzałem wszystkie strony tego forum i wstępny wybór to:

1.8 TSI 180km dsg (teraz jeżdzę na benzyniaku, wcześniej b5 na niezniszczalnym 1.9 tdi ;) - ale suma summarum kieruje się ku benzyniakom. Wydaje mi się , że ta jednostka będzie najrozsądniejsza. Czy może 2.0 TSI?

Kolor - chciałbym white oryx... teraz tylko pure white ale jak ktoś wcześniej napisał mam wrażenie, że będzie się kojarzył z "dostawczakiem". Wnętrze ST. Tropez

Felgi darthy srebrne ale myśle o marsyliankach ze względu na r gmbh. Rzeczywiście jest darmowy przy tych felgach? Wersja HL

Piano black, poduszki tył, ambient, buisness, dynamic light, led top, pakiet drogowy, discover pro, park assist, area view, AID, kontrola ciśnienia.

 

Z dcc zrezygnuje raczej. Wydaje mi się ,że większość czasu będę jeździł na standardzie i znudzi mi się ciągłe zmienianie.

Instalacja premium czy comfort? Chcę przednią szybę podgrzewaną ale widzę, że są różne opinie co do pakietu . Chyba że comfort + aux in...

 

Jeśli ktoś miałby jakieś za/ przeciw będę wdzięczny za odpowiedź :) Może coś dodać?

 

PS. jak widzę terminy które podajecie to serce ściska... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mleasing nie ma żadnej konkurencji, oferta VW jest najdroższa

 

Jeszcze Bzwbk ma fajną ofertę. Nieznacznie tańsza niż mleasing (o setne części procenta) i maja fajne zasady rozliczania szkody całkowitej lub kradzieży. Nieznacznie droższy GAP niż mleasing. Sumarycznie bardzo podobne oferty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Pierwszy post na forum ( mimo jego wcześniejszego częstego odwiedzania )

Zamierzam zamówić Passka na dniach. Przejrzałem wszystkie strony tego forum i wstępny wybór to:

1.8 TSI 180km dsg (teraz jeżdzę na benzyniaku, wcześniej b5 na niezniszczalnym 1.9 tdi ;) - ale suma summarum kieruje się ku benzyniakom. Wydaje mi się , że ta jednostka będzie najrozsądniejsza. Czy może 2.0 TSI?

Kolor - chciałbym white oryx... teraz tylko pure white ale jak ktoś wcześniej napisał mam wrażenie, że będzie się kojarzył z "dostawczakiem". Wnętrze ST. Tropez

Felgi darthy srebrne ale myśle o marsyliankach ze względu na r gmbh. Rzeczywiście jest darmowy przy tych felgach? Wersja HL

Piano black, poduszki tył, ambient, buisness, dynamic light, led top, pakiet drogowy, discover pro, park assist, area view, AID, kontrola ciśnienia.

 

Z dcc zrezygnuje raczej. Wydaje mi się ,że większość czasu będę jeździł na standardzie i znudzi mi się ciągłe zmienianie.

Instalacja premium czy comfort? Chcę przednią szybę podgrzewaną ale widzę, że są różne opinie co do pakietu . Chyba że comfort + aux in...

 

Jeśli ktoś miałby jakieś za/ przeciw będę wdzięczny za odpowiedź :) Może coś dodać?

 

PS. jak widzę terminy które podajecie to serce ściska... :/

Piszę mój drugi post na forum.

Jutro podpisuje zamówienie na 2.0TSI różnica 13K a masz DCC XDS oraz te atrapy wydechów w tej cenie więc myślę że warto. Co do instalacji telefonicznej to ja wziąłem premium, nie warto moim zdaniem na tym oszczędzać. Wnętrze też wziąłem St Tropez w nappie. Co do kolorów i felg to już bardzo indywidualnie ;)

Termin Listopad ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam,

Pierwszy post na forum ( mimo jego wcześniejszego częstego odwiedzania )

Zamierzam zamówić Passka na dniach. Przejrzałem wszystkie strony tego forum i wstępny wybór to:

1.8 TSI 180km dsg (teraz jeżdzę na benzyniaku, wcześniej b5 na niezniszczalnym 1.9 tdi ;) - ale suma summarum kieruje się ku benzyniakom. Wydaje mi się , że ta jednostka będzie najrozsądniejsza. Czy może 2.0 TSI?

Kolor - chciałbym white oryx... teraz tylko pure white ale jak ktoś wcześniej napisał mam wrażenie, że będzie się kojarzył z "dostawczakiem". Wnętrze ST. Tropez

Felgi darthy srebrne ale myśle o marsyliankach ze względu na r gmbh. Rzeczywiście jest darmowy przy tych felgach? Wersja HL

Piano black, poduszki tył, ambient, buisness, dynamic light, led top, pakiet drogowy, discover pro, park assist, area view, AID, kontrola ciśnienia.

 

Z dcc zrezygnuje raczej. Wydaje mi się ,że większość czasu będę jeździł na standardzie i znudzi mi się ciągłe zmienianie.

Instalacja premium czy comfort? Chcę przednią szybę podgrzewaną ale widzę, że są różne opinie co do pakietu . Chyba że comfort + aux in...

 

Jeśli ktoś miałby jakieś za/ przeciw będę wdzięczny za odpowiedź :) Może coś dodać?

 

PS. jak widzę terminy które podajecie to serce ściska... :/

 

pure white widzialem w sedanie cl brzydki kola 17 czarne ciemny srodek obok stalo cc candy ladniejszy kolor czekam az na zywo zobacze oryxa ten bialy pure zajezdza tanioscia a to nie przystoi biznes clasie dni otwarte w wekend tiguan bialy stal tez duzo lepiej ja nie wiem skad oni wzieli tego pura jak 1 raz popatrzylem to sie zawiodlem dostawczaki sa ladniejsze juz bym wolal obkleic perlowa folia

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

jedynie jasne bezowe wnetrza sa ladne ale nie praktyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszę mój drugi post na forum.

Jutro podpisuje zamówienie na 2.0TSI różnica 13K a masz DCC XDS oraz te atrapy wydechów w tej cenie więc myślę że warto. Co do instalacji telefonicznej to ja wziąłem premium, nie warto moim zdaniem na tym oszczędzać. Wnętrze też wziąłem St Tropez w nappie. Co do kolorów i felg to już bardzo indywidualnie ;)

Termin Listopad ;)

 

w 2.0TSI jest podwójny układ wydechowy, a dokładnie:

"Dwie końcówki układu wydechowego w kształcie trapezu, chromowane - dla 2.0 TSI 220 KM i 2.0 TDI 240 KM"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 2.0 tsi spalanie 9.2 na 100 jest rzeczywiste czy wyimaginowane ? Chodzi mi o dsg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w 2.0TSI jest podwójny układ wydechowy, a dokładnie:

"Dwie końcówki układu wydechowego w kształcie trapezu, chromowane - dla 2.0 TSI 220 KM i 2.0 TDI 240 KM"

Tak mam też napisane w specyfikacji ale sprzedawca twierdzi że to tylko atrapy.

ktoś na forum bodajże odebrał biturbo to niech się wypowie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Szanownych kolegów. Mam zamiar kupić Passata 2.0 Tdi 150 km w wersji HL. ze skrzynią Dsg. I tu moje pytanie czy rabat zaproponowany mi przez sprzedawcę to jest max co mogę dostać ? Zakup będzie na osobę prywatną i za gotówkę , otrzymałem 7% rabatu. Sprzedawca stwierdził , że więcej nigdzie nie dostanę.

Drugie pytanie z racji tego , że rocznie robię około 14000 km , z tym , że są to raczej trasy min. 30 km w jedną stronę , w wakacje 1000 km w jedną stronę , czy nie muszę obawiać się filtra Dpf ? W mieście poruszam się góra 3 razy w tygodniu 4 km w jedną stronę.

Jak ten silnik sprawuje się w Passacie? Jestem kierowcą spokojnym więc jakiś super osiągów mi nie potrzeba , ale zawalidroga nie chcę być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności