Skocz do zawartości
GRZECHHH

Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki:) program ściągnięty nawet chodzi na Win 8:) teraz tylko kupić kabel i uruchomic launch control;) ciekawe czy mi sie uda i czy jest to skomplikowane:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
teraz tylko kupić kabel i uruchomic launch control

To mówisz swoim AVB w 1/4 startujesz lub KJSach? Czy tak po prostu będziesz dyfer dla fantazji rozpier...? Bo oczywiście cały LC będzie szedł na standardowym 2masie nie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież wiadomo ze cały czas nie bede tak startował a dwumas mozna zniszczyć startując nieumiejętnie i bez LC :) Pozatym jak będzie ograniczenie momentu to mniejsza zużycie wszystkiego przy takim starcie niż przy strzale ze sprzęgła bez LC takie moje zdanie;)

Edytowane przez 126tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak najpierw zacząłbym od zrobienia dobrego softa pod silnik... ;-) A potem dopiero bawił się w LC... :) Ale z dobrym softem to i LC mało potrzebne :) BTW ten poradnik z YT, co pokazuje tam jak zrobić, jest wystarczający ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Soft już mam kolego ale będzie następny to i przy okazji LC;) Nie sadzisz ze do 100koni robił bym LC;) A obróbkę programu zrobi mi forumowy kolega który się tym zajmuje;) Ja nic nie będę grzebał;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nic nie sądze, ja wiem jakie ludzie maja pomysły, i potem płaczą, a bo się urwało, a bo wałek pękł, a bo turbo wybuchło ;-) i lamenty ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy.. poruszyliście temat LC. Czy możecie mi powiedzieć jakim najtańszym kablem mógłbym go aktywować/deaktywować w swoim passacie ?

 

Nie powiem na LC nic złego bo Daron mi takie cosik zrobił i passat z miejsca rusza jak wściekły :D

 

Ale dużą wadą dla mnie jest to że na postoju nie mogę przekroczyć ustawionych obrotów :P Ostatnio walczę z rezonansem akustycznym który był w tym aucie od samego początku i nie mogę "przygazować" do 3 tys obr. Poniekąd udało mi się rezonans zlikwidować ale kwestia mozliwości "przygazowania" na postoju dalej mnie intryguje. Choć jak jakiś łebek chce dodać gazu "bo chce usłyszeć 200 koni" to LC jest zajebistym zabezpieczeniem ;):D

Edytowane przez mnichu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Programem, a kablem tym co wgrywałeś softa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Programem, a kablem tym co wgrywałeś softa...

 

No to już wszystko wiem :haha Niezły z Ciebie spammer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No to już wszystko wiem

No to wytłumacz mi, czego nie wiesz? Kable opisane na forum , procedura załączania LC opisana, wystarczy kupić kabel "odwrócić" procedurę i gotowe... Gdzie problem? Kolega Tomek nie miał jakoś problemu z odnalezieniem odpowiedniego kabla... Chcieć to móc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra :D Za podpowiedzi dziękuję :) Poprostu kiepsko siebie widzę w roli tunera :) Mechanikę ogarniam bez problemu ale reszta to dla mnie magia :P

 

Daron już mi objaśnił mniejwięcej co i jak. Jak zrypę sterownik to napewno się pochwalę :D

 

Dzięki i prosze się nie denerwować ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak zrypę sterownik to napewno się pochwalę

Ja kupiłem sobie za 30zł taki sam sterownik jak mam w samochodzie... Jak nie mam pewności, czy mój "pomysł" go nie uwali to testuje na nim... Zanim wgram do samochodu.. Po za tym zbędna panika, wylutowanie kości i wlutowanie, bez wprawy, to 20 minut podgrzewania HOTem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy kabel dziś przyszedł i teraz mam problem bo program EDC Suite na Windows 8 odpala a ten kabel od Viaken nie działa na Win8;/

Co teraz z tym fantem zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A masz opcję "uruchom w zgodności" ?? Spróbuj tak , jak nie to zostaje wirtualbox na kompa z XP posadzić ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę sprawdzić chociaż kiedyś jak miałem wirtualna maszynę to nie mogłem usb opalac na XP na wirtualu:( ale dzięki za pomoc zaraz zobaczę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
usb opalac na XP na wirtualu

 

Wpinasz urządzenie do portu USB, następnie wchodzisz w VirtualBoxie w Ustawienia -> USB -> klikasz po prawej stronie drugą ikonkę od góry "Dodaj filtr na podstawie urządzenia" -> wybierasz urządzenie które chcesz uruchomić na wirtualnej maszynie, działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Virtualbox zainstalowany, Windows XP tez i edc suite tez;) teraz stery muszę skołowac i instaluje kabel;) jakich sterownikow szukać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec tak postawiłem wirtualną maszynę i maszyna działa,wpinam kabel i ustawiam wyszukiwanie sterowników z płyty szuka szuka i pojawia sie komunikat ze nie można zainstalować sprzętu;( Gdzie znajdę dokładnie sterowniki bo te z płyty chyba nie chodzą lub ja coś źle robię proszę kolegów o pomoc;) koledzy temat ogarnięty:) jest instrukcja na YT:) wszystko jest na filmiku i działa:) wystarczy wpisać install EPPS i wszystko jest jak na dłoni;) dzięki wszystkim za pomoc:)

Edytowane przez 126tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zapisem w WINOLS mapy dawki startowej. Występuje i mnie problem z odpalaniem przy ciepłym silniku. Znalazłem odpowiednią mapę, zmodyfikowałem ją, jednak nie mogę jej zapisać. Dodatkowo tworzy się nowa mapa i nie wiem do końca o co tu chodzi, a nie chcę skopać tematu. Czy mogę liczyć na podpowiedź?

PILNE !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności