Skocz do zawartości
mariuszby

Nowa BANDYCKA umowa platformy NC+ - ostrzeżenie

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też wypowiadam umowe po świetach w N,jeszcze ceny pakietow to bym zniosł,ale punkt w regulaminie że nie wszystkie kanały sa gwarantowane to dziekuje ,chodzi mi głownie o eurosporty,poczekam troche i może pod koniec roku sie znowu skusze jak juz wszystko bedzie dograne.

Bardziej zainteresowanych odsyłam http://www.antyncplus.pl/viewforum.php?f=3

Edytowane przez marcin007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z tego co czytam w necie i słyszę od znajomych to klienci n-ki są w gorszej sytuacji bo skok cenowy jest większy ,ale mają za to możliwość wypowiedzenia dotychczasowej umowy. Klienci c+ takiej możliwości nie mają.

Klienci n i c+ będą w takiej same sytuacji, migracja do nc+ dotyczy każdego, niezależnie od dotychczasowej umowy. Zaczyna się od klientów n, przyjdzie czas na klientów c+ ;)

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/70fbdcb4c6beb786.html

Edytowane przez monter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz juz wiem dlaczego jeszcze niedostałem listu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomnieliście jeszcze o rozkładzie kanałów u mnie przelało czarę goryczy, hbo głównie dlatego miałem cyfrę jakoś na szarym końcu , TVN number 1 - ogółem ciężko się przyzywać do tego nowego rozkład programów

umowa na początku roku przeszła na czas nieokreślony wyższa cena 92 zł (płaciłem do tej pory 72 zł za pakiet chyba optimum HD + HBO)

cena jaką telefoniczne zaproponowana to 119 zł za pakiet platinum ale bez HBO haha z HBO to 199 zł :marecek

 

dzwonię po świętach ja nie zejdą do 72 zł z HBO to see you nara Cyfra + , mając cyfrową telewizję + dostęp do internetu z poziomu tv nie zależy mi na tej cyfrze, a szczególnie na jej chorej obecnej polityce wobec klienta (8 lat lat mam cyfrę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam jak to u mnie będzie wyglądało - mam umowę na najwyższy pakiet N z 2009 roku. 99zł miesięcznie + od roku multiroom standard. Umowa promocyjna była na 2 lata, po dwóch latach umowa automatycznie przechodziła bez zmian na czas nieokreślony. I nie jestem zainteresowany żadnymi zmianami, bo mi się to po prostu nie będzie opłacało. Ale w razie czego to zostaje słoneczko - pełny pakiet osiemdziesiąt parę złotych. Szkoda Nki bo fajna była, ale co zrobić - to było do przewidzenia, że ceny wzrosną po połączeniu.

Jakim cudem wogóle Urząd konkurencji na to pozwolił?? Chory kraj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to Solorz już zaciera ręce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mariobros a czy abonenci C+ nie mogą wypowiedzieć przypadkiem do końca czerwca?

 

Będą mogli właśnie dopiero od końca czerwca (no chyba że przechodzą do nc+ to mogą już).

Klienci N mogą już teraz ze względu na wyłączenie kilku kanałów gwarantowanych.

Edytowane przez Mariobros

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 12 miesiącach złapiesz się za głowę jak Ci zaoferują "super promocję" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szwagier ma eNkę i już ma napisane wypowiedzenie umowy. Ja mam Cyfrę i czekam póki co na list od nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego , nieważne kiedy przedłużyłeś umowe i na jaki okres. Obowiązuje to wszystkich. Jak nie zdecydujesz sie na rozwiazanie umowy do 19.04 to ci z automatu przedłużają na 18 miesięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z czego to wynika? Jaka jest podstawa prawna takiego działania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Cyfry dostał już taki list? Najlepiej, żeby to był ktoś, kto ma pakiet Kompakt HD. Bym wiedział przynajmniej na czym stoję;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego , nieważne kiedy przedłużyłeś umowe i na jaki okres. Obowiązuje to wszystkich. Jak nie zdecydujesz sie na rozwiazanie umowy do 19.04 to ci z automatu przedłużają na 18 miesięcy

 

Lipa, bo parę dni przed tym całym nc+ przedłużyłem umowę z N na odpowiadających mi warunkach, nawet papiery nie zdążyły przyjść. No cóż, zobaczymy co zaproponują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obowiązuje to wszystkich. Jak nie zdecydujesz sie na rozwiazanie umowy do 19.04 to ci z automatu przedłużają na 18 miesięcy

Trochę nie tak, obowiązuje to tych, którzy dostali taki list: http://antyncplus.files.wordpress.com/2013/03/list.jpg

Listy są wysyłane etapami, nie wszyscy je otrzymali, dopiero będą wysyłane. Jak ktoś dostanie list np w czerwcu to czas na rozwiązanie umowy będzie do końca lipca itp.

Edytowane przez monter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że 19 kwietnia jest już blisko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nikt nie zastanawiał się na ,,n'' HD na kartę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zamieszczone przez mariuszby

Ale to nie wszystko.... po 18 miesiącach MUSZĘ przejść na umowę na czas nieoznaczony czyli na większą cenę. Nie mam prawa rozwiązać umowy nawet w 18 miesiącu okresu oznaczonego. Mam prawo rozwiązać umowę w czasie okresu nieoznaczonego z 3 miesiecznym wypowiedzeniem...

Możesz zrobić zdjęcie tego fragmentu umowy i tu wstawić bo jakoś trudno mi w to uwierzyć.

 

Niestety teraz nie mam takich mozliwości. W umowie promocyjnej jest punkt który brzmi mniej więcej tak:

"abonent po okresie oznaczonym (18miesięcy) ZOBOWIĄZUJE sie do przejścia na czas nieoznaczony po cenie jak w umowie" "Abonent może rozwiązac umowe w czasie nieoznaczonym z 3-miesięcznym terminem wypowiedzenia"

Dlatego w umowie promocyjnej sa dwie ceny: na czas oznaczony 79PLN i na czas nieoznaczony 109PLN.

 

Dziś zablokowali forum abonentów "N"..........szok... czy aby na pewno żyje w wolnym kraju...?

W punktach obsługi klienta N i NC+ nie przyjmują wypowiedzeń. A kiedys można było złożyć takie wypowiedzenie.

Z portalu ANTYNC+ na facebooku dowiedziałem się że kanały niegwarantowane czyli 2 Eurosporty i inne po okresie"promocyjnym"będa wyłaczone i dodatkowo płatne.

Gra idzie na noże...dla mnie ta firma jest calkowicie niewiarygodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kanały niegwarantowane czyli 2 Eurosporty i inne

Możesz napisać jakie to są te inne kanały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziś wypowiedzonko ślę. Na forum N ci co już wcześniej wypowiedzieli dostali oferty tel dużooo lepsze. Więc wysyłam i czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności