Skocz do zawartości
WLK

FOTELE I KANAPA ( z AUDI A6 do PASSAT 3BG) KOMBI

Rekomendowane odpowiedzi

pemek2610 będziesz musiał sobie dokupić kostki zasilające fotele.

Zasilanie możesz pociągnąć z bezpieczników,ja dodałem dodatkowy w wolnym miejscu tak żeby było profi :).

Musisz zwrócić uwagę na to czy są z pamięcią,takie potrzebują jeszcze dodatkowego podłączenia żeby działały.

Najlepiej kupić elektryczne bez modułu pamięci.

Wtedy wystarczy podłączyć zasilanie i cieszyć się fotelami.

Jest drugie rozwiązanie zasilania.

Możesz podłączyć się do zapalniczki,po rozmontowaniu tunelu środkowego i puścić przewód pod wykładziną w miejsce gdzie wychodzi reszta kostek.

Bezpiecznik w zapalniczce będzie wystarczający aby używać jednocześnie foteli i zapalniczki.

Pracy jest na około 2 h ale satysfakcja z posiadanych działających elektrycznych foteli jest wielka!:doh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób które zamontowały fotele.. Czy wtyczki do poduszek pasują? tzn czy po zamontowaniu poduchy od razu będą działały czy tez trzeba grzebać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze fotele jakie montowałem były od C5 z 1999 roku.

O dziwo kostka do air bag była taka sama,następne które montowałem były w pełni elektryczne,b.rozbudowane i z 2002 roku,trzeba było przelutować ze starych foteli.

Banalna sprawa,jeśli będziesz miał jakiś problem to wal na priv,jestem też z Wawy i mogę pomóc.

Abo udostępnić fotele bo mam na sprzedaż :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to już piszę:))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam siedzenia z a6 full elektryka gdzie podpiac plus i minus w siedzeniu żeby działały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc udało mi się podłączyć fotele z audi a6.Fotele posiadały pamięć po obejrzeniu wiązki udało mi sie uruchomić fotel kierowcy.Więc śmiało można kupować fotele z pamięcią.W razie czego poosiadam wiązki na oryginalnych kostkach i pinach aby uruchomić fotel z pamięcią w passacie. Od poniedziałku będę walczył z tylną kanapą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, a czy tylnia kanapa z Audi A6(sedan) pasuje bez problemu do Passata 3BG(sedan)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

marianek, koniecznie opisz czy i jak udało się z kanapą:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
marianek, koniecznie opisz czy i jak udało się z kanapą:)

Witam.

Oparcie z audi a 6 już w passacie. Jak skończę z siedziskiem to napisze jakiś manual.Z oparciem nie ma dużo pracy mi to zajęło 20 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Oparcie z audi a 6 już w passacie. Jak skończę z siedziskiem to napisze jakiś manual.Z oparciem nie ma dużo pracy mi to zajęło 20 minut.

 

Czekam i trzymam kciuki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam mały problem nie wiem czy moge to tu napisać ale jak źle napisałem to prosze o przeniesienie tego na dobry dział. Kupiłem fotele skóra i alcantara do mojego B5 zdemontowałem stare fotele ale przy montażu nowych pojawił sie problem ja mam 2 kostki od poduszek czerwona od masy a zółta od plusów a w nowych fotelach jest tylko jedna kostka ze wszystkimi przewodami wszystko jest to samo ilosc kabli i kolory sie zgadza i moje pytanie czy moge w swojej instalacji uciąć kości i podłączyć bez problemu instalacje w nowych fotelach ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że musisz przylutować starą kostkę (gdzieś widziałem schemat, jak znajdę to wrzucę), ewentualnie może któryś z kolegów szybko podpowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Oparcie z audi a 6 już w passacie. Jak skończę z siedziskiem to napisze jakiś manual.Z oparciem nie ma dużo pracy mi to zajęło 20 minut.

\

 

Hej Marianek59tm, czy uporałeś się z całą kanapą i czy pasuje? Bo nie wiem czy kupować cały komplet? Jeszcze jedno-masz sedan czy kombi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy próbował już ktoś przerzucić na fotele z A6 (przody) pokrowce z naszych B5?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów.

Wieć sprawa zamiany tylnej kanapy nie wygląda różowo.Oparcie pasuje po małej modyfikacji bez broblemu ale siedzisko nie pasuje jest minimalnie za szerokie.Ja dałem spokuj i przeżuciłem poszycie(skóre) z siedziska audi na siedzisko z paska i podłączyłem grzanie pupy z tyłu.

Pemek2610 ja mam kombi i skóre też zakupiłem od kombi akurat taka się trafiła i to praktycznie za grosze.

Będe jeszcze próbował coś zdziałać z tym siedziskiem zobaczyny czy się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz czy z kombi do sedana będzie pasować? bo mam okazję takie kupić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stało się:) fotele są i czekają na montaż i teraz ma prośbę do osób które montowały fotele...

Kostka czerwona - to prąd, żółta (tutaj obcięta) - to poduszka, ale od czego jest taka dosyć wąska czarna końcówka??? wtyczki 1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Czy oparcie kanapy z A6 http://allegro.pl/audi-a6-c5-kanapa-oparcie-tyl-skora-czarna-i3515238856.html będzie pasować do Paska B5 sedan?

 

---------- Dodano o 01:38 ---------- Poprzednia wiadomość o 01:32 ----------

 

, ale od czego jest taka dosyć wąska czarna końcówka??? [ATTACH=CONFIG]98291[/ATTACH]

Trochę późno... ale Czarna wtyczka jest do światła z tyłu fotela oświetlająca przestrzeń nóg pasażerów tylnej kanapy po otwarciu drzwi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to tak dla sprecyzowania. Tapicera z A6 to pasuje tylko z C5 ? a z C6/C7 podejdzie ?

 

to samo się tyczy A4 wiadomo, że B5 podejdzie a z B6/B7 ??

 

silniki te same były montowane w B6 np AVF :D a co z fotelami i kanapa ? to samo co w B5FL passku ? fajne Sline mają :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności