Skocz do zawartości
cervandes

Justyna, która kocha swojego dziadka - czyli car detailing.

Rekomendowane odpowiedzi

Moje oczy wszystko już widziały (chyba ;) ). Nic nie jest w stanie wprawić mnie w zdumienie. Ale okazuje się, że jednak jest coś co powaliło mnie na kolana :blink

 

Pewna Pani Justyna odnowiła własnoręcznie samochód swojego dziadka. Masa zdjęć i opis w miarę dokładny. Dla mnie po prostu REWELACJA:

 

http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic.php?t=6391to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko to taka sztuka dla sztuki.... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie przyłączam się do gratulacji, bo mało która dziewczyna ma taki zapał i chęć do auta, nie mówiąc już o renowacjach... ale musi być jedno "ale"...

reklamą tak wali tam jak na polsacie podczas filmu tak, że chyba za darmo miała wszystko....

i jeszcze jedno...leczenie tej rdzy...delikatnie przejechane kątówką, a małe ogniska rdzy zostały...dla mnie maniana odwalona na całego z tym...

Do reszty nie mam zastrzeżeń:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leczenie rdzy w tym "projekcie" to prowizorka, to jasne, a jeśli chodzi o reklamę - to tak jest na tym forum, że często wkleja się zdjęcia uzytych produktów i nie ma to nic wspólnego z reklamą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malkontenci z Was..

...albo to objaw seksizmu..;)

Liczą się chęci...dla mnie się "dziewucha" narobiła...chyba..w końcu trochę tam brudu za paznokciami miała :)

Ciekaw jestem kolejnych komentarzy...:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za chęci, cierpliwość i efekt wizualny 6+

natomiast "zabezpieczenie" korozyjne -totalna porażka, szkoda że nie poczytała trochę wcześniej, bo mnóstwo pracy włożyła na marne. Fotki są sprzed roku, jeśli autem jeździ na co dzień, to myślę że wstawka z żywicy i większość szpachli już odpadło lub stanie się to wkrótce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jak na mnie to całą tą Justynkę to widać dopiero na zdjęciach jak już myje auto i poleruje(teoretycznie ona) a co do ognisk rdzy to jakoś nie widać jej tam na zdjęciach tak więc ktoś inny to robiła a ona tylko jako reklama tych środków jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Leczenie rdzy w tym "projekcie" to prowizorka, to jasne, a jeśli chodzi o reklamę - to tak jest na tym forum, że często wkleja się zdjęcia uzytych produktów i nie ma to nic wspólnego z reklamą.

te forum samo w sobie jest dużą reklamą, szczególnie korzystają na tym tzw. "partnerzy forum", których ostatnimi czasy trochę powstało

kiedyś tak tam nie było...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
te forum samo w sobie jest dużą reklamą, szczególnie korzystają na tym tzw. "partnerzy forum", których ostatnimi czasy trochę powstało

kiedyś tak tam nie było...

 

w sumie ma to też dobre strony, bo nawet jako autodetalista wszystkich środków nie możesz mieć u siebie, a partnerzy forum informują o nowościach, robią jakieś promocje... Ja mam do tego raczej pozytywny stosunek. Ci ludzie sprowadzają, często testują i informują co jest warte lub nie - zakupu- wiadomo, że jest to jakiś punkt odniesienia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pienicze. Tylko niech nikt tej babce nie mowi o tym, ze sadza jest na tlokach bo zaraz glowice bedzie rwac. Ale resztki oleju na pierscieniach bo zaraz jakis chemiczny smiec wpompuje do silnika... :o

 

Czerwien na mega zabojczych-wielkich zaciskach to jest to! Remiza sie bawi. Wymiana tych srubek od nadkoli to juz w ogole cyrk.

Nie chcialbym mieszkac z taka kobietą pod jednym dachem bo nawet nie chce widziec jakby wygladał moj przydomowy warsztat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz. Robi to co lubi i to z niezwykłą dokładnością. Kobieta tak dbająca o samochód, to złoto! :)

Co do czerwieni na zaciskach, to tutaj w dziale "Mój passat" można spotkać dopiero wybryki, a jakoś nikt nie narzeka. Są gusta i guściki, nienawidzę kiedy ktoś obraża cudzą ciężką pracę, bo tylko tak można nazwać komentarze: "remiza sie bawi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony akceptujesz nasz Warunki użytkowania oraz Polityka prywatności