Skocz do zawartości
GRZECHHH

Darmowy, przyjazny program do edycji wsadów EDC15P

Rekomendowane odpowiedzi

okolo 30 tys zrobilem dwumas- sprzeglo bez zastrzeżeń testowałem już sporo większe nastawy uznałem ze nie ma sensu męczyć turbo 

jak masz jakies obawy zawsze można łagodniej dawkowac paliwo do  tych 2000rpm  max dawka 2500rpm

Edytowane przez masterluke85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trasa 5-5,5 

miasto 7,5-8

srednio 6,5-7

mniej wiecej takie wartosci zanotowalem 

przelitrazowalem wyszlo 6,5 nie zamulam ponizej 2000rpm raczej 2000-3000 w tym zakresie 

ustawienie walka synchronizacji tez duzo daje u mnie na jalowym 0,5l  synchro +2,2 -2,8

Edytowane przez masterluke85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nie jest źle. Ja synchro mam na -1.6 .

 

Też po wgraniu nie pokazuje Tobie ilości paliwa ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masterluke85 pomógł byś mi z tymi bipami . Chodzi mi glowie o to że jak zmieniam mapę paliwa w orginalnek mapie są naprzyklad 8 kolumn od obrotów a w moje jest 11 . I o to mi chodzi że jak usuwam to kolumny 3  i zapisuję. I jak otworzę to znowu jest 11 tych kolumn. Był bym wdzięczny za odpowiedź jak to zrobić żeby to usunąć 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Tiger209 napisał:

Masterluke85 pomógł byś mi z tymi bipami . Chodzi mi glowie o to że jak zmieniam mapę paliwa w orginalnek mapie są naprzyklad 8 kolumn od obrotów a w moje jest 11 . I o to mi chodzi że jak usuwam to kolumny 3  i zapisuję. I jak otworzę to znowu jest 11 tych kolumn. Był bym wdzięczny za odpowiedź jak to zrobić żeby to usunąć 

W jakiej mapie chcesz tak zrobic Duration ? Kurcze do konca cie nie rozumiem soft masz z sharana a silnik z avf prypadkiem calego ecu nie musisz zamontowac z avf

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapa musi być do tego modelu silnika, sterownika jaki masz. Jeżeli w tych samych mapach masz obroty podzielone na 11 A w drugiej na 8, to moim zdaniem to inne sterowniki. 

1 godzinę temu, masterluke85 napisał:

trasa 5-5,5 

miasto 7,5-8

srednio 6,5-7

mniej wiecej takie wartosci zanotowalem 

przelitrazowalem wyszlo 6,5 nie zamulam ponizej 2000rpm raczej 2000-3000 w tym zakresie 

ustawienie walka synchronizacji tez duzo daje u mnie na jalowym 0,5l  synchro +2,2 -2,8

Synchronizacja wałka jest jedną, nie rozumiem tego +2.2 -2.8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

synchroznizacja moze byc na plus lub minus w zależności jak silnik pracuje mam na mysli ze u mnie chodzi lepiej na plusie wiadomo ze nigdy nie bedzie stala wartosc skacze 2,2-2,8 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, źle to odczytałem. Masz też problem że jak wygrasz mapę, kładzie się Tobie wskazówka paliwa ? Do momentu tankowania? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega Tiger209   wg mnie powinien  zalozyc ecu pod avf jesli taki silnik ma zamontowany 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Krison napisał:

No tak, źle to odczytałem. Masz też problem że jak wygrasz mapę, kładzie się Tobie wskazówka paliwa ? Do momentu tankowania? 

używam mpps i żadne "cyrki" ze wskazówkami się nie dzieją jak zrobisz moda wrzuc zerkne :) tutaj  flash nie ma nic wspólnego z licznikiem w liczniku siedzi eeprom nie flash :)

Edytowane przez masterluke85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dlatego to jest dziwne. No ja mam Galetto . Tylko co ma piernik... wrzucę jak dokonam zabaw. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka razy mialem przy odczycie komunikat zebym wyciagnal bezpiecznik od licznika ale zawsze dawalem "ok" ale fizycznie go nie usuwalem i wszystko gralo w pasacie wiem ze dodatkowo zapala sie na liczniku kontolka esp czy to odczyt czy wgrywanie nic poza tym 

Edytowane przez masterluke85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmien DW,TL,SL limitery map/maf przelicz duration do 65 lub 70mg do tego SOI ,boost oraz limiter boostu na poczatek ogranicz sie do 65mg 2,45bar pozniej jakies logi moze bedzie trzeba N75 przymknac okolice wstawania turbo to tam zawsze jest jakis overboost :)

przyjmij zasade najwieksze DW-SL-TL 

Edytuj osie w poszczególnych mapach tak gdzie wstrzykujesz wiecej mg 

Edytowane przez masterluke85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musze znaleźćte przeliczniki na sam początek :D Bo to kombinacja :p 

Daron pisał że Dw -->TL<--SL ogólnie. czyli na torqu limit.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Krison napisał:

Musze znaleźćte przeliczniki na sam początek :D Bo to kombinacja :p 

Daron pisał że Dw -->TL<--SL ogólnie. czyli na torqu limit.  

najpierw zyczenie kierowcy ok tutaj nie ma co dyskutowac , jesli zrobisz DW-TL-SL zobczysz w logach 008 ze dawka bedzie ucinana przez mape dymu 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie to brzmi logicznie. ciekawe jaka jest hierarchia. pewnie tl na końcu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najnisza wartosz zawsze jest wlana czyli ogranicznik momentu moze Daronowi w tym wpisie wkradl sie jakis blad ten wpis widzialem , przewertowalem ten watek od pierwszych stron :D 

Edytowane przez masterluke85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znajdź mi przelicznik do durationa :D Nie mogę go namierzyć :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności