Skocz do zawartości
passacik

Ramie wycieraczki B5 FL

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Potrzebuje informacji czy ramie z B5 będzie pasowało do B5 FL. Złamało mi się ramie w B5 FL lewe (kierowcy) takie z bolcem i nie wiem czy szukać tego z B5 czy B5 Fl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukaj na Allegro takiego ramienia jakie masz. Jeśli chodzi o różnicę między ramionami B5 czy B5 FL to nie ma różnicy. Z tym, że w B5 wycieraki są mocowania na stary typ ale rozstaw w obu modelach jest taki sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienisz kompletne wycieraczki to bedzie dzialac. Nie polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może odgrzeje kotleta moze nie

 

mam takie pytanie czy ramiona wycieraczek z Audi A6 C5 podejda do passka b5???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio złamałem sobie ramie wycieraczki kierowcy, jakoś udało mi się w pewnym zakładzie to pospawać, ale teraz szukam używki, tyle że u mnie jest wycieraczka mocowana na bolec, nie na hak, i mam pytanie czy takie ramie będzie pasowało od passata B6?

Edytowane przez rainman777
Przeniesiony re. pkt. 2.1.a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ale po co z b6 jak normalnie można dokupić z B5 i bez kombinacji wiem bo sam kupowałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam problem z przerywająca wycieraczką od strony kierowcy, zostawia paskudne ślady na szybie. Od pasażera jest dobrze. Denerwujące to jest. Wycieraczka nowa valeo i to samo. Wcześniej bosch i po jakimś czasie się to zrobiło. Mam szukać nowe ramię lub sprężynę ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z ramionami wycieraczek w moim samochodzie. Chyba z powodu wyrobienia się ramion łączeniu ze sprężyną nie dociskają one wycieraczek płaskich (AeroTwin) do szyby i po środku ramion pozostanie nie starta smuga. Szukałem już w kilku sklepach nowych ramion tego typu, ale dostępne są tylko i wyłącznie te z hakiem na zwykłe wycieraczki szkieletowe. Czy ktoś z kolegów i koleżanek wie, gdzie (poza ASO) można kupić ramiona pasujące pod wycieraczki płaskie (zakończone bolcem)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, mam problem z ramionami wycieraczek w moim samochodzie. Chyba z powodu wyrobienia się ramion łączeniu ze sprężyną nie dociskają one wycieraczek płaskich (AeroTwin) do szyby i po środku ramion pozostanie nie starta smuga. Szukałem już w kilku sklepach nowych ramion tego typu, ale dostępne są tylko i wyłącznie te z hakiem na zwykłe wycieraczki szkieletowe. Czy ktoś z kolegów i koleżanek wie, gdzie (poza ASO) można kupić ramiona pasujące pod wycieraczki płaskie (zakończone bolcem)?

 

Przecież masz tego pełno na allego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem takiego typu że wycieraczka lewa od kierowcy nie dolega do szyby. i zostawia slad trójkata na szybie nie zbiera po prostu wszystkiego co powinna zebrac po deszczu lub po urzyciu spryskiwaczy.Jaka to może być przyczyna czy sprężyna czy ramie jest do wymiany czy problem moze być ukryty gdzieś głębiej ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień ramie i po problemie. Kosz to ok. 20 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy we wszystkich FL były te same rozmiary opływowych ramion wycieraczek bo kupiłem 3B1955410B i 409B i komplet piór Bosch Aerotwin dedykowanych do auta i nie ma możliwości ustawienia wycieraczek w jednej poziomej linii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy we wszystkich FL były te same rozmiary opływowych ramion wycieraczek bo kupiłem 3B1955410B i 409B i komplet piór Bosch Aerotwin dedykowanych do auta i nie ma możliwości ustawienia wycieraczek w jednej poziomej linii...

 

Są dwie możliwości albo zamontowałeś odwrotnie ramiona, albo pióra. Jak wkleisz foto będzie prościej zidentyfikować problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ramiona są poprawnie założone 10-lewa 9-prawa z tym, że w etce występują z literką C, B nie znalazłem...a wygląda to tak: 1e0de15bbdfc.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamień ramiona miejscami i będzie oki :)

Edytowane przez KrajesK
literówka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności