Skocz do zawartości
WLK

FOTELE I KANAPA ( z AUDI A6 do PASSAT 3BG) KOMBI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Czytałem kilka tematów na temat adaptacji foteli i kanapy z AUDI A6 AVANT. Z wiadomości uzyskanych z różnych forum dowiedziałem się, że podobno przednie fotele z A6 pasują do Passata 3BG. Czy może ktoś to potwierdzić? A jak jest z tylną kanapą?

 

Założyłem nowy post ponieważ chcę wymienić stołki na skórzane a do PASSATÓW jest bardzo mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy temat, będę śledził z dużym zainteresowaniem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem na allegro SPRZEDAWCĘ, który posiada fotele i kanapy w pięknej skórze o wymiary:

 

 

 

-szerokość całego oparcia (dwóch elementów) u góry; 112cm. (bez szczeliny między oparciami)

 

-szerokość całego oparcia(dwóch elementów) duł (bez mocowań) 110cm.

 

-szerokość całego oparcia(--"---- ------"------) duł od końca lewego mocowania do końca prawego mocowania

 

Oparcie mierzone z tyłu oparcia.

 

-szerokość siedziska w naj szerszym miejscu 137-138cm.

 

-szerokość siedziska przy oparciu 110-111cm.

Edytowane przez WLK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przednie fotele pasują na 100%. Zamontowałem u siebie elektryczne z A6 są plug&play :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pocieszajace w takim razie:)

jutro zmierzę tył...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od której wersji A6 ? od RS6 podejdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakiś konkretny model, rok tego audi??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać wszystko się da :)

http://forum.vw-passat.pl/threads/105793-18-quot-phaeton-WYDECH-W8-LAMPKA-W8-SRODEK-RS4-JEST-FOTO!!!?p=1810512&viewfull=1#post1810512

Także skoro pasują od RS4 to od RS6 również (tym bardziej że chyba same fotele są praktycznie takie same).

 

duł
dÓł :wmorde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego sprawdź bardzo dokładnie Te fotele przed zakupem , ja tak że chciałem podmienić u siebie welur z mojej B5FL na skórę z B5 i przód jak najbardziej pasuje ale tył ni cholery , różnią się rozmiary mocowań o przysłowiowy picny włos.I z montażu nici. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego sprawdź bardzo dokładnie Te fotele przed zakupem , ja tak że chciałem podmienić u siebie welur z mojej B5FL na skórę z B5 i przód jak najbardziej pasuje ale tył ni cholery , różnią się rozmiary mocowań o przysłowiowy picny włos.I z montażu nici. Pozdrawiam

 

A nie da się przełożyć tych dolnych blach w siedzeniach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A nie da się przełożyć tych dolnych blach w siedzeniach?

Kolego niestety nie , może jakiś tapicer by sie z tym bawił , ja je zapakowałem i leżą i czekają na nowego nabywce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam nie ma filozofii do tego ze mnie żaden tapicer a poszycia siedzeń sam wymieniałem. Tam jest tylko taka plastikowa listwa przyszyta do poszycia siedzeń. Podważasz ją delikatnie i ściągasz blachy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego sprawdź bardzo dokładnie Te fotele przed zakupem , ja tak że chciałem podmienić u siebie welur z mojej B5FL na skórę z B5 i przód jak najbardziej pasuje ale tył ni cholery , różnią się rozmiary mocowań o przysłowiowy picny włos.I z montażu nici. Pozdrawiam

 

Tutaj miałbym wątpliwości. Skoro od B5fl pasuje zestaw do B5 to dlaczego nie w drugą stronę? Ja u siebie kupiłem komplet od B5fl kombi i zamontował do swojego. Co prawda to to że przednie fotele są plug&play - pasują idealnie, ja zastosowałem tylko inne śruby bo na tych od B5 jeździły cm w przód i tył. Co do tylnej kanapy, rzeczywiście mocowania są delikatnie w nie tych miejscach co powinny, ale jak ruszysz troszkę głową i użyjesz troszkę siły to naprawdę da się to zamontować bez większego problemu i co najważniejsze żadnych przeróbek ;) powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam.. czy przednie z audi są gabarytowo dużo większe? (chodzi o same siedzisko) Bo jeżeli nie to można by za małe pieniążki nabyć dobre elektryczne siedzonka i podmienić tylko tapicerkę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jadę do znajomego ma dosyć exclusive furki do MŁAWY (WML) i zdemontujemy kanapy od S6 2001r i OD RS4 1999.

 

Z tego co kojarzę mająć poprzednią furkę AUDI A4 Sline kanapa tył była identyczna jak u kumpla w passku więc zobaczymy jak to pasuje... Dam znać napewno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotele przód będą pasować,tylna kanapa jest za długa,po przyłożeniu dla pasażerów zostaje mniej miejsca w nogach.

Ja mam u siebie od A6,tylnia kanapas została oddana do tapicera aby mógł ją dopasować do tapicerki przednich foteli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mod bardzo ciekawy i patrząc na aledrogo :) jest tych foteli bardzo dużo w dobrym stanie i fajnej cenie przy większej ilości wolnych środków będę miał temat na uwadze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fotele w zależności od modelu mają bardzo dużo regulacji.

Ja kupiłem w pełni elektrycznie regulowane,oddałem do obszycia i uważam że jest to znacznie lepszy i tańszy wybór niż kupowanie np od w8.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
lepszy i tańszy wybór niż kupowanie np od w8.

 

Każdy wybór (może poza fotelami z Basis'a) będzie lepszy od standrdowychW8 ;) IMO Wzór tych foteli jest obrzydliwy i do tego żadnego sportowego charakteru i budowy...płaskie jak stołki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się zapytać mam Passata 3BG sedan fotele manualne, jeśli chciałbym wstawić elektryki z Audi A6 to czy bedą jakieś problemy? czy kostki pasują? będą działać normalnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności