Skocz do zawartości
Rosa

Żółta poświata / obrys / kropka org xenon

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak :) daje max... pół roku, i silniczki padną jak będą tak próbowały na naszych drogach non stop przy byle wychyle regulować lampy. Zwłaszcza biorąc pod uwagę koszt całości i pochodzenie :D Ale z niecierpliwością czekam na finał i trzymam kciuki za to żebym się mylił.

Sercem jestem z Tobą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest to system aktywny ale wolny z powodu silniczków.

A ja szukając takie systemu wyczytałem, że to co masz to system pasywny. Wymaga podłączenia sygnału z predkościomierza, po to pewnie, żeby po ruszeniu system przestawał sterować silniczkami. obczytaj dobrze instrukcje czy nie jest tak jak pisze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja szukając takie systemu wyczytałem, że to co masz to system pasywny. Wymaga podłączenia sygnału z predkościomierza, po to pewnie, żeby po ruszeniu system przestawał sterować silniczkami. obczytaj dobrze instrukcje czy nie jest tak jak pisze

 

Masz rację, ale pisałem z kimś kto montował ten sterownik i nie podłączyć sygnału prędkości i u niego chodzi bez przerwy.

Ten system nie jest idealny to oczywiste. Bardziej chodzi o to by przejść przegląd i by policja się nie czepiła.

W pewnie taka myśl przyświecała konstruktorom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest film na yt jak odróżnić podróbkę od oryginału. szukajcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

A czy w lampach depo - na d2s po ustawieniu powinno być jedno załamanie światłocienia czy 2 jak w lampach halogenowych? Mi diagnosta po założeniu lamp ustawił tak że mam dwa załamania i wydaje mi się że to trochę kicha....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma być jak na żarówkach halogenowych. Czy xenon czy halogen ustawia się tak samo, różnica jest tylko w jakości i ilości światła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności