Skocz do zawartości
artmin

Kupujemy B8 - na co zwrócić uwagę?

Rekomendowane odpowiedzi

Zdjęcia po zrobieniu powłoki ceramicznej - naprawdę fajnie to wygląda w słońcu :)

 

[ATTACH=CONFIG]132325[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132326[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132327[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132324[/ATTACH]

 

gdzie robiles ta powloke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gdzie robiles ta powloke

 

u znajomego w Warszawie - lans unit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia po zrobieniu powłoki ceramicznej - naprawdę fajnie to wygląda w słońcu :)

 

[ATTACH=CONFIG]132325[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132326[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132327[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]132324[/ATTACH]

Fajne, a którą dokładnie powłokę wybrałeś?

Ciekawe ile to wytrzyma i czy rzeczywiście brud sam zejdzie przy myciu ;)

Ale tak czy siak najlepiej wygląda wosk/inna powłoka na czarnym aucie, moje b7 to czarna perła, więc wiem coś o tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajne, a którą dokładnie powłokę wybrałeś?

Ciekawe ile to wytrzyma i czy rzeczywiście brud sam zejdzie przy myciu ;)

Ale tak czy siak najlepiej wygląda detailing w czarnym aucie, moje b7 to czarna perła, więc wiem coś o tym :)

 

robiłem tą: Powłoka ceramiczna Gyeon MOHS

już jeżdżę z tym miesiąc - głębia koloru robi wrażenie - samochód mniej się brudzi a po umyciu jest lustro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
głębia koloru robi wrażenie - samochód mniej się brudzi a po umyciu jest lustro

Też masz czarną perłę? :)

A czym myjesz? Bezdotyk, automatyczna, aktywna piana czy tak dokładniej u siebie na podjeździe?

Ciekawe czy po szybkim myciu pod palcem będzie gładko.

Edytowane przez niewienikt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O poziomie 10% też słyszałem, że to niby max. Dobrze byłoby gdyby ten poziom rabatowania się zwiększył ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[ATTACH=CONFIG]132319[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132320[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132321[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132322[/ATTACH]

[ATTACH=CONFIG]132323[/ATTACH]

 

Kto czeka ten się doczeka :jupi

 

Jaki to kolor: Srebrny czy Tungsten ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Też masz czarną perłę? :)

A czym myjesz? Bezdotyk, automatyczna, aktywna piana czy tak dokładniej u siebie na podjeździe?

Jeśli po zwykłym szybkim myciu na bezdotyku jest lustro to może warto w to zainwestować.

 

czarna perła - oddaje na ręczne mycie do chłopaków co mi robili powłokę... po znajomości za 30 zł myją mi szamponem Gyeon i wycierają do sucha.. Ale można samym karcherem opłukać samą wodą bez chemii a i tak efekt jest niezły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz polityka rabatowa na pewno sie zmieni... ludzie rezygnują z aut, więc dealerzy robia co mogą, żeby przyciągnąć klienta....

 

- - - - - aktualizacja - - - - -

 

 

 

piękny....

 

patrząc na Twój przód lampa - maska utierdzam sie w przekonaniu, że coś z moim spasowaniem jest nie tak... ;/ maska jakoś za bardzo wciśniąta w atrapę...

 

Skoro już mowa o rezygnacji, to czy ktoś z Was już zrezygnował? Udało Wam się odzyskać zaliczkę? Jakie trzeba spełniać warunki aby odzyskać wpłacone pieniądze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaki to kolor: Srebrny czy Tungsten ?

 

Tungsten, ale mało intensywnym może wyglądać jak srebrny. Jakby postawić obok model ze srebrną karoserią to od razu widać różnicę.

Edytowane przez iluvmyvw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O poziomie 10% też słyszałem, że to niby max. Dobrze byłoby gdyby ten poziom rabatowania się zwiększył ;)

 

Też takie informacje miałem od wtajemniczonej osoby (przy pojedynczym zakupie na firmę). Potencjalnie jeszcze wielkość dealera i jego siła przetargowa w negocjowaniu własnych cen/rabatów może mieć tu znaczenie różnicujące.

 

AKTUALIZACJA ---------------------------

 

No i wartość auta, a w szczególności wyposażenia dodatkowego, też ma tu znaczenie zapewne

Edytowane przez MM_VW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Generalnie, żeby podawane na forum informacje o rabatowaniu były miarodajne to niech każdy wskazuje czy brał: na firmę, w kredycie/leasingu, w grupie zawodowej i czy jeden czy więcej samochodów. Bo inaczej to te informacje takie trochę od sasa do lasa.

9,5% z kwoty 184380 PLN osoba prywatna, bez grupy zawodowej, pierwszy w życiu VW, auto w kredycie VW, rabat uzyskałem bez problemowo w czasie jednej wizyty u dealera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tungsten, ale mało intensywnym może wyglądać jak srebrny. Jakby postawić obok model ze srebrną karoserią to od razu widać różnicę.

 

Dzięki... i u mnie będzie tungsten :-) w/g mnie ten kolor super prezentuje się w słońcu :-). Gratulacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko - jak dokładnie działa ten light assist ? Ostatnio pierwszy raz wracałem w nocy po za miastem drogami z jednym pasem ruchu.. jadąc cały czas na długich światłach owszem widać ruchy świateł ale nadal musiałem je wyłączać żeby nie oślepiać innych (mrugnęli mi kilka razy)...

 

czy to się jedynie sprawdza na szerokich 2 pasmowych drogach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pytanko - jak dokładnie działa ten light assist ? Ostatnio pierwszy raz wracałem w nocy po za miastem drogami z jednym pasem ruchu.. jadąc cały czas na długich światłach owszem widać ruchy świateł ale nadal musiałem je wyłączać żeby nie oślepiać innych (mrugnęli mi kilka razy)...

 

czy to się jedynie sprawdza na szerokich 2 pasmowych drogach ?

 

Działa, ale musisz go uruchomić przełącznikiem od długich świateł, pojawia się wtedy na wyświetlaczu biała ikonka świateł ;-)

Też zrobiłem parę setek kilometrów myśląc, że Light assist jest włączony ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Działa, ale musisz go uruchomić przełącznikiem od długich świateł, pojawia się wtedy na wyświetlaczu biała ikonka świateł ;-)

Też zrobiłem parę setek kilometrów myśląc, że Light assist jest włączony ;-)

 

whott ? :o - lol :)

dzięki !

 

ale którym przełącznikiem ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzięki... i u mnie będzie tungsten :-) w/g mnie ten kolor super prezentuje się w słońcu :-). Gratulacje...

 

Dokładnie. Żadne ciemne kolory nie oddają tak dobrze tych fajnych przetłoczeń karoserii. Życzę cierpliwości w oczekiwaniu na nowego "członka rodziny" g:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
whott ? :o - lol :)

dzięki !

 

ale którym przełącznikiem ? :P

 

przełącznikiem świateł długich... tylko nie do siebie tylko "od siebie" - na wyświetlaczu pojawi sie ikonka świateł z literka "A"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9,5% z kwoty 184380 PLN osoba prywatna, bez grupy zawodowej, pierwszy w życiu VW, auto w kredycie VW, rabat uzyskałem bez problemowo w czasie jednej wizyty u dealera.

 

Wartość auta zapewne też ma znaczenie moja konfiguracja to trochę poniżej 150 tys. w tym dodatki ok 20 tys.

Edytowane przez Lukas27

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żadne ciemne kolory nie oddają tak dobrze tych fajnych przetłoczeń karoserii. Życzę cierpliwości w oczekiwaniu na nowego "członka rodziny"

Za to chromy najlepiej wyglądają na czarnym, nie mówiąc już o tym, jak dobrze wyczyścisz takie auto i jak wtedy pięknie się lśni :)

Problemem jest to, że następnego dnia już tak pięknie nie wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności