Skocz do zawartości
Michal1980

Jakie auto do 60000pln? Finalowa szostka juz jest;)

Rekomendowane odpowiedzi

dziwne marki rozkminiasz Michał... wiesz np. że w UK francuskie auta zawsze są tanśze? to pomyśl sobie dlaczego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie auta w UK są tańsze. Bo mają po złej stronie kierownicę ?

Mnie zbytnio nie interesuje ile dane auto kosztuje gdzieś tam czy jaka marka - ma mi się podobać i dobrze jeździć.

3.6 chyba jednak odpadnie bo podejrzewam, że ubezpieczenie będzie bardzo drogie. Jadę w sobotę obejrzeć superba w tdi. Jak będzie zadbany to biere. A w Polsce najwyżej okleje go folia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się dylematom TDI czy V6 benzynowe.

Przejedź jednym, potem drugim i wybierzesz. Ilu doradców tyle opinii i każdy swojego będzie bronił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie auta w UK są tańsze. Bo mają po złej stronie kierownicę

Mnie zbytnio nie interesuje ile dane auto kosztuje gdzieś tam czy jaka marka - ma mi się podobać i dobrze jeździć

 

jednak mnie nie zrozumiałeś... są tańsze, bo nawet 3-4 letnie psują się/zawodzą znacznie częściej niż marki niemieckie... poza tym na tak zaawansowanym poziomie poszukiwań, powinieneś już wiedzieć czy ma to być benzynka czy tdi ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mej, moim zdaniem w przypadku nowszych samochodów marka nie ma już żadnego znaczenia. VW od b6 w górę psuje się znacznie częściej niż b5. Także czy to będzie peugeot, Renault, czy VW, Audi, czy honda to psuje się tak samo bo auto ma się psuć. Różnica polega na późniejszej stracie na wartości. Francuzy tracą więcej niż Niemcy, ale taniej kosztują przy zakupie.

 

Oglądałeś c5 3.0 hdi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, chyba znalazłem juz swoje auto. Nie jest w 100 procentach zgodne z moimi wytycznymi ale spokojnie do zaakceptowania. Superb, diesel 170 kucy 2010. W przyszłym tygodniu wezmę go na sprawdzenie do skody - napiszcie proszę, co dokładnie sprawdzić? Na pewno stan turbiny, dpfu i dsg, tylko jak to robią w skodzie a jak powinni robić, żebym im powiedział. Na pewno analiza spalin i stan zawieszenia. Czy coś jeszcze wymaga sprawdzenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaż to ma tokarz. Kolo nie wstawił jeszcze zdjęć bo powiedziałem żeby dla mnie zatrzymał do środy. Auto po leasingu. Wygląda dobrze ale np nie działa opuszczanie szyby u pasażera i na dachu jest odprysk od kamienia. Minimalne ryski na lakierze ale chyba inaczej się nie da przy tym wieku u przelocie. Skóra nie wygląda na sciuchrana. Najgorsze to jednak to, że było w środku palone...

Foty zrobiłem, postaram się dodać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porządne pranie tapicerki w firmie, która to potrafi i efekt palenia znika...

wiem to na własnym przykładzie, palę w samochodach i to dość sporo. któryś z poprzednich moich sprzedany. Ponieważ wziął znajomy to mogłem podziwiać efekt prania. Zero wyczucia, że ktoś palił, a jego żona naprawdę wyczulona na takie rzeczy........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bylem obejrzec drugiego Superba. Tysiac drozszy, ale rok mlodszy i ponad 30000km mniej najechane. Ten sam kolor, ten sam silnik, podobne wyposazenie (brak jedynie audio system i park assist, i pol skora). W srodku w sumie zadbany, choc boczek fotela wytarty (przy przebiegu 145 tysiecy to troche dziwne wg mnie). Ale z zewnatrz sporo jakis otarc, zamazanych srebrnym mazakiem. Z przodu od spodu pocharatne jakby ktos scigal sie w lesie, lusterko przytarte. Pod maska zauwazylem m.in. niemal zero plynu chlodzacego oraz jedna czesc, na ktorej jakims pisakiem nabazgrano jakis numer - na bank wymieniana, bo ASO takich rzeczy nie robi. Rowniez po odpaleniu slyszalem, ze DPF zawalony (mam doswiadczenia jeszcze z B6, wiec wiem jak silnik chodzi w takiej sytuacji). To by w sumie pasowalo do wytratego fotela z jednej strony - leasing po Aldi - pewno jakis smieszny kierownik w garniturze z Tesco jezdzil od sklepu do sklepu, mulil silnik i wsiadal i wysiadal 45 razy dziennie. Spasowalem.

Jest jeszczce czarna i biala, ale manual i 140KM. Jak do poniedzialku nic nie bedzie to jade po tego pierwszego. Mam nadzieje, ze nie wpuszcze sie w maliny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
oraz jedna czesc, na ktorej jakims pisakiem nabazgrano jakis numer - na bank wymieniana, bo ASO takich rzeczy nie robi

 

może być przebieg, przy którym wymieniany był pasek rozrządu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to była liczba trzycyfrowa... A rozrząd dostaje naklejkę z wpisaną datą i przebiegiem. Nawet u Mirka w stodole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to była liczba trzycyfrowa... A rozrząd dostaje naklejkę z wpisaną datą i przebiegiem. Nawet u Mirka w stodole.

 

nie każdy Mirek posiada naklejki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj nie ma a w aso wymienialem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ok, chyba znalazłem juz swoje auto. Nie jest w 100 procentach zgodne z moimi wytycznymi ale spokojnie do zaakceptowania. Superb, diesel 170 kucy 2010. W przyszłym tygodniu wezmę go na sprawdzenie do skody - napiszcie proszę, co dokładnie sprawdzić? Na pewno stan turbiny, dpfu i dsg, tylko jak to robią w skodzie a jak powinni robić, żebym im powiedział. Na pewno analiza spalin i stan zawieszenia. Czy coś jeszcze wymaga sprawdzenia?

 

 

Co do sprawdzenia w aso sorry za OT ale przeważnie ich sprawdzanie dobywa się na podłączeniu do kompa sprawdzeniu miernikiem lakieru podniesieni na podnośniku postukaniu i przyklejeniu głupa ,lepiej jechać na stacje diagnostyczną lub do jakiegoś polecanego zakładu wyjdzie taniej i lepiej a w ASO sprawdzić po vinie co było robione .

Ja też wymieniłem rozrząd a nie mam żadnej wklejki bo robiłem prywatnie a wpisy w książce i pieczątki to każdy może uzupełnić niestety nawet w ASO

Edytowane przez robert.gda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skodzina zakupiona. Gdybym 4 lata temu wiedział co i jak to bym b6 wtedy nie brał tylko własne superba. Auto miód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skodzina zakupiona. Gdybym 4 lata temu wiedział co i jak to bym b6 wtedy nie brał tylko własne superba. Auto miód.

 

Kiedy temat zakładasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założę założę..spoko. jako że superb to kuzyn paska to na pewno wszelkie problemy pomożecie mi rozwiązać hehe. W ten albo przyszły likend.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
odzina zakupiona.

 

No kurna w końcu. I tym sposobem powstał tasiemiec niczym ,,Moda na sukces'', odcinek 2999 Michał1980 po wielu rozterkach, przemyśleniach, gdybaniach i wahaniach w końcu zakupił auto za 60.000 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności