Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Ja również dostałem taki sam list polecony. Jestem umówiony na wizytę w serwisie w środę.

W najbliższą środę? Daj koniecznie znać cóż to wymodzili :) Może nie taki VW straszny jak go malujemy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W najbliższą środę? Daj koniecznie znać cóż to wymodzili :) Może nie taki VW straszny jak go malujemy [emoji14]

Tak, w najbliższą :) dam znać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno coś z systemem line assist..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiony :) Teraz trzeba czekać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
podobno coś z systemem line assist..

Ja nie mam lane assist ale mnie też zaprosili :) chyba że chcą mi zamontować ;)

Edytowane przez matteo84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !

 

Mam takie luźne pytanko. Jak z realnym spalaniem silnika 1.8 tsi w manualu ?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

realnie to zależy od tego jaki masz styl jazdy. Ja mam średnio 7 do 7.5. W trasie potrafię zejść do 6 litrów bez większych problemów i wyrzeczeń. Jak mnie już denerwują na drodze to 10 do 12 litrów...

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Ja nie mam lane assist ale mnie też zaprosili :) chyba że chcą mi zamontować ;)

 

czyli jest cos jeszcze ponad to..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych , VW wprowadza w sierpniu podwójne szyby boczne dla Passata B8 i jeszcze parę innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
realnie to zależy od tego jaki masz styl jazdy. Ja mam średnio 7 do 7.5. W trasie potrafię zejść do 6 litrów bez większych problemów i wyrzeczeń. Jak mnie już denerwują na drodze to 10 do 12 litrów...

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

 

czyli jest cos jeszcze ponad to..

 

a po miescie

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

Dla zainteresowanych , VW wprowadza w sierpniu podwójne szyby boczne dla Passata B8 i jeszcze parę innych rzeczy.

 

jakie inne rzeczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy jest mozliwosc zebys zrobil zdjecie klepki wlewu paliwa ze wszystkimi wartosciami cisnienia w oponach ?

 

Nie ma sprawy. Rano zrobię i wrzucę, bo akurat z trasy wróciłem. W pasku dla odmiany tabliczka jest na słupku B kierowcy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czołem!

Dostałem dzisiaj pismo od dealera że zaprasza do serwisu na cytuję:

"Firma VW stosuje swoje technologiczne osiągnięcia również po to, by obserwować samochody przez cały czas produkcji danego modelu i w miarę możliwości je ulepszać.

Znaleźliśmy w Państwa samochodzie Passat kolejne możliwości optymalizacji funkcjonalności i niezawodności.

Abyśmy również w Państwa samochodzie Passat mogli wykonać te ulepszenia, prosimy o kontakt z naszym serwisem w celu uzgodnienia terminu wizyty. Oczywiście usługa jest dla Państwa bezpłatna. Zakres prac, które zostaną wykonane, zależy od wyposażenia samochodu, dlatego nie można wcześniej dokładnie określić czasu pobytu samochodu w serwisie."

 

Może chcą mi software zmienić w DP żeby była obsługa App Connect, albo jest jakaś akcja związana z wymianą sterownika odpowiedzialnego za te błędy w mierzeniu danych "Od uruchomienia" i "Od tankowania"

Jak się czegoś dowiem dam znać!

 

Cześć. Ostatnio właśnie byłem bo wymieniali mi szybę po gradobiciu. Zrobili mi taki upgrade i teraz mi bluetooth rozłącza się po każdym utworze, którego słucham prze Spotify. Tak naprawdę rozłącza się kiedy chce. Powiedziałbym, że zrobili downgrade. Nie byli w stanie mi powiedzieć co zrobili. Tak ściśle tajne te zmainy były. Ciekawe co jeszcze nie będzie działało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla zainteresowanych , VW wprowadza w sierpniu podwójne szyby boczne dla Passata B8 i jeszcze parę innych rzeczy.

 

To naprawdę ciekawa wiadomość, a może ACC do 210 km/h też? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy. Rano zrobię i wrzucę, bo akurat z trasy wróciłem. W pasku dla odmiany tabliczka jest na słupku B kierowcy ;-)

 

Dzieki wielkie :) przyda mi sie to przy zakladaniu opon zimowych na felgi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
a po miescie

po mieście to też jest szeroko pojęte określenie i podanie jednej wartości może wprowadzać w błąd... Rozgraniczam jazdę płynną po mieście i poruszanie się w korkach ... Przy pierwszym średnio od 7 do 8.5 litrów. W korkach to różnie ... Na podstawie odcinka 8 kilometrowego, bo tyle mi zajmuje przebicie się przez centrum miasta wiec jest to jeszcze powiedzmy na zimnym silniku od 10 do 12l

Edytowane przez Enduan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabela ciśnień (sedan), w kombi może być nieco inaczej.

 

[ATTACH=CONFIG]134693[/ATTACH]

 

 

Sorry za jakość zdjęcia, ale jak będę poza garażem to poprawię ;-)

 

--------

 

W sumie dopiero teraz zauważyłem, że nie ma tu wykazu różnych rozmiarów opon, z wyjątkiem zapasu.

Ja mam 17-ki, 215/55

Może ktoś z innym rozmiarem kół porówna jakie u niego są podawane te parametry.

W instrukcji jest napisane, że na tabliczce są podane ciśnienia dla danego typu samochodu.

Edytowane przez MM_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dla zainteresowanych , VW wprowadza w sierpniu podwójne szyby boczne dla Passata B8 i jeszcze parę innych rzeczy.

 

Coś czuję, że pełna lista dodatków będzie w edycji Happy End (jak w maluchu) - produkcja w ostatnim kwartale przed wprowadzeniem B9.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tabela ciśnień (sedan), w kombi może być nieco inaczej.

 

[ATTACH=CONFIG]134693[/ATTACH]

 

 

Sorry za jakość zdjęcia, ale jak będę poza garażem to poprawię ;-)

 

--------

 

W sumie dopiero teraz zauważyłem, że nie ma tu wykazu różnych rozmiarów opon, z wyjątkiem zapasu.

Ja mam 17-ki, 215/55

Może ktoś z innym rozmiarem kół porówna jakie u niego są podawane te parametry.

W instrukcji jest napisane, że na tabliczce są podane ciśnienia dla danego typu samochodu.

 

Dzieki wszystko dobrze widac :) Czemu podali rozne wartosci dla tego samego obciazenia ? No wlasnie ciekawe jak to ma wygladac dla 18 i 19 ?

 

Jesli ktoś ma kombi to tez bym prosil o foto tabliczki bo na takie auto czekam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu podali rozne wartosci dla tego samego obciazenia ? :)

 

Bo wyższe ciśnienie to STANDARD, a niższe to COMFORT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Ostatnio właśnie byłem bo wymieniali mi szybę po gradobiciu. Zrobili mi taki upgrade i teraz mi bluetooth rozłącza się po każdym utworze, którego słucham prze Spotify. Tak naprawdę rozłącza się kiedy chce. Powiedziałbym, że zrobili downgrade. Nie byli w stanie mi powiedzieć co zrobili. Tak ściśle tajne te zmainy były. Ciekawe co jeszcze nie będzie działało?

 

No to kolorowo :taksobie:( ja głównie słucham muzyki ze Spotify, jak to zepsują to będę mocno wkurzony. A zauważyłeś może zmiany w menu głównym tzn. czy dodali App Connect (AndroidAuto, CarPlay), oprócz MirrorLink? Jaką masz wersję oprogramowania? Ja mam póki co 0121 w DP.

Czy któryś z kolegów z MY2016 mógłby się pochwalić jaka jest wersja oprogramowania w ich DP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów

Właśnie odebrałem pismo polecone z mojego salonu VW. jest jakaś akcja serwisowa na passata. lakonicznie napisali tylko, że chcą "wykonać ulepszenia". ktoś z kolegów dostał już takie pismo i odwiedził salon?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności