Padre82
-
Liczba zawartości
62 -
Rejestracja
-
Ostatnia wizyta
Statystyki sprzedającego
- 0
- 0
- 0
O Padre82
- Urodziny 01/04/1982
Informacje osobiste
-
Imię
Radek
-
Płeć
Mężczyzna
-
Miejscowość
Nowy Targ
Samochód
-
Generacja
B8
-
Silnik
B8 1.8 TSI 180KM DSG7
-
Rok produkcji
2015
Ostatnie wizyty
Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.
-
Witam wybiło 100 tys. czas na tarcze i klocki (tył i przód) do tej pory wymieniałem wszystko w aso na oem. przód ok natomiast tylne tarcze wyglądają słabo, dużo korozji i nie równomierne zużycie tarcz. Pytanie do kolegów którzy przerabiali temat w 1.8. Iść w oem w Aso czy jest jakaś inna rozsądna alternatywa? Bardziej niż cena zależy mi tutaj na jakości. Jak sprawdzają się firmowe zamienniki np. ATE ? może ceramiczne klocki ?
-
Jest finał moich problemów z DSG i "biciem" na 2 przy obciążeniu. w zdiagnozowaniu usterki pomogło załadowanie do auta 4 facetów. jazda po placu w lewo na 2 i bicie ewidentne. Finalnie od poniedziałku wymieniają sprzęgła na gwarancji
-
miałem wykupioną gwarancję na dodatkowe 2 lata 120 tys, kończy się 1 maja 2019 Jeżeli samochód nie wywali błędu DSG nie zrobią na gwarancji
-
Witam Panów Pytanie do Kolegów o skrzynie DSG w 1.8 W maju stuknie mi 4 latka z B8 i pojawił się pierwszy problem. Przy 85 tys zaczęło delikatnie szarpać autkiem. Problem pojawia się przy ruszaniu pod górke, przy przyspieszaniu na 2 przełożeniu albo przy skręconych kołach. w ASO za drugim podejściem zdiagnozowali zużycie sprzęgieł w DSG. Zrobili nastawy i na chwilę problem zniknął. Teraz przy 91 tys wracają te same objawy. Czy ktoś z kolegów miał podobne przypadki? Zastałem poinformowany ze gwarancja tego nie obejmuje (za duży przebieg). Może ktoś wymieniał już w ASO sprzegła w DSG 1.8? mniej więcej jaki to jest koszt ?
-
Faktycznie wibracje wzmagają się przy zmianie z 1 na 2 i z każdego nieparzystego na parzysty, do tego wsteczny. Jadę dzisiaj na diagnostykę do ASO. zobaczymy co powiedzą mądrego. przebieg co prawda 80 tysięcy ale to i tak za mało na awarie skrzyni.
-
witam wszystkich przed odstawieniem auta do serwisu chce się z kolegami skonsultować czy ktoś miał podobny przypadek. przebieg 78 tys, 1.8 dsg od jakiegoś czasu przy ruszaniu można wyczuć wibracje problem nasila się gdy opór jest większy .. np.powolne ruszanie pod górkę, wsteczny , skręcone koła... samochód wpada w dziwne wibracje... nie idą z kół .. moje podejrzenie to dsg albo poduchy pod silnikiem miał ktoś coś podobnego???
-
-
Problem z Discovery Pro Mam jakąś nową dziwną historię z DisPro.. rano po odpaleniu auta zauważyłem ze wykasowała się godzina... system wskazywał 00:00, skasował się też przebieg dzienny.... Wcześniej coraz częściej system rozłączał mi telefon, nawet podczas rozmowy. Dodatkowo zauważyłem, że co jakiś czas komputer kasuje licbe kilometrów od tankowania do tankowanie.... w połowie baku np.... miał ktoś podobny problem???
-
Panowie Kupie jedną szpilkę zabezpieczającą do felg... podjeżdżam pod dom i nie ma ;/ prawdopodobnie chcieli mi zajeb... koła .. w ASO maja tylko cały zestaw 4 sztuki za 200 pln.. może ma ktoś jedną na zbyciu ?????
-
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
Padre82 odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Witam Wszystkich po krótkiej przerwie Wracam właśnie z drugiej wymiany oleju przy przebiegu 47 tys.. i Małe pytanie z tym związane... ile szanowni koledzy płacili za wymianę oleju w swoich ASO??? Mnie ta przyjemność w dniu dzisiejszym kosztowało prawie 650 zł ... pozycje: 1. robocizna - 132 2. śruba -13,76 3. filtr - 60 4. środki smarne, materiały pomocnicze;) 25 (i tu sie zastanawiam.... policzyli za użycie klucza? 5. olej Castrol professional 5W30 5,2 L - 338,21 zł razem niecałe 650 zł..... i pytanko ...salon odbija sobie mój spory rabat przy zakupie czy takie są realne koszty w innych ASO? Z ciekawości spytałem o koszt dużego przeglądu do 60 tyś ( z wmiana oleju w dsg) ... 2100 zł -
witam Panowie Pojawiły mi się dwa nowe kwiatki.. a była cisza przez parę miesięcy - tylna prawa klamka... coś nie łapie prawidłowo.. przy ustawieniu automatycznego ryglowania drzwi klamka potrafi "odbić" i delikatnie otworzyć drzwi.. oczywiście auto od razu pokazuje komunikat o otwartych drzwiach.. słychać szum powietrza... trzeba wysiąść i zamknąć drzwi od zewnątrz... od wewnątrz nic nie daje bo klamka "odstaje" zablokowana... mega irytujące.... jak to wygląda widać najlepiej na zdjęciu ... miał ktoś coś podobnego? - lampka przy osłonie słonecznej dla pasażera nie świeci... podobno ledy się tak szybko nie palą.... bzdura... no ale co zrobisz... mało kto tego użwa:)
-
coś drogo) ja za przerzucenie gum 18 zapłaciłem w aso 140
-
jedz z tym do aso... maja specjalnie środki.. mi przesmarowali i jest ok
-
2.2 komfort, przy normalnym obciążeniu 2.6
-
ja już to robiłem... skrzypi niemiłosiernie... dokładnie nie słupek tylko guma pod nim... ja już mam spokój.. maja w ASO spray na tego typu rzeczy...
-
Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?
Padre82 odpowiedział artmin → na temat → Ogólne tematy i dyskusje
Ostatnio przejechałem swoim 1.8 tsi trasę do Chorwacji (dokładnie 1150 km) spalanie kształtowało się bardzo ciekawie... Słowacja 200 km - średnia prędkość ze względu na charakterystykę trasy i słowacką policję ok 60 km/h - średnie spalanie 6,2l Węgry i Chorwacja - to już cały czas autostrady.. średnia prędkość od 130-160 .. średnie spalanie 7,6l Tankowałem po przejechaniu 940 km .. komputer pokazywał jeszcze 60 km zasięgu... Dla mnie jak na prawie 200 konną benzynę spalanie jest rewelacyjne:)
